یک پیغام عجیب

foroozan

Member
سلام امیدوارم که خوب باشید.
وقتی آنلاین بودم یک پیغام دریافت کردم که یه آدرس توش نوشته شده بود.
که من هم روش کلیک کردم.
و یک پلاگ این بصورت خودکار نصب شد .حالا diallup connection من دو تا شده.
و سرعت کامپیوترم خیلی کم شده.
من حتی برنامه رو unistall کردم اما فرقی نکرد.
لطفا منو راهنمایی کنین.خیلی ممنونم.
این هم آدرسی که به من داده شد.ولی لطفا دقت کنین.
http://www.westcoast4598.biz/mycaam.php
این هم اسم فرستنده:claire_veronike4u1963

a Truth Seeking

Active Member
foroozan گفت:
سلام امیدوارم که خوب باشید.
وقتی آنلاین بودم یک پیغام دریافت کردم که یه آدرس توش نوشته شده بود.
که من هم روش کلیک کردم.
و یک پلاگ این بصورت خودکار نصب شد .حالا diallup connection من دو تا شده.
و سرعت کامپیوترم خیلی کم شده.
من حتی برنامه رو unistall کردم اما فرقی نکرد.
لطفا منو راهنمایی کنین.خیلی ممنونم.
این هم آدرسی که به من داده شد.ولی لطفا دقت کنین.
http://www.westcoast4598.biz/mycaam.php
این هم اسم فرستنده:claire_veronike4u1963
اين چيزي كه شما مي گين از روي نشانه هايي كه داره يك Dialer هست براي تماس آنلاين با اون سايت يا شركت.بعضي سايت ها براي فروش و يا حتي تبليغ بيشتر محصولات خودشون از اين روش استفاده مي كنن كه برفرض يك Dialer رو براي دريافت مستقيم در صفحه خودشون ميذارن كه چه شما بخواين چه نخواين اون رو روي سيستم شما نصب مي كنه در بعضي موارد اين Dialer ها به صورت خودكار اقدام به شماره گيري از روي كامپيوتر شما براي اون سايت يا شركت مي كنه معمولا اين جور چيزها در فروشگاه هاي آنلاين سايت هاي خارجي و يا دريافت آنلاين اون سايت ها ديده مي شه مثل Order Now يا Order Online يا Online Shoping يا چيزهايي از اين قبيل.
اگر اون سايت اقدام به نصب خودكار اين برنامه برروي كامپيوتر شما كرد در درجه اول بايد سريعا اون رو پاك كنيد اگر بطور كامل از ريشه پاك شد كه هيچ اگرنه بايد بدنبال ريشه نصبي اون در Internet Tempratory و يا حتي بعضي وقتها در Temp ويندوز خودتون بگردين اگر اون بصورت خودكار تماس اينترنت شمارو قطع كرد و شروع به شماره گيري خودكار براي منبع خودش كرد بايد بپرين و فيش تلفن رو در بيارين البته در بعضي موارد مجبور مي شين سريع Restart كنين وگرنه اولين تماس كوچولو با اونجا سر ماه فيش تلفن شما رو حاجي ميكنه.

iM4N

New Member
راستشو بگو
اين ديالر ها بيشتر توي سايت هاي سكسي پيدا ميشن !!
رفته بودي شيطوني؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا