┼ .... نیاز به یک نفر طراح وب به زبان php برای ساخت یک سیستم ساده ....┼

salar2010

Member
عرض سلام

من چند تا سیستم هست که باید ایجاد کنم :wink:

ولی خودم برنامه نویسی وب بلد نیستم و میخوام یک نفر این کار رو برام انجام بده ..:wink: :)

هرکی PHP بلده بهم پی ام بزنه و درمورد طرح هایی که دارم و قیمت باهم صحبت میکنیم...:wink:

منتظرم :wink:

و موفق باشید :rose:

salar2010

Member
عرض شود که من با چند نفری صحبت کردم ولی از بس قیمت هاشون نجومی بود که دیگه جرات نکردم بهشون پی ام بزنم :shock:

و با یه بنده خدایی هم به توافق رسیدیم ! قرار شد پول نگیره و من براش تبلیغات کنم و این جور چیزا ! ولی وقتی طراحی به نصفه رسید ایشون منصرف شدن ! و گفتن تبلیغات نمیخوام و پول رو بدم که بازم بنده موافقت کردم

به هرحال وقتی کار تموم شد قرار شد من بهشون پول بدم و ایشون اسکریپت رو ! ولی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی میگن که اسکریپت رو کد شده بهم میده ! :shock:

ولی من که کد شده نخواستم و گرنه میرفتم یه رایگانشو دست کاری میکردم

من اگه دنبال کد شده یا رایگان میگشتم که سه سال پیش کارم رو شروع میکردم نه الان :shock:

تازه من میخوام اسکریپت رو یه مقداری گسترش بدم ! درضمن به ایشون هم گفتم حداقل که نمیزاری اسکریپت کد باز باشه خودت گسترشش بده میگه نه من وقتشو ندارم !

حالا این وسط تقصیر من چیه ؟

درضمن بازم از ایشون اجازه گرفتم تا یکی دیگه رو پیدا کنم که برام این برنامه رو بسازه تا خدای نکرده یه زمانی ناراحت نشه از من !:rose:

و البته اسکریپت هم چیز خاصی نیست یه دیتابیس میخواد و مقداری کد نویسی ! ولی بازم هرچیز قیمت خودشو داره

دوستان هرکی میتونه یه پی ام بزنه بهم ! البته با قیمت منصفانه :rose:

آخرین ویرایش:

میلاد

Member
سلام
می تونید به سایت زیر برید ودرخواست خودتون را مطرح کنید و پیشنهادات را بررسی کنید.
موفق باشید
کد:
http://www.barnamejoo.com

MrMedia

New Member
من برنامه نویسی php,mysql,javascript,ajax و گرافیک و طراحی قالب کار میکنم هر کس خوواست با قیمت ارزان و مناسب براش کار میکنم. نمونه کار هم چنتایی دارم که همه مشتریها راضی بودن. پیام خصوصی با ایمیل بفرستید.

جدیدترین ارسال ها

بالا