▐اعلام نتایج فینال مسابقه زیباترین قوری ▐

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام به دستان
واما >>>>

شماره 1 = 9.5 _ تمیز شده
شماره 2 = 9 _ نور و اچ دی ار مناسب
شماره 3 = 6 _ فضا سازی خوب اما مشکلاتی در نور و رندر
شماره 4 = 5 _ فضا سازی نچندان خوب و کنتراسب بیش از اندازه قوی (کلا مشک تو رنگ هست)
شماره 5 = 7.5 _ خوب و ساده
شماره 6 = 5_ سادست
شماره 7 = 9 _گلاسینگ تمیز
شماره 8 =7
شماره 9 = 9_ رنگ امیزی « متریال « چی او اف همه خوب
شماره 10 = 8.5 _ جالبه
شماره 11 = 7.5_ کار خوبه ولی فضا سازی میتونست بهتر بشه
شماره 12 = 7 _ متریال نا مناسب
شماره 13 = 8 _ متریال زمینه نا مناسب و برش فوتوشاب معلومه
شماره 14 = 6.5
شماره 15 = 6.5
ا________________________ا

این هم نظریات ما که بر اساس نور « رنگ و رندر بود
:cool:

DIMO

Active Member
اول از مهم باید بگم که از همه برای وقت گذاشتنشون ممنون.......در ثانی از شرکت کننده های عزیز میخوام از امتیاز دادن بقیه زیاد ناراحت نشن چون این ناراحتی ها رو تو مسابقه های کوچک 1 زیاد دیدیم و در آخر این فقط یه مسابقه است برای دوستی بیشتر و بالا بردی سطح کیفیت کار برها...............موفق باشید.
:rose:
از مدیر انجمن و Dr.xyz برای جون دادن به این مسابقه و برپایی اون تشکر میکنم.......:)

رندر شماره 1=8.5ایدهٌ خیلی جالبی داشت ولی قسمت دهنه قوری زیاد جالب نشده(لباسشو میگم)،اگه کوتاه تر میشد و بافت لباس بیشتر مشخص میشد بهتر میشد.

رندر شماره 2=7.5درسته رفلکت و Glow کار رو زیبا میکنن ولی زیادیش جالب نیست،متریالش بیشتر شبیه ماشین شده تا یه قوری اون حسو زیاد القا نمیکنه.

رندر شماره 3=5.5ایده ٌ جالبیه فقط کاشکی GI رو بالا میبردی اون دون های سیاه رنگه روی دیوار فکر کنم ماله پایین بودنه GI باشه.

رندر شماره 4=5کارت جالب شده فقط اون سطوح فلزی با برجستگی های زیاد و رقص نور و رنگ بر روی اون سطوح اجازه خود نمایی رو از قوری ها گرفته.........!

رندر شماره 5=4

رندر شماره 6=4 کارت خیلی سادست اون که زیر قوریه چی هست اصلاً چیزی زیرشه..؟

رندر شماره 7=8 رندر و رفلکت و متریال جالب شده فقط اون قوری زیری کارتو خراب کرده.

رندر شماره 8=8 ایده جالبی میتونستی بیشتر روش کار کنی که جالبتر بشه.

رندر شماره 9=8.5 کارت جالب شده رنگ بندی،متریال،حرکتی که ایجاد کردی میتونست بهتر القا بشه با انتخاب رنگ های بهتر و تغییر اندازه ها،در ضمن مقیاس قوری ها به تکسچر نمیخوره..باهم تضاد دارن.

رندر شماره 10=6.5 ایده جالبه ولی پیچک خیلی ساده و غیر طبیعی هستش،متریال سر قوری هم غلط اندازه.

رندر شماره 11=5.5 منظورتو از تکسچر درک نکردم..؟ نور هم کمه و غیر طبیعی....

رندر شماره 12=3 مقیاس ها زیاد همگون نیست،تکسچر کف زیاد جالب نشده....

رندر شماره 13=8.5 ایده جالبه ولی میتونستی با Scatter مقیاس ها و اندازه ها تغییر بدی و قشنگترش کنی و به قوری هات یه ریتم حرکتی بدی..

رندر شماره 14=8بنده خدا آخه چی بهت بگم،چرا اینطوریه انگار از زیر آب داری بهش نگاه میکنی،ابرها جالب شده اگه ابرها بیشتر با قوریه برخورد میکردن جالبتر میشد(من مردهٌ اون آخره دهنه قوریتم،زائده داره؟)

رندر شماره 15=6.5 ایدت جالبه ولی میشد کاملترش کنی....

شاد باشید

geo_vahid

Member
با سلام و تشکر از همه
اول از همه بگم برای امتیازام دلیل خاصی ندارم و هر کدوم بیشتر به دلم نشست بیشتر نمره دادم. پس از دستم ناراحت نشین.

1: 6 امتیاز
2: 5 امتیاز
3: 7 امتیاز
4: 7 امتیاز
5: 4 امتیاز
6: 3 امتیاز
7: 5 امتیاز
8: 4 امتیاز
9: 7 امتیاز
10: 6 امتیاز
11: 4 امتیاز
12: 5 امتیاز
13: 5 امتیاز
14: 10 امتیاز
15: 6 امتیاز

amin2001

Active Member
ایمان جان دمت گرم . واقعا قشنگ بود مسابقه
من که خیلی حال کردم
مخصوصا رای گیری

همین طور DR.XYZ . خیلی ایده جالبی دادی
رندر شماره 1= 9 خیلی عالی شده. فقط موقعیت اجزا زیاد خوب نشده . و همین طور background رندر شماره 2= 7 رنگ ها جالب شده ولی معنی ای توش نمیبینم و اینکه محیط تاریکه شدیدا

رندر شماره 3= 7.5 رنگ ها خیلی جالب شدن ولی کره ها بدون هدف و مقصود چیده شدن

رندر شماره 4= 5 رنگ بندی خیلی شلوغ شده و توانایی درک محیط رو پایین آورده

رندر شماره 5= 6.5 جالب شده

رندر شماره 6= 6.5 خیلی خوبه ول نور پردازی خیلی ساده انجام شده . سایه خیلی ضعیفه

رندر شماره 7= 9.5 ایده جال . متریال خوب . فقط کاش رنگ background بهتر بود و اون قوری کوچیک قرمزئه نبود

رندر شماره 8= 8

رندر شماره 9= 9 همه چی خوبه جز ایده

رندر شماره 10= 6.5 متریال هلرو بهتر باید درس میکردی چون روی همه چی تاثیر گزاشته

رندر شماره 11= 8 طرح جالبی شده

رندر شماره 12= 6

رندر شماره 13= --------

رندر شماره 14= 9 ایدت محشره . یه مشکل کوچیک داره و الا 10 میدادم . این که اگه کسی ندونه قوری هستش نمیتونه حدس بزنه

رندر شماره 15= 7

behrang2

Member
معذرت که اینجوری نذار دادم آخه تعداد زیاد بود منم زیاد با هم مقایسه نکردم..در ضمن من به اسما نیگا نکردم به غیر از اسمه آقا روح الله آخه محشربود جا خوردم ....
1.7
2.5
3.4
4.3
5.6
6.3
7.10
8.3
9.8
10.6
11.6
12.6
13.6
14.7
15.6

Mohamad

O-.-O
رندر شماره 1= 9

رندر شماره 3= 7

رندر شماره 4= 5

رندر شماره 5= 7

رندر شماره 6= 4

رندر شماره 7= 9

رندر شماره 8= 7

رندر شماره 9= 9.8

رندر شماره 10= 6.5

رندر شماره 11=6

رندر شماره 12= 6

رندر شماره 13= 9

رندر شماره 14= 8

رندر شماره 15= 6.8

موفق باشید
محمد:rose:

animations

Active Member
به نظر من، همه کارها به نوعی جالب شدند. خسته نباشید.

رندر شماره 1: 7
رندر شماره 2: 5
رندر شماره 3: 6
رندر شماره 4: 4
رندر شماره 5: 3
رندر شماره 6: 4
رندر شماره 7: 10
رندر شماره 8: 9
رندر شماره 9: 9
رندر شماره 10: 8
رندر شماره 11: 8
رندر شماره 12: 7
رندر شماره 13: 7
رندر شماره 14: 5
رندر شماره 15: 5

ali_118

کاربر VIP
برای اینکه بهترش کنی به نظر من رو match کردن Scene با Back Ground بیشتر کار کن، الان خط جدا کنندش معلومه. متریال برف و دوباره بساز، یکم پستی و بلندی و Variation لازمه.اگرم برفم بیاد قشنگتره .
قسمت دهنه قوری زیاد جالب نشده(لباسشو میگم)،اگه کوتاه تر میشد و بافت لباس بیشتر مشخص میشد بهتر میشد.
فقط موقعیت اجزا زیاد خوب نشده . و همین طور background
ممنون
راستش چون من این کار دومی رو دقیقه 90 شروع کردم وقت زیادی نتونستم واسش بزارم و اون چیزی هم که خودم میخواستم در نیومد.
اولین رندر رو گرفتم و دوان دوان به طرف کافی نت که مبادا تعطیل کنه بره خونه و من جا بمونم !:d

:)

آخرین ویرایش:

AVGHH

Member
سلام؛ همه نقاط قوت و گفتن من نقاط ضعف و میگم:

طرح 01: 9 لباس قوریه خیلی صافه و bump نداره، ناهمخونی عکس پشت با برفای رو زمین
طرح 02: 6 همونطوری که قبلا گفتم تصویر خیلی تاریکه
طرح 03: 8 نویز داره (هرچی GI رو بردم بالا انگار نه انگار، ضمنا فک نمیکردم سطح مسابقه یه دفه انقد بره بالا، وگرنه ایده اصلیمو میذاشتم)
طرح 04: 5 خیلی تاریکه و ترکیب رنگا مناسب نیس
طرح 05: 5 خیلی سادس
طرح 06: 4 زمینه خیلی تو ذوق میزنه
طرح 07: 8 قوریه اون پایین کارو خراب کرده
طرح 08: 6 نمیدونم چرا! ولی حال نکردم باهاش
طرح 09: 9 از رنگ بهتری نسبت به صحنه میشد برای قوری جلویی استفاده کرد
طرح 10: 7 برگا خیلی مصنوعین
طرح 11: 6 تکسچر قوریه خیلی نامناسبه، زیر لیوان به طور عجیبی تار شده و نویز داره
طرح 12: 6 سطح زیر قوری bump نداره
طرح 13: 7 طبق قوانین مسابقه قرار بود بیشتر از 3تا قوری مجاز نباشه (Dr.xyz:"یادتون نره نهايتا 3 قورى ميشه استفاده كرد")
، همچنین تکسچر زمین خیلی درشت و بزرگه
طرح 14: 9 قورریه؟!
طرح 15: 7 طبق قوانین مسابقه قرار بود بیشتر از 3تا قوری مجاز نباشه (Dr.xyz:"یادتون نره نهايتا 3 قورى ميشه استفاده كرد")

امیدوارم از دستم به خاطر انتقادام ناراحت نشده باشین، من نقاط ضعف رو گفتم چون اگه نبودن کارا خیلی بهتر میشدن، . :oops: :rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
راستش چون من این کار دومی رو دقیقه 90 شروع کردم وقت زیادی نتونستم واسش بزارم و اون چیزی هم که خودم میخواستم در نیومد.
اولین رندر رو گرفتم و دوان دوان به طرف کافی نت که مبادا تعطیل کنه بره خونه و من جا بمونم !:d
آره راست میگه علی...
برا منم پیغام خصوصی زده بود... معلوم بود دویده، داشت نفس نفس میزد...!:wink:
ولی کار خوبی شد به هر حال...

طبق قوانین مسابقه قرار بود بیشتر از 3تا قوری مجاز نباشه (Dr.xyz:"یادتون نره نهايتا 3 قورى ميشه استفاده كرد")

قبول دارم یکم قوانین بالا پایین شد...
درستش میکنیم تو مسابقه بعدی که خیلی هم زود فرا میرسه...!

ehsan_3dmax

Active Member
يادش بخير اولين دوره هاي مسابقات 3d اينجا رو آقا ايمان برگزار كرد و بعد از اون بود كه بقيه شو من و بقيه ي دوستان برگزار كرديم و اولين مسابقه اي كه برنده داشت هم مسابقه ي ماده دهي و رندرينگ بود......... خدايا چقدر زود ميگزره... يك سرچ بزنيد و يك نگاهي بندازيد شايد بد نباشه.
به نظر من كار هاي به ترتيب شماره هاي 1 و 9 و 13و 10 بهترينها هستن. ميبخشي مثل آدم راي ندادم!
آخه به نظرم ديگه سطح كار بچه هاي مجيد آنلاين در حدي نيست كه بخوان تو يك همچين مسابقه هايي شركت كنن و اين مسابقه تنها از اين لحاظ كه مديران ميخواستند تحركي در كاربرا ايجاد كنن اهميت داره و لازمه قدر دونسته بشه.
اميدوارم تو مسابقه ي بعديتون كه يك مسابقه ي بزرگ خواهد بود و اگر هم مسابقه ي كوچك بود حداقل يكي 2 روز وقتتون رو بگيره موفق باشيد. اميدوارم در حين كاراتون فراموش نكنيد كه يك نمونه كار تو يك هفته زدن بهتر از 7تا نمونه كار تو يك هفته زدنه(تكبير!).
خوش باشيد.

Sherlock_Holmes

Active Member
ممنون احسان جان از پستت...

به نظرم ديگه سطح كار بچه هاي مجيد آنلاين در حدي نيست كه بخوان تو يك همچين مسابقه هايي شركت كنن و اين مسابقه تنها از اين لحاظ كه مديران ميخواستند تحركي در كاربرا ايجاد كنن اهميت داره

قطعا همینطوره...
یه فکرهای خوبی داریم که دیگه همه اعضا باید همش تو تکاپو باشن...
سری مسابقات در نظر داریم کلا...!

Mandana

Active Member
آقا اجازه می هم بازی؟
شرمنده سلیقه ی درست حسابی هم ندارم.اطلاعاته کافی هم در زمینه ی نورپردازی و رندر ندارم.بنابراین کاملن سلیقه ای رای میدم نه حرفه ای، خلاصه ببخشید :">
اگه خواستین نخودی حسابم کنین:cool:

شماره 1: 10

شماره های 3 و 10 و 11 و 15: 9

شماره های 2 و 4 و 9 و 13: 8

شماره های 6 و 8 و 12: 7

سایر دوستان هم 6

اما کارها خیلی نازن همه شون خداییش.کاش می هم یک روز یاد بگیرم این مدلی رندر بگیرم:sad:

موفق باشین همگی دوست هاینهای هنرمند:rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
من که نمی دونم چه خبره اما قدیما یه قوری کار کرده بودم اینم اینه! :دی

زود به زود که سر نمیزنی اینجا شهرام...
وگرنه قوریت کلی امتیاز میگرفت...

.

دوستانی که تا الآن خودشون فکر می کنند امتیازاتشون بالاست خودشونو برای فینال آماده کنند چون برای فینال وقت زیاد نیست...
چون زود باید این مسابقه رو هم به نتیجه برسونیم که برنامه داریم واسه مسابقه باز...:wink:
.
ممنون...

من قبلا و همینجا و حتی بعدا از کلیه دوستانی که هم نظر و هم رای دادن تشکر میکنم.:oops:
ببخشید که کارم چندان جالب نبود اما فقط نیم ساعت تونستم روش کار کنم.:cry:

• Like
Reactions: H.S

H.S

Member
خوب منم به همه دوستانه عزیز خسته نباشید میگم و امیدوارم در مسابقه های بعدی شرکت کنند.
در جواب بعضی دوستان عزیز که به ایده بنده ایراد گرفته بودند باید عرض کنک که من فکر نمیکردم ایده مهم باشه ! فکر میکردم هدف رندر و نور و متریال هستش. تمامه تمرکزم رو روی اینها گذاشتم.
ایشاا... در مسابقات بعدی همتون رو میبینم.
امیدوارم موفق باشید.

roohollah

Banned
فکر میکردم هدف رندر و نور و متریال هستش. تمامه تمرکزم رو روی اینها گذاشتم.
جدی؟
بگو چرا نمره انقدر داغونه:lol:
خوب!
به همه دوستان تبریک میگم و به خودم تسلیت میگم، چون تازه فهمیدم قضیه چیز دیگس:lol: خوب، ما سوتی ندیم، پس کی باید سوتی بده؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا