■ بانك براشهاي فتوشاپ ■

hamedfardin

Member
اينم يكسري تار عنكبوت....

Spider_Web_Brushes_Set_1_by_Falln_Brushes.jpg

حجم:2.1 مگابايت
دانلود

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما که از دیوینت میذاری عکس هارا هم از همونجا استفاده کنید

AhadGD

Well-Known Member
فردین جان دستت درد نکنه همون براش هایی که میخواستم بودش ممنون
موفق باشید
بای

hamedfardin

Member
شيراني عزيز...اون سايت دوست داشتني بعضي از عكسها رو بصورت لينك در اختيار بازديدكننده ها قرار نميده...واسه همينم هست كه من بعضي وقتها لينك خود سايت رو ميذارم و بعضي وقتها اون عكس رو در فضاي ديگري آپلود ميكنم....اميدوارم متوجه منظورم شده باشي...وگرنه منم از بهينه سازي فضا يه چيزائي بلدم....ياحق

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ما که بیشتر از همین روش استفاده مکنیم تالان هم نشده که لینکی نداده باشه

omid_p30

Member
ليلي عزيز...من زياد شوخي ميكنم...اتفاقا خوبه كه شما براي بانك براشها حساسيت نشون ميدين..تا يه بانك خوب و پرمحتوا داشته باشيم..از تذكرات بجاتون ممنون....

اميد جان شما عكسهات رو كجا آپلود ميكني كه اينجوري ميشه..كمي دقت كن

البته سايت مجيد آنلاين محلي رو واسه آپلو و نگهداري طولاني مدت اونها در نظر گرفته كه من آدرسش رو براتون مينويسم..خواهشا از اين به بعد عكسهاتون رو اينجا آپلود كنين تا مدتها بشه ازش استفاده كرد...
img.majidonline.com
حامد جان من عكس ها رو جاي خاصي آپلود نمي كنم . فقط لينك عكس رو از همونجا كه هست ميزارم اينجا . البته براي من نشون ميده مشكلي نداره ولي چون گفتن كه مشكل داره من اونا رو يه جاي ديگه آپ كردم كه مشكلي نباشه . از راهنمايي شما هم ممنونم . از اين به بعد رعايت ميشه .

hamedfardin

Member
ما که بیشتر از همین روش استفاده مکنیم تالان هم نشده که لینکی نداده باشه

شيراني جان...عزيز من نمي دونم چرا گير دادي به اينكه من عكسها رو كجا آپلود ميكنم...اصل بر اينه كه ما براشهاي مختلف رو در اين محل جمع آوري كنيم...واقعا آدمو با اين حرفهاي حاشيه اي دلسرد ميكنين....بعد نمي دونم..اين نوشته شيراني عزيز چي داشته كه ليلي خانوم هم تشكرات ويژه اي از اين مطلب نموده اند.....
من فقط قصدم جمع آوري براش براي دوستاني هست كه ازش استفاده مي برن...اميدوارم همه دست به دست هم بديم..تا يك بانك براش خوب داشته باشيم.........

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها خواهشا بیخیال این قضیه بشید!

هیچ فرقی نمیکنه کجا و چجوری باشه.

فقط به سایت یا وبلاگ شخصی یا ایرانی دیگه ای لینک ندید بقیش فرقی نمیکنه عکس از کجا باشه یا چجوری باشه.

حتی الامکان هم یه نمونه از براش بذارید اگرم نشد اشکالی نداره ولی اگر باشه بهتره.

بازم مرسی از همگی که نمیذارید این تاپیکا خالی بمونه. با کمک شماها تونستیم یه بانک واقعا قوی رو درست کنیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا