– Pinnacle Studio HD-نرم افزار استودیو حرفه ای ویرایش و تدوین فیلم

maede.68

Member
pina11.jpg

استفاده از دوربین های دیجیتال امروزه در میان افرادی که از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند بسیار رایج شده است .کیفیت و حجم بالای این دوربین ها باعث شده تا بسیاری از افراد از اینگونه دوربین ها استفاده نمایند.انتقال تصویر و فیلم از این دوبین ها ملزم به نرم افزار می باشد که شما می توانید از این برنامه برای اینکار نیز استفاده نمایید. بسیاری از افراد برای ویرایش این تصاویر از نرم افزار ها گوناگون استفاده می کنند که شما می توانید این نرم افزار را برای کار خود انتخاب نمایید.
Pinnacle Studio HD Ultimate Collection به شما این امکان را می دهد که فیلم و تصاویر خود را ویرایش و به دو پسوند با کیفیت Blu-ray و AVCHD تبدیل نمایید. تمام متد های جدید ویرایش فیلم که در این نرم افزار گنجانده شده است توسط کارگردانان حرفه ای ایجاد شده است. شما می توانید به راحتی فیلم خود را انتخاب و تصویر مورد نظر را در آن قسمت که در نظرتان است قرار دهید و بعد بر روی آن افکت های دیدنی و حرفه ای قرار دهید. ای نرم افزار به شما امکان ویرایش سریع با افکت های دیدنی را می دهد از جمله مزیت های این برنامه اینتشار فیلم بلافاصبه در یوتوب توسز نرم افزار می باشد.
Pinnacle Studio™ Ultimate 14 مجهز به ابزار های حرفه ای برای عنوان گذاری، تصحیح رنگ، نور دهی، جلوه های ویژه و افکتهای مربوط به تکنولوژی زمینه سبز (آبی) می باشد.
برخی از ابزارهای موجود در این نرم افزار:
- Pro video tools: این نرم افزار شامل ابزاری برای کالیبره کردن به منظور کنترل کامل شما بر محصولتان میباشد.
- Boris Graffiti – title & graphic animation: جدید ترین ابزار عنوان گذاری شامل وارد کردن انواع متن به تصویرتان با افکتهای حرفهای ومنحصر به فرد
- Magic Bullet Looks – Pro film styles: یک ابزار کار آمد به منظور طبقه بندی مرتب عکس ها
- proDAD VitaScene – lighting, glows & more: مجموعه ای از هزاران افکت و Transition که برای شما گرد آوری شده
- Your Story – Now in Dazzling HD: این نرم افزار بصورت پیش فرض از تکنولوژی HD استفاده میکند ولی به شما اجازه میدهد که در یک پروژه از انواع فرمتها استفاده کنید.
- Built-in HD Disc Burning: برنامه ای برای رایت انواع دیسک های نوری
- Enjoy multi-track power without the complexity: انواع الگوهای آماده که به وسیله هنرمندان حرفه ای ایجاد شده وبرای شما جمع آوری شده
- Create multi-layer effects: دسترسی به تصاویر تو در تو وترکیب دو قطعه فیلم با هم
- Mix your media together: امکان ترکیب انواع رسانه از قبیل متن، صوت، عکس، فیلم و … با هم
- It’s all in the Timeline: امکان مشاهده انواع مندرجات در Time Line
- Optimized for performance
- Real-time multi-track editing: به وسیله این تکنولوژی شما میتوانید افکتهای حرفه ای ترکیبی ایجاد کنید
- Key frame-able 2D/3D motion graphics: از بین هزاران افکت یکی را انتخاب کنید و در همان لحظه نتیجه آن را ببینید. این روش به شما کمک میکند که بهترین انتخاب را انجام دهید
- Scorefitter® music generator: تنظیم Sound Track انتخابی شما و هم اندازه کردن طول آن با طول کلیپ تصویریتان به صورت خودکار
- Web publishing simplified: شما به راحتی میتوانید فیلم خود را در وب منتشر کنید
- Refined audio editing: کنترل کننده دیجیتالی صدا به منظور بعد بخشیدن صدا در فیلم
- Clean up and rejuvenate: تصحیح کننده فایل های صوتی وتصویری از نظر حجم صدا یا رنگ تصویر و …
- Even more ways to share: خروجی برای فرمتهای Sony® PSP™, Apple® iPod®, DivX® certified players و حتی 3GP mobile phones
- Scalable user interface:محیط کاری قابل تنظیم برای راحتی کاربر

حجم فایل :2.05 گیگابایت

رمز فایل :www.vistadownload.net

دانلود فایل : قسمت اول * قسمت دوم * قسمت سوم * قسمت چهارم * قسمت پنجم * قسمت

ششم
* قسمت هفتم * قسمت هشتم

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
هم آموزش و هم نرم افزارش رو سفارش دادم ... قراره فردا برسه
یه کم کنجکاو شدم ببینم چیه
فکر نکنم به پای پریمیر و فاینال کات برسه ... ولی بالاخره تستش باید کرد
بعد از نصب و استفاده آمارش رو همینجا میذارم
فعلا یا علی

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
خب بالاخره دی وی دی های معمولی رو به دی وی دی ناین یا همون 8 گیگ تبدیل کردم
تا بشه اون رو نصب و اجرا کرد . نصب هم کردم
خب مجموعه بسیار عظیم و پر مایه ای است
انواع و اقسام پلاگین ها و برنامه های جانبی پایناکل رو داره
از Holyywood Fx بگیر تا تمپلیت های آماده و ......
.
برای کارهای خانگی و میکس و مونتاژ گزینه خیلی عالی و مناسبی هست
همه چیز آماده !!!!
یک لقمه چرب و چیلی که خودش اتوماتیک میره توی معده !
واسه تنبل ها یک فرشته نجات !!!
و واسه آماتورها راه فرار !!!
واسه واضح تر شدن هم بگم کلا سیستم برنامه مثل خانواده Ulead و Edius هست
که سادگی و راحتی رو به همراه دارن و در عین حال امکانات خوبی هم در اختیار کاربر میذارن
اما حرفه ای نیستن !!
.
کلاس کاری این پکیج با روحیات من اصلا سازگار نیست
دنبال چیزای حرفه ای هستم
و واسه همین نیم ساعت بعد از نصب ، پاکش کردم !
.

جدیدترین ارسال ها

بالا