یک کار دیگر از من ::هم اکنون نیازمند نظرات شما هستیم::

naserdj

New Member
سلام خدمت دوستان
بچه ها لطف کردند و روی کارهای قبلی ما نظر دادند و واقعا استفاده بردیم . من هم چون دیدم بچه ها واقعا نظرات و انتقاداتشون جالب و کارساز و سازنده است یه نمونه دیگه کارهام رو گذاشتم امیدوارم باز هم یه صفایی بدین و بگین همه نظراتتون رو . البته یه نگاه هم به یکی از طرح های دوست گلم javadmagic انداختم و اون مربع های بنفش رو تقریبا مثل یکی از کارهای اون کار کردم.
خیلی خیلی ممنون و متشکر :green:

پیوست ها

• yamahdi.jpg
    yamahdi.jpg
    484.9 کیلوبایت · بازدیدها: 37

H@DI-LI

Member
کارت خیلی قشنگ و با کیفیته.
ولی جدا از بعد گرافیکی کار، آخه مگه امام مهدی مقبره داره که جنابعالی برداشتی عکس گنبدش رو گذاشتی اونجا؟:mad:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
کارت خیلی قشنگ و با کیفیته.
ولی جدا از بعد گرافیکی کار، آخه مگه امام مهدی مقبره داره که جنابعالی برداشتی عکس گنبدش رو گذاشتی اونجا؟:mad:

ربطی به مقبره نداره که!!! هرکدوم از امامان یک نماد دارن، و نماد حضرت مهدی هم میتونه گنبد جمکران یا مسجد سهله باشه.

نظرم برای طرح: طرح قشنگی شده، از این طرح بیشتر از قبلی خوشم اومد.

آخرین ویرایش:

sc-me

Member
سلام
کار بسیار قشنگی شده اما رنگبندیش زیاد روشنه به نظرم؟:?:

naserdj

New Member
دوست عزیز مگه مقبره خدا کعبه است اما هر وقت حرف از خدا میشه نماد کعبه رو میگذارند. البته خیلی خیلی از نظرت ممنون

winsent

Banned
...!

سلام.برنامه اي هست كه بشه cms راحت بسازه ؟:-?

سلام.
فکر کنم شما اشتباهی آمدی دوست من!
اما برای اینکه دست خالی نری من بهت میترا فارسی نسخه جهانی 2 رو پیشنهاد میکنم که میتونی از سایت mitra.ir دانلودش کنی.

طرح شما هم دوست من بسیار قشنگ شده، موفق باشید.

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
خیلی خیلی زیبا شده .
فقط روی رنگبندیش یکم کار کنید .
موفق باشید .

MrHossein

Well-Known Member
سلام
من چقدر لذت مي برم وقتي ميبينم دوستان از توانايي هاشون در راه خدمت استفاده مي كنند
در زيبا بودن طرح با دوستان موافقم. متن اصلي هم افكت خوبي داره و لي فكر كنم بيشتر بتوني روي رنگش كار كني

جدیدترین ارسال ها

بالا