۳ اکانت هاست نامحدود در مقابل سیستم مدیریت هاستینگ

fayyaz_fh2006

New Member
هاست نامحدود در مقابل طراحی cms
از تمامی برنامه نویس ها تقاضای همکاری میشود،بدین ترتیب که هر کس برای اینجانب یک سیستم مدیریت هاستینگ با امکانات زیر بدهد، ۳ اکانت هاست نامحدود بهش داده خواهد شد.
امکانات سیستم مورد نیاز
۱-تمام آجاکس
۲-قابلیت پرداخت آنلاین به بانک ملی و پارسیان
۳-قابلیت سیستم بازار یابی(افراد عضو شوند و به هر فرد یک کد بازار یابی داده شود)
۴-سیستم پشتیبانی
۵-خودش امکان ایجاد اکانت داشته باشه،دیگه مدیر برای ایجاد هر اکانتی به پنل whm نره
۶-قالب اختصاصی
در ضمن سایت من اینه
asal20.ir
۷-امکان تعریف پلن های متفاوت
۸-و کلیه ی امکانات یک سیستم هاستینگ
کسانی که چنین سیستمی دارند یا میتونند که چنین سیستمی رو طراحی کنند،اطلاعات سیستم رو به این ایمیل بفرستند:
[email protected]
یا به این شماره پیامک بزنند
‏09376400657

*اگه قسمتی از امکانات فوق رو نداشته باشه، به تناسب امکاناتش ۲ یا ۱ اکانت میدم.
*هاست های ما لینوکس هستند و در یکی از بهترین دیتا سنتر های کانادا قرار دارند.
*اولویت با کسانی هست که سیستم خودشون رو زود تر معرفی کنند.

آخرین ویرایش:

7setare.com

Member
سلام
جوک جالبی بود
یک زمانی میگفتند پهنای باند بینهایت نمیشه ولی خیلی از شرکت های بزرگ سرویس بینهایت دادند و دیدیم که شد
بعد رسیدیم سر هاست نامحدود
ولی زمان که نامحدود که نمیشه
شما میگی برای همیشه! خنده داره :lol:

fayyaz_fh2006

New Member
سلام
جوک جالبی بود
یک زمانی میگفتند پهنای باند بینهایت نمیشه ولی خیلی از شرکت های بزرگ سرویس بینهایت دادند و دیدیم که شد
بعد رسیدیم سر هاست نامحدود
ولی زمان که نامحدود که نمیشه
شما میگی برای همیشه! خنده داره :lol:

اولا خوب حرف بزنید ثانیا منظور من از همیشه این هست که مثلا ۱ سال رایگان نمیدیم بلکه تا زمانی که شرکت هست، ما اکانت رو به اونا میدیم،که انشاالله شرکت هم روی پای خودش ایستاده و هست.

از نرم افزار سايت عصرنت ديدن کنيد و در صورتی که خوشتون اومد با سامان سيستم به شماره تلفن 88012882 داخلی 121 تماس بگيريد.

پرداخت آنلاين - قسمتهای مختلف آژاکس - تيکت - سفارش آنلاين - ثبت آنلاين دامين و ... از قابليت های اين نرم افزار هستش.

با تشکر
علی امیری

7setare.com

Member
از نرم افزار سايت عصرنت ديدن کنيد و در صورتی که خوشتون اومد با سامان سيستم به شماره تلفن 88012882 داخلی 121 تماس بگيريد.

پرداخت آنلاين - قسمتهای مختلف آژاکس - تيکت - سفارش آنلاين - ثبت آنلاين دامين و ... از قابليت های اين نرم افزار هستش.

با تشکر
علی امیری
سلام
مگه خودشون سرور ندارند؟
اگر اینجوریه منم میخوام :rose:

fayyaz_fh2006

New Member

با تشکر
علی امیری

آقای امیری سیستم خوبی هست ولی من در مقابل هاست نامحدود لینوکس میخوام که شما خودتون هاست ارایه میدید.
اگر در مقابل هاست نامحدود میدید بگید.
با سپاس

نه. ما در ازای تعويض کاری رو انجام نميديم.
قطعا برای شما با اين دامنه فعاليت هم پرداخت هزينه 350 تا 400 هزار تومن هزينه زيادی نيست ؟
و در عوض يک نرم افزاری رو بدست مياريد که دستتون برای هميشه باز هستش برای تغييرات!
کاملا کد باز و با توجه به اينکه با کيک پي اچ پي نوشته شده بسيار برای توسعه آماده هستش. :)
اگر قصد تعويض داريد فکر کنم بهتره سرچ کنيد و چيزایی که نال شده رو پيدا کنيد.
قطعا کسی که برای اين کار زحمت کشيده نمياد حاصل زحمتش رو به اين راحتی در اختيار ديگران قرار بده.
باز هم من در خدمت شما هستم اگر خواستيد. تلفن: 88012882 داخلی 111 يا 121

با تشکر
علی اميری

جدیدترین ارسال ها

بالا