۴ دلیل مهم برای طراحی مجدد سایت تجاری شما

شروع موضوع توسط بهیدو ‏3 جولای 2017 در انجمن خبرها و تازه‌های تکنولوژی

کلمات کلیدی:
 1. بهیدو

  بهیدو Member

  ارسال‌ها:
  43
  تشکر شده:
  2
  امتیاز دستاورد:
  8
  امروزه برای هر تجارتی مهم است که دارای وب سایتی با ظاهر مناسب همراه با استفاده آسان داشته باشد. بسیاری از مردم زمانی که در حال جست و جوی موارد مورد نظر خود هستند سایت شما را با سایت رقبای شما مقایسه می کنند قبل از آنکه مورد نظر خود را پیدا کنند و سفارش دهند.

  سایت تجاری شما یکی از مهمترین مواردی است که مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. پس اگر طراحی آن به درستی انجام شود می تواند قسمت اعظمی از فروش شما را داشته باشد.

  بسیاری از کمپانی ها این موارد ر به خوبی می دانند و مشکلات سایت خود را هم بررسی کرده اند ولی هنوز اطمینان کامل ندارند که چه زمانی باید طراحی آن را تغییر دهند.

  برای طراحی مجدد یک سایت کارهای بسیار زیادی باید انجام شود. چه خود شما و یا شخص دیگری این کار را انجام دهد علاوه بر هزینه ای که انجام می دهید کارهای بسیار زیادی باید انجام دهید.

  بهترین بخش این کارها آخرین قسمت آن است که شما یک معرفی جدیدی از برند خود خواهید داشت که نسبت به آن مغرور هستید.

  در این مقاله ما ۴ دلیل را برای شما بیان می کنیم تا قانع شوید که برای طراحی سایت خود زمان بگذارید :

  • قدیمی به نظر می رسد!
  کمپانی ها همیشه به دلایل مختلفی به طراحی سایت خود را تغییر می دهند ولی همیشه یکی از دلایل عمده آن قدیمی بودن ظاهر سایت است. نمی توانید تصور کنید که بسیاری از سایت ها همچنان از طراحی هایی ستفاده می کنند که چند دهه قبل استفاده می شده اند. حتی کسانی که در طراحی سایت تجربه ای ندارند میتواند به آنها بگویند که سایت شما قدیمی شده است.

  این موضوع می تواند صدمه جدی به تجارت شما بزند مخصوصا اگر کاربر برای انتخاب سایت های زیادی را در دسترس داشته باشد. افراد معمولا سایت هایی را انتخاب می کنند که دارای ظاهری زیبا همراه با استفاده ای آسان هستند چرا که این موضوع برای انها به این معناست که این کمپانی به مخاطبان خود اهمیت می دهد و در حال رشد است.

  • این طراحی برای همه دستگاه ها پاسخگو نیست!
  ممکن است که در دهه های قبل برای صاحبان سایت ها بسیار ساده بوده باشد که از یک نوع طراحی سایت استفاده کنند چرا که در قدیم ممکن بود مردم کمی برای جست و جو در میان سایت ها از تلفنهای همراه خود و سایر وسایل استفاده کنند.

  ولی امروزه ممکن است که افراد از روش های مختلفی برای بررسی سایت ها استفاده کنند مانند کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و یا انواع تلفن های همراه. چیزی که افراد انتظار دارند این است که تجربه ای که از روش های مختلف دارند یکسان باشد. به عنوان مثال انها انتظار دارند زمانی که محصولی را از طریق تلفن همراه خود در سبد خرید خود ذخیره می کنند زمانی هم که از لپ تاپ خود استفاده می کنند داشته باشند. آنها انتظار که نتیجه جست و جوی خود را به راحتی با دوستان و یا همکاران خود به اشتراک بگذارند. بنابراین ممکن است شما مخاطبان خود را از دست بدهید اگر این بستر مناسب را برای آنها آماده نکنید.

  • استفاده از آن مشکل است!
  شما به عنوان یک کمپانی چقدر وقت یک بار سایت رقبای خود را بررسی می کنید!؟ متاسفانه بسیاری از افراد به این موضوع توجه نمی کنند تا زمانی که برای بررس یآن بسیار دیر است.

  تکنولوژی هر روز در حال تغییر است و کمپانی که بتواند نیاز مخاطبان خود ر درک کند و آنها را بر طرف کند به راحتی می تواند جزء یکی از برترین برند ها باشد. بنابراین همیشه تحقیقاتی را انجام دهید که به واسطه آنها متوجه شوید رقبای خود از چه ویژیگی های جدیدی استفاده می کنند. و سعی کنید از قابلیت هایی که موجب شده است آنها مطرح شوند به طور مشابه برای سایت خود استفاده کنید.

  همواره به این نکته توجه داشته باشید زمانی که برای تجارت و فعالیت خود سایتی را انتخاب می کنید این انتخاب به گونه ای باشد که شما بتوانید قابلیت های جدیدی را به آن اضافه کنید و آن را ارتقا دهید بدون آن که نیاز باشد طراحی آن را دوباره از اول انجام دهید.

  • بیانگر جدیدترین استراتژی کسب و کار شما نیست!
  بسیار اتفاق افتاده است که کمپانی ها استراتزی خود را در طول زمان تغییر داده اند و یا محصولات و خدمات جدیدی را به بازار عرضه کرده اند. ولی هیچ کدام از آنها در سایت انها به نمایش در نیامده است. بنابراین بسیار مهم است که شما جدیدترین استراتژی های خود را در سایت خود به مخاطبان خود عرضه کنید. به این ترتیب شما مخاطبان خود را توسط رقبای خود از دست نمی دهید. مخصوصا زمانی که شما در تجارت خود رقبایی دارید که ممکن است مخاطبان شما قبل از سفارش به شما سری هم به آنها بزنند.

  اگر شما در یکی از شرایط بیان شده قرار دارید بهتر است به فکر طراحی مجددی برای سایت خود باشید! شما میتوانید در مقاله دیگر ما به عنوان” روشهای بهبود سایت تجاری” را در ادامه مطالعه فرمایید
  منبع:بهیدو
   
  نوشته شده توسط بهیدو در ‏3 جولای 2017

به اشتراک بگذارید