■ بانك براشهاي فتوشاپ ■

hamedfardin

Member
9edd3.jpg

حجم:1.4 مگابايت
دانلود

hamedfardin

Member
اينم آخرين براش....

55baf.jpg

حجم:4.7 مگابايت
دانلود

اميدوارم تونسته باشم تا حدودي و به اندازه خودم در كامل شدن بانك براش كمك كرده باشم....تو اين 60 روزي كه مسافرتم..سعي ميكنم..حتما سر بزنم...اميدوارم...هميشه شاد باشين و فعال..ياحق

AhadGD

Well-Known Member
در ابتدا ورودتون رو به سايت تبريك مي گم...
مريم جان اگه يه سرچ توي سايت بزني براشهاي اسليمي پيدا ميشه !!!!!
اگرم قرارباشه كسي براش اسليمي بفرسته خوب مي ذاره توي تاپيك تا همه استفاده كنن.

سلام از تاپیکتون نهایت استفاده رو بردیم از زحمات همگی ممنون
فقط من هر چی گشتم movie brush قابل دانلود نبود یکی بود که اون هم اکسپایر شده بود اگه محبت کنید یه قابل دانلودش رو یزارید ممنون میشم

arman665

Member
يه خواهش !

لطفا اين brush هاي زيبا كه در اين صفحه و مانند اين هست رو در سرور ديگه upload كنيد چون با اين سرور و اين آدرس ها rapidshare مستقيم شروع به دانلود كردن ميكنه و ادرس اصلي رو بخاطر اينكه در هر دفعه بايد كد (چهار رقمي) رو وارد كنيم پيدا نميكنه.
با تشكر از شما
اگه ميشه يه سايت هم بمعرفيد كه اين brush ها رو داشته باشه ( ازين گل منگليا كه تو هم ميره جالبناك ميشه):cool:

AMiR

Active Member
لطفا اين brush هاي زيبا كه در اين صفحه و مانند اين هست رو در سرور ديگه upload كنيد چون با اين سرور و اين آدرس ها rapidshare مستقيم شروع به دانلود كردن ميكنه و ادرس اصلي رو بخاطر اينكه در هر دفعه بايد كد (چهار رقمي) رو وارد كنيم پيدا نميكنه.
با تشكر از شما
اگه ميشه يه سايت هم بمعرفيد كه اين brush ها رو داشته باشه ( ازين گل منگليا كه تو هم ميره جالبناك ميشه):cool:
البته ، اون سايت ها هم تو رپيدشير آپلود كردن

arman665

Member
از خون و خون ريزي چيزاي جديد و جالب داري ؟
اگه لطف كني تو rapidshare آپلود نكن من نميتونم بدانلودمش
با تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا