یک کار خیلی خیلی ساده

mamali132002

Active Member
سلام به همه ی دوستان
باز هم ما با این کارهای درپیتمون اومدیم اینجا... کارهای قبلیمون که مورد توجه قرار نگرفت خدا کنه این یکی ....

بگذریم دیگه موقع امنحاناست و منم نمیدونم چرا همیشه تو این موقع از سال wallpaper سازیم میگیره.
من اکثرا برای کارهام اسمی نمیزارم ولی خوب به این یکی یه اسمی میخوام بدم.

البته این اسم ربطی بهش نداره ولی

تفکر دلیلی برای زنده بودن ماست! (اینم به افتخار امضام)

Contenplate The Reason We Exist :

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
ایمان بیاورید به این دین این شخص
ای ول مملی
مثل همیشه کارهات باحاله

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقای محمدرضا درباره کارای خودت یکمی کم لطفی میکنیا!! اولا کارات اصلا درپیت که نیست هیچ خیلیم عالیه و دوما درباره کارای قبلیت هم همه میدونن که خیلی خوب و هنرمندانه کار کردی. نمونشم همون والپیپری که با موضوعه ویروس ایدز یا یه چیزی تو همین مایه ها بود و خیلی هم جالب و دیدنی بود.

اینم مثل کارای قبلیت عالیه. موفق باشی.

mamali132002

Active Member
یوسف جون ما رو باز شستی ؟ خیلی لطف داری من نوکرتم :mrgreen:

محسن جون دقیقا باهات موافقم ولی خوب من تو زمینه سفید معمولا از رنگ تند خوشم نمیاد استفاده کنم.

مهدی جون شما سرور مایی شما خوشت بیاد برای ما دیگه کافیه کافیه :wink:

سارا خانوم راستش خودتون نگاه کنید بچه ها wallpaper میدن تا 4 تا صفحه جلو میره ولی کارای من خیلی خودشو بکشه به صفحه 2 میرسه. :cry:

sleekman والا من از سبک خاصی جلو نرفتم همین الان هم بچه ها یه اصطلاحاتی دارن مثل آبستره .. فانتزی ؟ و ... ولی من که چیزی نفهمیدم از این اسما . خیلی وقت بود که میخواستم یک کار با زمینه سفید درست کنم و همین باعث شد بشینم و اینو بسازم.

mostafa_az

Well-Known Member
محمدرضا واقعا تبريك ميگم . كار خيلي قشنگي شده . مثل كاراي قبليت . :wink:

مخلصيم
مصطفي

Saeed-masih

Member
به قول بچه ها فوق العاده بود ولی من مرده اون حالت مدور فلزی هستم و بینهایت انتظار افتتحاح سایتتون هستم چون قول قرار دادن آموزششو داده بودید.
مخلص شما
سعید

mamali132002

Active Member
Saeed-masih گفت:
به قول بچه ها فوق العاده بود ولی من مرده اون حالت مدور فلزی هستم و بینهایت انتظار افتتحاح سایتتون هستم چون قول قرار دادن آموزششو داده بودید.
مخلص شما
سعید

ممنون سعید جون.
بله همون طور که قول دادم 100% آموزشش رو میدم. + یک سری آموزش که بچه ها میخواستن . مثل اون سلول هوشمند که آبتین میخواست یادبگیره.

--- راستی بلاخره به صفحه 2 رسید :mrgreen:

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
منم خيلي از سبك كارا خوشم مياد و خيلي قشنگ كار كردي.

سارا خانوم راستش خودتون نگاه کنید بچه ها wallpaper میدن تا 4 تا صفحه جلو میره ولی کارای من خیلی خودشو بکشه به صفحه 2 میرسه.

مي خواي يه 20 30 تا آف تاپيك بزنم بره تو 5 صفحه D:

تا بعد...!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من کیفیت رو باید به کمیت ترجیح داد.

منتظر افتتاح سایتت هم هستیم!

Mandana

Active Member
ممکلی جان مثل بقیه کارهای بقول خودت در پیتت محشر شده
226.gif
.من موندم اینها در پیته خوبهاش چیه
1.gif

در مورد سایتت منم منتظر افتتاح شدنش هستم چون واقعا آرزوی یاد گرفتن اون سلولهای هوشمند رو دارم
در مورد صفحات هم منم با سارا موافقم.میخوای فردا عده کشی کنیم بیایم توی تاپیکت لنگر بندازیم اما به نظر من همین که پستها به بیراهه نمیره و سیر خودشو حفظ می کنه خیلی بهتره.
موفق باشی

آبتین

جدیدترین ارسال ها

بالا