▐اعلام نتایج فینال مسابقه زیباترین قوری ▐

Sherlock_Holmes

Active Member
بهتر بود اول اجازه میدادید من توضیح بدم بعد دست به کار میشدید البته من در هر صورت دیگه با بخش سه بعدی کاری ندارم.
ما هنوز کاری نکردیم...
اما هر توضیحی هم بدید به علت استفاده کامل از یه کار دیگه مخصوصا متریال آماده شما کلا صلاحیت شرکت در فینال رو ندارید...
توضیحی که ما خواستیم برای جلوگیری از اخطار دادن به شما بود...
در مورد کار داشتن با بخش سه بعدی هم میل خودته...
اجباری وجود نداره...

بعدا از همون جایی که عکسشو دیدم آموزش رو دیدم و از متریال های اون استفاده کردم !

پس از یه آموزش استفاده کردی...
ولی اشاره ای بهش نکردی... ضمن اینکه به اسم خودت یه آموزش هم زدی...
بهتر بود از رندرش هم استفاده میکردی..! چون اینهم توی قوانین گفته نشده بود...
نمیدونم این قوانین نانوشته رو چطور همه رعایت کردند اما برای شما جایگاهی نداشته...

فکر کنم کلا همون که خودت گفتی:
گفتم به جای اون کره ها از قوری استفاده کنم.

به هر حال اسم شما از نفر اول برداشته میشه و نتایج دوباره اعلام میشه...
یه اخطار هم میگیرید...
از فینال هم حذف میشید...
اگر بن نشدید فقط برای این بود که قوانین کاملا شفاف نبود وگرنه با اخطار قبلی که در همین رابطه گرفتید حتما اخراج میشدید...

.
محمد جان شما هم یه کم توی پست دادن بیشتر دقت کن عزیز...
سه تا پست پشت هم زدی که معلوم نیست چی میخواستی بگی اصلا...
ممنون میشم رعایت کنی...

.
محمد جان شما هم یه کم توی پست دادن بیشتر دقت کن عزیز...
سه تا پست پشت هم زدی که معلوم نیست چی میخواستی بگی اصلا...
ممنون میشم رعایت کنی...
اولا سلام
بعدش هم چشم
تقصیز از من نبود این سرعت اینترنت پائین بودف یبار تا نصفه رفت خیال کردم نرفته:-? ولی معلومه که میخاسم چی بگم دیگ:shock:ه اگه میشه پست تکراری دوم را حذف بشه خوبه
یه تشکر کردم از شما به خاطر زحماتی که می کشی و بیشتر از بخاطر اسم و تصویر شرلوک هلمز عزیزی. معلومه توهم از طرفداراشی مثه من (دو آتیشه). هر وقت می بینم حال می کنم:cool:

H.S

Member
ضمن اینکه به اسم خودت یه آموزش هم زدی...

ببین ایمان جان من که آموزش کارم رو گذاشتم تمامه چیزاش با اون فرق میکنه همه پارامترهای.

الان اون آموزش رو دیدم.

شما که نمیتونی همینطوری هر کاری که دلتون میخواد انجام بدید. من قصد بی احترامی به کسی رو ندارم ولی شما هم بهتره بیشتر ارجع به کارتون فکر کنید.

من از هیچ جا کاری رو اینجا نذاشتم بلکه فقط ایده گرفتم.

تمامه حقمم ازتون یا این دنیا میگیرم یا اون دنیا.
خداحافظ

H.S

Member
من اگه اشتباهی کرده باشم از کسی نمی ترسم و همین جا از همه معذرت خواهی میکنم ! ولی اشتباهی نکردم.

شما دسترسی منو از کاربران ویژه قطع کردید. درسته که مبلغش ناچیزه ولی من از حقه خودم به هیچ عنوان نمیگذرم.

مطمئن باشید.

Sawper

Active Member
سلام.
سخنی که گفته شد.
عمری که گذشت .
فرصتی که از بین رفت.
هیچ وقت برنمیگرده.
دوستان،سعی نکنیم با پست هامون دلخوری ایجاد کنیم.اوقات خودمون و دیگران رو تلخ نکنیم.
تا محیط گرمی که اینجا بدست اومده(با زحمت) خراب نشه.
--------------
خواهشمندم مدیران شرایط رو مشخص کنند.
تا جمعه برسیم یه سری به مادربزرگامون بزنیم.:)

Sherlock_Holmes

Active Member
.

فینال​
(Final)

سلام به همه دوستان....

بچه های فینالیست شرایط مسابقه رو براتون نوشتم...
هر چند زیاد پیچیده نیست اما امیدوارم کارها و رندرهای حرفه ای ازتون ببینم...
تمام سعی خودتون رو روش بذارید چون دارم سعی میکنم پایان خوبی براش در نظر بگیرم...:wink:
که اگر موفق بشم اینکارو بکنم مطمئن باشید ارزش تلاشتون رو خواهد داشت...:cool:

--------------------------------------------
موضوع فینال:

یک قوری چای سورئال!!

توضیح:
نمونه کار شما باید یک قوری باشه که محتوی چای هست! اما...
کار شما باید یه کار سورئال باشه...

معنی سورئال رو که اکثرا میدونید ولی من برای دوستانی که نمیدونن میگم تا حدودی میشه گفت یعنی غیر واقعی اما بهترین معنی که براش وجود داره اینه:
فرا واقعی...

پس فینالیستها یک قوری رو با شرایطی که در آخر گفته میشه میسازن که نشون بده در اون چایی هست و یک فرم غیر واقعی یا میشه گفت انتزاعی یا حتی ساده ترش: عجیب، داشته باشه...
مثلا میتونه لوله ی بسیار بلند داشته باشه...
میتونه دسته ی غیر قابل استفاده داشته باشه...
میتونه سوراخ باشه...
میتونه در برابر محیط اطراف بسیار بزرگ باشه...
میتونه لولش گره خورده باشه...
میتونه پوشیده از مو باشه...
میتونه عملا قابل استفاده نباشه...
کلا هرجوری که با دیدن این قوری بفهمیم اولا توش چای هست و ثانیا یه جای این قوری غیر طبیعی هست قبوله....
توی مسابقه کار بعضی دوستان این تعاریف رو داشت..

در مورد چای هم میتونین به هر روشی نشونش بدین...
قوری کریستال که توش پیدا باشه...
قوری که درش بازه و توش پیداست...
قوری که ازش چای داره بیرون میاد...

کلا چای یه جایی باشه...!

شرایط (به عنوان قوانین این مسابقه ی دوستانه، همه میپذیریم):

. فقط از قوری مکس استفاده میشه
. اعمال مدیفایر بر روی قوری آزاد هست...
. استفاده از هیچ مدل آماده ای جایز نیست...
. استفده از هیچ متریال آماده ای قابل قبول نیست...
. در صورت استفاده از هر آموزشی لینک دقیق اون رو ذکر کنید...
. حتی الامکان جز برای post process از فتوشاپ کمتر استفاده بشه...
. قرار دادن وایر فریم کارها و در صورت در خواست مدیران قرار دادن تنظیمات متریال جزو قوانین خواهد بود

اینها همه برای جلوگیری از سوء تفاهم هست...
دوستان خواهش میکنم اگر در مورد استفاده از چیزی شک دارن حتما توی تاپیک بپرسن تا بعدا مساله ساز نشه...

مهلت مسابقه:
تا جمعه ساعت 12 شب...

دوستان حتی رندرهای ناتمامشون رو هم اگر وقت نکردند کاملش کنن حتما قرار بدن تا امتیاز بگیرن...

رای گیری شنبه انجام خواهد شد...
و به جز برنده نهایی برنده بهترین ایده، بهترین نور پردازی و رندر، و بهترین متریال هم خواهیم داشت...
یعنی دوستان عزیزی که زحمت میکشن و رای میدن به هر رندر سه نوع امتیاز از 10 امتیاز میدن: نور و رندر - متریال - ایده

جز ایده تکنیک رو فراموش نکنین..

اگر با همش موافقید شروع کنید...
هر پیشنهادی دارید زود بدید تا اعمال بشه...
.
موفق باشید...
30upn9j.gif

Mandana

Active Member
من اگه اشتباهی کرده باشم از کسی نمی ترسم و همین جا از همه معذرت خواهی میکنم ! ولی اشتباهی نکردم.

شما دسترسی منو از کاربران ویژه قطع کردید. درسته که مبلغش ناچیزه ولی من از حقه خودم به هیچ عنوان نمیگذرم.

مطمئن باشید.
دوست عزیز به علت تخلف شما در انجمن نبوده که دسترسی شما قطع شده
می دیروز با مجید صحبت می کردم، قضیه ی دسترسی ئه شما به کاربران ویژه رو گفتم.هر چند خودتون بهتر یادتونه اما باره دیگه می گم تا اگر سو تفاهمی هست برطرف بشه
روز اول شما به می پیغام خصوصی زدین راجع به اینکه دسترسی شما به بخش ویژه باز نشده! درسته؟ و گفتین فیش بانکی رو هم ندارین حتی! می هم چون احتمال میدادم مجید تا چند روزه دیگه نیاد دسترسی شما رو به بخش ویژه باز کردم.گفتم فیش هم نمی خواد حتمن گم کردین.اما به مجید که فرستادین؟ و شما گفتین بله.غیر از اینه؟
بعد این مدت دیشب بالاخه مجید رو آنلاین دیدم و قضیه رو براش گفتم. اونهم دیشب احتمال زیاد چک کرده دیده شماره فیش ندادین دسترسی رو بسته.اما باز هم با اطمینان نمی تونم بگم.اما بهر حال ربطی به تخلف شما نداره.
العان اس ام اس زدم مجید خواب بودش.اما تا فردا جوب قطعی رو اعلام می کنم.که احتمال داره سو تفاهم شده باشه. در اون صورت دسترسی شما دوباره باز میشه.چون شما هزینه ی اون رو پرداخت کردین و به قول خودتون هر چند کم، اما بهر حال هزینه پرداخت شده.می پیگیری می کنم فردا بهتون اطلاع میدم توی همین تاپیک.:rose:

راستی یه چیزی.می باسم جالبه که میگین تخلف نکردین.بعضی وقتها بعضی چیزها انقدر واضح اند که دیگه گفته نمی شن.نباید بگیم چون ذکر نشدن پس مشکلی ندارن.مثل اینه که طرف می خواد بره مسابقه ی شنا! با خودش یک عدد کپسول اکسیژه هم ببره !!!! و وقتی بهش بگن، بگه توی قوانین مسابقه ذکر نشده کپسول اکسیژن نباید استفاده بشه :دی
بهر حال. براتون آرزوی موفقیت می کنم اما این رسم شرکت در مسابقه نبود.از ما گفتن :rose:

H.S

Member
دوست عزیز به علت تخلف شما در انجمن نبوده که دسترسی شما قطع شده
می دیروز با مجید صحبت می کردم، قضیه ی دسترسی ئه شما به کاربران ویژه رو گفتم.هر چند خودتون بهتر یادتونه اما باره دیگه می گم تا اگر سو تفاهمی هست برطرف بشه
روز اول شما به می پیغام خصوصی زدین راجع به اینکه دسترسی شما به بخش ویژه باز نشده! درسته؟ و گفتین فیش بانکی رو هم ندارین حتی! می هم چون احتمال میدادم مجید تا چند روزه دیگه نیاد دسترسی شما رو به بخش ویژه باز کردم.گفتم فیش هم نمی خواد حتمن گم کردین.اما به مجید که فرستادین؟ و شما گفتین بله.غیر از اینه؟
بعد این مدت دیشب بالاخه مجید رو آنلاین دیدم و قضیه رو براش گفتم. اونهم دیشب احتمال زیاد چک کرده دیده شماره فیش ندادین دسترسی رو بسته.اما باز هم با اطمینان نمی تونم بگم.اما بهر حال ربطی به تخلف شما نداره.
العان اس ام اس زدم مجید خواب بودش.اما تا فردا جوب قطعی رو اعلام می کنم.که احتمال داره سو تفاهم شده باشه. در اون صورت دسترسی شما دوباره باز میشه.چون شما هزینه ی اون رو پرداخت کردین و به قول خودتون هر چند کم، اما بهر حال هزینه پرداخت شده.می پیگیری می کنم فردا بهتون اطلاع میدم توی همین تاپیک.:rose:

راستی یه چیزی.می باسم جالبه که میگین تخلف نکردین.بعضی وقتها بعضی چیزها انقدر واضح اند که دیگه گفته نمی شن.نباید بگیم چون ذکر نشدن پس مشکلی ندارن.مثل اینه که طرف می خواد بره مسابقه ی شنا! با خودش یک عدد کپسول اکسیژه هم ببره !!!! و وقتی بهش بگن، بگه توی قوانین مسابقه ذکر نشده کپسول اکسیژن نباید استفاده بشه :دی
بهر حال. براتون آرزوی موفقیت می کنم اما این رسم شرکت در مسابقه نبود.از ما گفتن :rose:

ماندانا جان خیلی ممنون از پیگیریت. در مورد اینکه من ش. فیش رو ارسال کردم یا نه باید بگم من این مبلغ رو اینترنتی پرداخت کردم به هیمن شماره حساب که اونجا ذکر شده ! بعد رفتم تو حساب اینترنتی دیدم که شماره فیش نداره به جاش یه شماره سریال داره من هم اون رو توفرم ثبت نام وارد و ارسال کردم.
ایشاا... بررسی میکنن و مشکل حل میشه.

بازم ازت ممنون که اعتماد کردی.

در مورد مسابقه مانی جان باید بگم به خدا من منظروی نداشتم فقط ایده گرفتم دیدم اگه بحث رو اینجا ادامه بدم فقط تاپیک منحرف میشه و دوستان شاکی میشن. من شرکت نمیکنم ولی اگه اشکالی نداشته باشه منم این قوری که واسه فینال گذاشتین رو درست میکنم البته نه واسه مسابقه. فقط میخوام بگم اون کاره خودم بوده.
اگه من جسارتی به کسی کردم ازش معذرت میخوام.
موفق باشید.

amin2001

Active Member
.

اگر با همش موافقید شروع کنید...
هر پیشنهادی دارید زود بدید تا اعمال بشه...
.
موفق باشید...
30upn9j.gif

ایده خیلی توپه
همش کار خود ایمان بود :D
به افتخارش :oops::cool:

موفق باشی ایمان جان

باید کارای خوف ناکی در بیاد :)

بسم الله...:oops:

رساله نوشتی ایمان:lol:

و به الله . . :oops: :دی

:lol: .ایمان خودم میشم مقلدت :rose::دی

-----

مشکلی نیست . هر کسی میتونه این مسابقه رو انجام بده . ولی لطفا بعد از اتمام رای گیری به نمایش بزارید !
اگه ما یقین داشتیم کار خودت نیست banned میکردیم شما رو . دلیل اینکه شما نمیتونید فاینال شرکت کنید اینه که این مسابقه بیشتر امتیازش برای ایده بوده . که مال شما ایده خودتون نبوده . . .
به هر حال فکر میکنم تصمیم عادلانه ای گرفته شده ...
توی مسابقه های آینده هم برای شما تجربه میشه که توی هیچ مسابقه ای از ایده کسی استفاده نکنی

ماندانا خانوم هم خیلی مثال جالبی زد

• Like
Reactions: H.S

H.S

Member
مشکلی نیست . هر کسی میتونه این مسابقه رو انجام بده . ولی لطفا بعد از اتمام رای گیری به نمایش بزارید !

چشم ...

اگه ما یقین داشتیم کار خودت نیست banned میکردیم شما رو . دلیل اینکه شما نمیتونید فاینال شرکت کنید اینه که این مسابقه بیشتر امتیازش برای ایده بوده . که مال شما ایده خودتون نبوده . . .
به هر حال فکر میکنم تصمیم عادلانه ای گرفته شده ...
توی مسابقه های آینده هم برای شما تجربه میشه که توی هیچ مسابقه ای از ایده کسی استفاده نکنی

نمیدونم والا ...

========

به هر حال امین جان شما نسبت به بقیه مدیرا یه مقدار تند تر حرف میزنی که آدم ناراحت میشه. ما که کوچیکتر از اونیم که بخوایم دله کسی رو رنجونیم.

خلاصه خیلی مخلصتیم.

یا علی.

amin2001

Active Member
من با همه تند حرف نمیزنم . شما اخطار داشتی از قبل و قرار بود خیلی مراقب پست هات باشی . . .
با شما هم تند حرف نزدم . تند خوندی .

H.S

Member
من با همه تند حرف نمیزنم . شما اخطار داشتی از قبل و قرار بود خیلی مراقب پست هات باشی . . .
با شما هم تند حرف نزدم . تند خوندی .

ببین امین جان, شما داری میگی با همه تند حرف نمیزنی یعنی با من تند حرف می زنی ؟ اگه نه پس باز چرا گفتی تند خوندی.

من خطایی رو تکرار نکردم این شمایی که اعتماد نداری

خودت گفتی :
دلیل اینکه شما نمیتونید فاینال شرکت کنید اینه که این مسابقه بیشتر امتیازش برای ایده بوده . که مال شما ایده خودتون نبوده . . .

پس چرا میگی مراقب پست هات باش. ماندانا هم یه جور حرف زد شما هم یه جور دیگه ! بفرما و بتمرگ هم یه معنی رو میده.

شما که مدیر انجمنی امین جان همه روت حساب میکنن و باید الگو باشی ! حالا شما منو حذف کردید خیالی نیست. اصلا واسم

مهم نیست.

همون بهتر که من تو این مسابقه نیستم ! حالا دلیلش بماند.

اگرم دقت کرده باشی من پست قبلیم گفتم :
خلاصه خیلی مخلصتیم.

یعنی یه جورایی می خواستم همه چی تموم شه. اما مثه اینکه شما با من امین جان آبت تو یه جوب نمیره.

Mandana

Active Member
عادل هاین با مجید صحبت کردم.اون گفت دست به یوزر شما نزده.می کمی گیج شده بودم تا اینکه رفتم نگاه کردم دیدم یوزر شما شده کاربر منتظر تائید بوسیله ی ایمیل... بعدش دوزاری ام _ ببخشید العانهمه ی تلفن ها کارتی شده _ افتاد که چرا یوزرتون دسترسی اش عوض شده
Three_emoty_Tower_by_the_ace_chef.gif

شما جدیدن تغییری در مشخصات خودتون دادین.درسته؟ مثل ایمیل یا پسوردتون.سایت بصورت خودکار وقتی ایمیل یا پسورد و چیزهای امنیتی رو عوض می کنید شما رو تبدیل می کنه به یوزر منتظر تائیدیه ی ایمیل.بعد یک ایمیل همراه لینک فعال سازی براتون میاد که با کلیک روی لینک فعال سازی دسترسی شما دوباره درست میشه
carameldansenplz.gif

این بود قضیه ی یوزر شما.این دفعه دستی براتون درست کردم اما توضیح هم دادم باسه ئه دفعه های آینده
Cute_Emoticon_Blushing_by_vbrigitta.gif
^.-
خلاصه همینا دیگه.امین هم یکم ازتون رنجیده.توقع نداشت ازتون.امین رو این مدت شناختمش کلن آدمی نیست راحت از کسی دلخور بشه.دلخور بشه هم زود می بخشه.بعد یک مدت مطمئنم مثل قبل میشه.فقط کافیه حسن ظن تون رو بهش نشون بدین..
_cuddle__remake_by_arrioch.gif

همینا دیگه.امیدبارم همگی موفق باشین.ببخشین توی تاپیک پست نامربوط زدم.باسه ئه همه آرزوی موفقیت می کنم ببینم چه می کنین
_gallery__rvmp_by_bad_blood.gif

amin2001

Active Member
منظورم با شما نبود . کسایی که باهاشون تند حرف میزنم کسایی هستن مه حق کسی رو ضایع میکنن . این هم منظورم شما نبود
مراقب پست هاتم باش یعنی شما که الگو برداری کردی میتونستی حد اقل به من یا ایمان پیغام خصوصی بزنی چون خودتم میدونستی حساسیت زیاد شده رو شما .

شما وقتی من رو با مدیر های دیگه مقایسه میکنی .. تو همون پست با یه مخلصتم نمیشه تموم کرد. من به شما سر اخطار قبلی باز هم فرصت دادم و گفتم تا وقتی اخطار داری قبلا از پست های مهم به من خبر بده . فقط یک بار این کار رو کردی ! دیگه این همه مرام بزارم باید یجا جواب آدمو بدی دیگه ... تو همین تاپیک با ذکر اینکه الگو برداری کردی هم جواب اعتماد مارو داده بودی هم اعتماد همه رو جلب کرده بودی . بهر حال این هم تموم شد . اینشالا دیگه از این اتفاقا نمیفته.

--
دوستان عذر میخام این بحث طولانی شد:rose:

• Like
Reactions: H.S

H.S

Member
منظورم با شما نبود . کسایی که باهاشون تند حرف میزنم کسایی هستن مه حق کسی رو ضایع میکنن . این هم منظورم شما نبود
مراقب پست هاتم باش یعنی شما که الگو برداری کردی میتونستی حد اقل به من یا ایمان پیغام خصوصی بزنی چون خودتم میدونستی حساسیت زیاد شده رو شما .

شما وقتی من رو با مدیر های دیگه مقایسه میکنی .. تو همون پست با یه مخلصتم نمیشه تموم کرد. من به شما سر اخطار قبلی باز هم فرصت دادم و گفتم تا وقتی اخطار داری قبلا از پست های مهم به من خبر بده . فقط یک بار این کار رو کردی ! دیگه این همه مرام بزارم باید یجا جواب آدمو بدی دیگه ... تو همین تاپیک با ذکر اینکه الگو برداری کردی هم جواب اعتماد مارو داده بودی هم اعتماد همه رو جلب کرده بودی . بهر حال این هم تموم شد . اینشالا دیگه از این اتفاقا نمیفته.

--
دوستان عذر میخام این بحث طولانی شد:rose:

امین جان حق با شماست. معذرت میخوام از شما و از تمامه دوستان عزیزم.

منتظر های زیباتون هستم.

موفق باشید.

roohollah

Banned
دستم به کار نمیره.
دارم تلاشم رو میکنم، ولی نه ایده، نه کار، هیچ کدوم خوب نیست...
مخم تعطیل کرده :cry:

roohollah

Banned
خوب.
یک بخشش مونده، ولی میزارم، شاید نرسم تمومش کنم، یک ایکس اس آی هم قراره با چکش بیفته به جونش...
فتوشاپ هم نشده...
تا الان:
مکس،زیبراش،وو
احتمالا پوزر و فتوشاپ هم میاد روش

پیوست ها

• 1-m.jpg
    1-m.jpg
    397.2 کیلوبایت · بازدیدها: 34
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا