یک کمی مجید آنلاین دیکتاتور نشده؟!

oxygenws

Active Member
دوستان و کاربران عزیز، علی عزیز، تعداد مدیرا ها محدوده... مسلما اینجا نظم نمی گیره مگر با همکاری شما...
من انجمن هاستینگ رو سخت گرفتم و هنوز هم می گیرم... خیلی دوستان اونجا تاپیکی رو گزارش می کنند و _علت گزارش_ رو هم دقیق می نویسند و من هم بررسی می کنم... اگر مشکلی وجود داشته باشه تا مرز اخراج کردن اون کاربر خاطی هم جلو می رم... (و البته فحشش رو هم می شنوم!! :دی)

اگر جایی دیدی قانونی نقض شده، خوب قربون شکلت، اون دکمه گزارش رو کلیک کن و منتظر نتیجه باش یا اینکه به اون مدیر پیام خصوصی بده (چونان قبلا که چند باری با هم pm بازی کردیم)

در نهایت حرف زیر کاملا تایید میشه.
در مورد انتقاد:انتقاد سازنده هیچ وقت کسی رو ناراحت نمی کنه.
موفق باشید

Mandana

Active Member
مثل اینکه زیاد تاپیک مفید نبوده!

یک سوال دارم:
چرا از شرایط مدیر شدن،داشتن تخصص به بخش مربوطه؟

128fs1361090.gif

دقیقا متوجه نشدم از چه جهت میگین تاپیک مفیدی نبوده؟
یه درخواست رد شده و یکی تائید شده. پس تاپیک مفید نبوده؟

در مورد شرایط مدیر بودن، شما فرض کن کسی تاپیکی بزنه که اصلن به انجمن ربطی نداشته باشه.مدیر وقتی در زمینه ی بخشش تخصص نداشته باشه، از کجا قراره بفهمه کدوم تاپیک مربوط به این انجمنه و کدوم یکی نیست؟!
بر فرض من مدیر بخش لینوکس بشم میشینم مثل بز! انجمن رو نگاه می کنم.چون واقعا ازش سر در نیارم حتی همون وظیفه ی اصلی ام رو که راهبری یک انجمن هستش نمی تونم انجام بدم.چه برسه به کمک کردن به یوزرهای بخش ام!
موفق باشید
im_033.gif

در مورد شرایط مدیر بودن، شما فرض کن کسی تاپیکی بزنه که اصلن به انجمن ربطی نداشته باشه.مدیر وقتی در زمینه ی بخشش تخصص نداشته باشه، از کجا قراره بفهمه کدوم تاپیک مربوط به این انجمنه و کدوم یکی نیست؟!
بر فرض من مدیر بخش لینوکس بشم میشینم مثل بز! انجمن رو نگاه می کنم.چون واقعا ازش سر در نیارم حتی همون وظیفه ی اصلی ام رو که راهبری یک انجمن هستش نمی تونم انجام بدم.چه برسه به کمک کردن به یوزرهای بخش ام!
موفق باشید
درسته.تو بخشهای خاص این شرایط به وجود می یاد.ولی مثلا در بخش هاستینگ یا فتوشاپ نیازی به تخصص نیست.مربوط به فتوشاپ نباشه مربوط به Corel Draw یا... پس دیگه مدیر می تونه این جور کارهای اصلی رو انجام بده.
بنظرم این جور بخشها مدیرهاش با تخصصشون انتخاب نشه(یعنی عامل اصلی نباشه).بنظرم مدیر بخش تو تاپیک ها شرکت نکنه بهتر میشه!!! چون در حالت فعلی کاربرها از هر حرف مدیر بد برداشت می کنن...
نظر دوستان در این مورد چیه؟

دقیقا متوجه نشدم از چه جهت میگین تاپیک مفیدی نبوده؟
یه درخواست رد شده و یکی تائید شده. پس تاپیک مفید نبوده؟
کلا درخواستها 2 تا بوده! و بقیه ی پستها تقریبا بیهوده... (در مورد این جمله دیگه بحث نکنیم.ممنون)

Mandana

Active Member
درسته.تو بخشهای خاص این شرایط به وجود می یاد.ولی مثلا در بخش هاستینگ یا فتوشاپ نیازی به تخصص نیست.مربوط به فتوشاپ نباشه مربوط به Corel Draw یا... پس دیگه مدیر می تونه این جور کارهای اصلی رو انجام بده.
بنظرم این جور بخشها مدیرهاش با تخصصشون انتخاب نشه(یعنی عامل اصلی نباشه).بنظرم مدیر بخش تو تاپیک ها شرکت نکنه بهتر میشه!!! چون در حالت فعلی کاربرها از هر حرف مدیر بد برداشت می کنن...

بهر حال باید مدیر انقدر تخصص داشته باشه که وقتی سوالی رو میبینه، بتونه جواب بده
چرا یه مدیر نباید تخصص داشته باشه که نتونه جواب یوزرهای بخشش رو بده؟
یعنی به نظر شما وقتی توی انجمن من میان میپرسن rss reader معرفی کنید.وقتی من نودنم این به فتوشاپ مربوطه یا نه خوب میذارم همونجا بمونه.بعدش یک نفر میاد و میگه این تاپیک جاش اینجا نیست و به مدیر میشینه میخنده.
در کل بهترین حالت مدیر همونه که 1.قابل اعتماد باشه که مجید پس از اطمینان از این موضوع فرد رو انتخاب می کنه.
snoozer_05.gif

2.سابقه ی اغتشاش نداشته باشه.فردی که همیشه دنبال جنجال باشه مسلمن با کوچکترین بحث توی انجمنش از کوره در میره و بلوا به پا میشه
19.gif

3.تخصص داشته باشه تا زمانی که کاربران ازش سوال می پرسن بتونه به اونها جواب بده.خیلی وقتها بچه ها میان توی پیغام خصوصی از من سوالاتشون رو می پرسن و همونجا هم جواب می گیرن
mosking.gif
.مدیری که تخصص نداشته باشه کسی ازش توی پیغام خصوصی سوال می پرسه باید بگه ببخشید من بلد نیستم
Mauridia_02.gif

خیلی چیزهای دیگه هم هست که بعد از تمام شدن تمام مراحل مدیر آماده ی فعالیت در بخشش خواهد بود
امیدوارم این بحث هم همینجا خاتمه پیدا کنه.چون مجید انلاین چندین ساله با این روش انتخاب مدیرین داره فعالیت می کنه و تاحالا بجز مواردی که یوزرها با قفل شدن یا پاک شدن تاپیکشون مشکل داشتن، موردی مبنی بر ناراحتی از مدیران مشاهده نشده
hi.gif

یعنی عملا در این چند سال سو استفاده از مدیریت جایی به ثبت نرسیده
امیدوارم با توضیحاتم قانع شده باشید.چون احساس می کنم کاملا منطقی مساله رو براتون شرح دادم.بعلاوه بحث تاپیک مسلمن درباره ی انتخاب مدیران نیست.بلکه درباره ی مدیران حاضر هستش.بنابراین بهتره به موضوع اصلی تاپیک بپردازیم
شما بگین.ما بهشون رسیدگی می کنیم
give_rose.gif

موفق باشید
bye.gif

بعلاوه بحث تاپیک مسلمن درباره ی انتخاب مدیران نیست.بلکه درباره ی مدیران حاضر هستش.بنابراین بهتره به موضوع اصلی تاپیک بپردازیم
شما بگین.ما بهشون رسیدگی می کنیم
در مورد هیچ کدوم نیست! در مورد اینه که چی کار کنیم بهتر بشه! که بازم فکر کنم مربوط به انتخاب مدیر میشه نه مدیرهای فعلی...

1.قابل اعتماد باشه که مجید پس از اطمینان از این موضوع فرد رو انتخاب می کنه.
2.سابقه ی اغتشاش نداشته باشه.فردی که همیشه دنبال جنجال باشه مسلمن با کوچکترین بحث توی انجمنش از کوره در میره و بلوا به پا میشه
3.تخصص داشته باشه تا زمانی که کاربران ازش سوال می پرسن بتونه به اونها جواب بده.خیلی وقتها بچه ها میان توی پیغام خصوصی از من سوالاتشون رو می پرسن و همونجا هم جواب می گیرن
با مورد 1 و 2 کاملا موافقم.ولی دومی،نظرتون در مورد نظر من چیه؟!! :

در مورد تشخیص ربط داشتن یا ... یک تاپیک که عرض کردم! در بخش های خاص مثل همون لینوکس باید اینطوری باشه... به فرض بنده فتوشاپ به اون شکل بلد نیستم.ولی می دونم Rss Reader دیگه مربوط به فتوشاپ نیست.ولی می تونم راحت تشخیص بدم این پست بده یا خوب!
این طوری من تو بخشی که مدیرشم شرکت نمی کنم! فقط کنترل کلی دارم.در کل با مدیر شدن فعالیتم کم نشده و همین طور کاربرها شاکی نمی شن(به همون دلیلی که بالا گفتم) و همین طور کنترل بخش خیلی بهتر میشه.
در ضمن کسی انتظار نداره مدیر جواب سوالات مردم رو بده...

به طور کلی حرف من اینه: مگه کار مدیر پاسخ دادن به سوالات کاربرهاست که باید با توجه به تخصصش انتخاب بشه؟

Mandana

Active Member
لول
onion072.gif

والا من نمی دونم دلیل شما از گیر دادن به این موضوع چیه.خوب وقتی بچه ها بدونن مدیر فقط کارش بررسی تاپیکهاست، و کسی نیست جواب سوالهاشونو بده، فکر می کنین به چه امیدی توی انجمن پست میزنن
onion039.gif

هدف ما بهتر کردن وضع کلی انجمن هستش، نه خالی کردن انجمن از یوزر
alone.gif

بنظرم مدیر بخش تو تاپیک ها شرکت نکنه بهتر میشه!!! چون در حالت فعلی کاربرها از هر حرف مدیر بد برداشت می کنن...
یعنی مدیر اگه جواب سوال بچه ها رو بده، ممکنه اونها شاکی بشن؟
والا من توی بخشم هم کنترل دارم هم جواب سوالات رو میدم.فکر نکنم کسی از یوزرها باهام مشکلی داشته باشه.ینی منکه با کسی مشکل ندارم.ولی خوب اگه کسی مشکل داشته باشه هیچ وقت اجازه نمیدم توی بخشم کسی تاپیک نقد مدیر رو بزنه
onion053.gif
.کسی بحثی داره، توی پیغام خصوصی می تونه داشته باشه.
onion034.gif

نمی دونم.ممکنه توی خیلی بخش ها این مساله ای که گفتین صادق باشه.یعنی من و سارا توی انجمن اگه یک ماه هم هیچ پستی نزنیم خیالمون راحته که کسی هست که جواب بچه ها رو بده.تقریبن توی بخش فتوشاپ همه حرفه ای هستن.اما توی بخشی که یوزر فعال کم داره، اگه مدیر هم پست نزنه.کی قراره جواب بچه ها رو بده؟
من با این حرفتون صد در صد مخالفم.البته من و شما داریم یه بحث کاملامنطقی می کنیم.ینی شما میگین به این دلیل مدیر نباید توی تاپیکها فعالیت کنه.من با منطق حرف شما رو رد می کنم.اینکه تا چه حد موفق باشم هم بسته به طرز صحبت کردن من داره که منظورم رو به درستی رسونده باشم، هم به شما.اما ترجیح میدم در موضع فعلی منو به چشم کاربر عادی نگاه کنید، نه مدیر.
onion028.gif

در مورد شما هم والا نظری ندارم.ینی باهاتون برخورد زیادی نداشتم که بتونم در موردتون نظر بدم.بنابراین نظر دادن در مورد شما رو به افرادی که میشناسنتون واگذار می کنم
onion056.gif

امیدوارم موفق باشید
bye.gif

ترجیح میدم در موضع فعلی منو به چشم کاربر عادی نگاه کنید، نه مدیر.

در مورد شما هم والا نظری ندارم.ینی باهاتون برخورد زیادی نداشتم که بتونم در موردتون نظر بدم.بنابراین نظر دادن در مورد شما رو به افرادی که میشناسنتون واگذار می کنم

ترجیح میدم در موضع فعلی منو به چشم کاربر عادی نگاه کنید، نه مدیر.
این جملوتون پاسخ همه چیز بود!

من از اون آدم هایی هستم که خلاف جریان آب شنا می کنم!

در هر صورت ممنون.فکر می کنم سوالم ناقص بود و منظورم رو خودمم هم نمی دونم.ممنون

آخرین ویرایش:

MDP

Well-Known Member
سلام!

کی گفته این تاپیک بد بوده نتایجش رو به وضوح میشه توی سایت دید!

من که واقعا خوشحالم!

Mandana

Active Member
این جملوتون پاسخ همه چیز بود!

سلام!

کی گفته این تاپیک بد بوده نتایجش رو به وضوح میشه توی سایت دید!

من که واقعا خوشحالم!

happy_crying.gif
flowers.gif
happy_crying.gif

امیدوارم بقیه دوستان هم کم کم به نتیجه ی مطلوبشون برسن.چون همه تغییرات با هم امکان پذیر نیست.ذره ذره سایت رو تغییر میدیم به اون چیزی که همه راضی باشن
60.gif

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا