یک کار انتخاباتی داغ داغ

hamid987

Member
سلام

یک کار انتخاباتی است حدودا یک ماه پیش کارش کردم

از دوستان محترم درخواست دارم که کار را ببینند و بنده را از نظرات خودشون محروم نفرمایند.

لینک دانلود و نمایش:
http://www.aparat.com/v/9O4Yd

پیوست ها

• 66[00-42-52].JPG
    66[00-42-52].JPG
    51.4 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • 66[00-43-04].JPG
    66[00-43-04].JPG
    67 کیلوبایت · بازدیدها: 39

IAtashi

New Member
احسنت واقعا خوب بود. هم از نظر زمانی و هم از نظر کیفی ، فقط این جیمل رو نمیشد نشون ندی،در کل خوب بود.

dust

Member
احسنت واقعا خوب بود. هم از نظر زمانی و هم از نظر کیفی ، فقط این جیمل رو نمیشد نشون ندی،در کل خوب بود.

آره راست میگه ایمیل نمیذاشتی که بتونه ازش استفاده کنه . :-?

حرکت دوربین ها تند بود یهو حرکت میکنه . یکم پخته تر باید ساخته میشد .

hamid987

Member
آره راست میگه ایمیل نمیذاشتی که بتونه ازش استفاده کنه . :-?حرکت دوربین ها تند بود یهو حرکت میکنه . یکم پخته تر باید ساخته میشد .
ممنون از نظرات هر دو بزرگوارچون این کار تهیه کننده دارد نمی توانم بدون لوگو پخش شود

massomeh1

Member
سلام من خوشم اومد به نظرم جالب شده موفق باشی فقط سوالاتی از حضور شما دارم :
1- اون پرنده فوتیج آماده است یا خودت ساختی چطوری ساختی و با چه برنامه ایی یا از کجا میشه دانلودش کرد؟؟؟
2- آیا کل این برنامه با افترافکت ساخته شده یا از برنامه یا پلاگین دیگری هم استفاده کردی و در کدوم قسمتها مثلا برای آبجتهای سه بعدی اون از چه نرم افزاری استفاده کردی؟
3 - من احتیاج به صدای رهبری یا سخنرانی یکی از علمای شناخته شده یا امام خمینی در زمینه روز جوان و ولادت حضرت علی اکبر دارم البته صدای با کیفیت حداقل 64 و حداکثر هم 128 خوبه خیلی امروز سرچ کردم پیدا نکردم چیز مناسبی در این زمینه میشه منو راهنمایی بفرمایید یا اگر می تونی برام پیدا کنی حداکثر تا سه شنبه وقت دارم چون برای ولادت حضرت علی اکبر لازم دارم اگر کمکم کنی لطف بزرگی به من کردی . باتشکر

hamid987

Member
سلام من خوشم اومد به نظرم جالب شده موفق باشی فقط سوالاتی از حضور شما دارم :
1- اون پرنده فوتیج آماده است یا خودت ساختی چطوری ساختی و با چه برنامه ایی یا از کجا میشه دانلودش کرد؟؟؟
2- آیا کل این برنامه با افترافکت ساخته شده یا از برنامه یا پلاگین دیگری هم استفاده کردی و در کدوم قسمتها مثلا برای آبجتهای سه بعدی اون از چه نرم افزاری استفاده کردی؟
3 - من احتیاج به صدای رهبری یا سخنرانی یکی از علمای شناخته شده یا امام خمینی در زمینه روز جوان و ولادت حضرت علی اکبر دارم البته صدای با کیفیت حداقل 64 و حداکثر هم 128 خوبه خیلی امروز سرچ کردم پیدا نکردم چیز مناسبی در این زمینه میشه منو راهنمایی بفرمایید یا اگر می تونی برام پیدا کنی حداکثر تا سه شنبه وقت دارم چون برای ولادت حضرت علی اکبر لازم دارم اگر کمکم کنی لطف بزرگی به من کردی . باتشکر

با تشکر از نظرتون
در مورد سوال اول پرنده استفاده شده در این کار از فوتیج استفاده شده در مورد لینک دانلود هم عرض کنم خدمت شما که از یک سایت خارجی دانلود کردم که اعتبار لینک دانلود به پایان رسیده.
در مورد سوال دوم بله کل کار با افتر افکت کار شده از پلاگین المنت تری دی هم برای تکس اول کار استفاده شده
در مورد سوال سوم هم می توانید به سایت farsi.khamenei.irمراجعه کنید .

massomeh1

Member
حدس می زدم که یا از المنت تری دی و یا از سینمافوردی استفاده کرده باشی .
خب درباره فوتیج حتما مشابه اون منظورم اینه که همون فوتیج در سایتهای دیگر هم حتما پیدا میشه که بشه دانلود کرد اگر زحمتی نباشه لطف کن برام سرچ کن و لینکش رو اینجا بزار البته اگر وقت داری و زحمتی نیست یا راهنمایی کن که چطوری باید سرچ کنم تا زود به هدفم برسم باتشکر

massomeh1

Member
متشکرم از سایت که معرفی کردی چون مطمئنم به کارم می آد خداخیرت بده .هم سایت خوبیه هم کامل و جامع هست و هم جستجو در آن خیلی آسان صورت می گیره واقعا نمی دونم چطوری باید از لطفت تشکر کنم!:oops:
البته در این سایت هم فقط من برای روز جوان یک کلیپ پیدا کردم که درباره جوان موفق هست و کلیپهای دیگر هم روضه شهادت علی اکبر هست که البته یکی از اونها رو که گوش دادم دیدم لابلای صحبتهاشون به کودکی و شخصیت علی اکبرهم اشاره شده خیلی متشکرم فکر می کنم با این دوتا کارم راه بیافته حالا اگر سایتی از علمای دیگر هم سراغ داری که درباره علی اکبر و روزجوان و فضائل ایشان باشه خوشحال میشم آدرس بدی بازهم ممنون و سپاسگزارم موفق باشی.:)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا