یک هاست به صرفه ولی مشکوک!

afshin3a

Member
با سلام
بچه ها من امروز این هاستو پیدا کردم . نمی دونم واقعا راست میگن یا نه؟
خدماتش که خیلی خوبه. قیمتاش هم مناسبه.آیا کسی هست که این هاستو بشناسه؟یا ازش استفاده کرده باشه؟
منو که خیلی وسوسه کرده! ببینید:
http://jafarnet.com/persian/web-hosting.htm
شما نظرتون چیه؟

CANOR

New Member
این شرکت در کره جنوبی فعالیت میکنه
البته اطلاعات دقیقی در دست نیست که این شرکت در کره ثبت شده یا نه!
چند ماهی هست که من این شرکت رو دیدم از قبلش خبر ندارم ولی اینطور که خودشون میگن از سال 1999 خدمات وب میدن
آنچه مسلمه شما اگه میخواین هاست با ساپورت فارسی بخرید از ایران بخرید بتهره تا در صورت مشکل بهتر بتونید با شرکت مربوطه برخورد کنید و اگر میخواید از خارج از کشور بخرید شرکتهای معتبر و بزرگی با قیمتهای بهتر و مناسبتر از این شرکت در دنیا فعالیت میکنن.

آخرین ویرایش:
سلام اگه بحث تعداد دامین میزبانی این سایت باشه 2 تا بیشتر نیت اما در مورد ثبت این دامین درسته از 1999 ثبت شده! اما آیا پشتیبانی شون خوبه ایا کیفیت داره سرویساشون!
ایا شما پول و هزینه رو به کیفیت ترجیح می دین! اگه بخوای می تونم معرفی کنم هاست 1 گیگ میدن بچه ها 1300 تومان سالی! اما ایا پشتیبانی خوبی داره ایا کیفیت خوبی داره! آدم باید این روزه واسه خرید هاست خیلی خیلی توجه کنه مثل قبلا که نیت همه راست می گفتن الان ماشا الله همه با یک ریسیلریا وی پی اس می گن دیتا سنتر هستیم لولللللللللللل :d
موفق و سربلند باشی

Mozafary

Member
توجه داشته باشید که تاریخ ثبت دامنه دلیل بر فعالیت یک سایت در زمینه‌ی کنونی آن از سال ثبت دامنه نمیباشد!
من هم چندماهی بش نیست که این سایت رو دیدم اطلاع دقیقی از روش کاری و کیفیت خدماتشون ندارم

mehriz

Active Member
با سلام
بچه ها من امروز این هاستو پیدا کردم . نمی دونم واقعا راست میگن یا نه؟
خدماتش که خیلی خوبه. قیمتاش هم مناسبه.آیا کسی هست که این هاستو بشناسه؟یا ازش استفاده کرده باشه؟
منو که خیلی وسوسه کرده! ببینید:
http://jafarnet.com/persian/web-hosting.htm
شما نظرتون چیه؟

با سلام دوست عزيز
ما نميتونيم بيانگر كيفيت و پشتيباني انها باشيم چون كه از سرويس هاي اونا استفاده نكريم. شما بايد يكي از مشتري هاشون را پيدا كني و در مورد اين رابطه باهاش صحبت كنيد.

و در صورتي كه هاست ميخواي من ميتونم با تست بهتون تقديم كنيد.
بدرود

force

Member
سلام:
چرا میگین که مشکوکه؟؟؟؟به نظر من که مشکوک نیست و مشکلی هم نداره.

shahrivari

Member
با سلام دوست عزيز
ما نميتونيم بيانگر كيفيت و پشتيباني انها باشيم چون كه از سرويس هاي اونا استفاده نكريم. شما بايد يكي از مشتري هاشون را پيدا كني و در مورد اين رابطه باهاش صحبت كنيد.
منم موافقم با گفته مهریز

afshin3a

Member
می تونم جویا بشم این کجاش مشکوکه ؟

آخه ssl رو مفتی میده! هاست های ایران قیمتی معادل 150 هزار تومان در سال برای فعال کردن این سرویس از ما پول می گیرن . ولی این هاست ادعا کرده که مجانی این سرویس را برات فعال می کنه!
یا مثلا این فیلم تبلیغاتیشونو ببینید. چقدر ضایع است!
http://www.youtube.com/watch?v=DlZQDlsIXRY

آخرین ویرایش:

Mozafary

Member
من چیز مشکوکی ندیدم.
توی فیلم هم چیز ضایعی ندیدم.
ssl اشتراکی رو خیلی جاها رایگان ارایه میدن.

DANG3R

Member
آخه ssl رو مفتی میده! هاست های ایران قیمتی معادل 150 هزار تومان در سال برای فعال کردن این سرویس از ما پول می گیرن . ولی این هاست ادعا کرده که مجانی این سرویس را برات فعال می کنه!
یا مثلا این فیلم تبلیغاتیشونو ببینید. چقدر ضایع است!
http://www.youtube.com/watch?v=DlZQDlsIXRY

خب دیگه اینم یکی از راه هاای تبلیغاتی هست ...
هاست اشتراکی واسه شروع خوبه ، ولی بعد ها اصلا جواب نمیده ! :rose:

masoudtnt

Banned
سلام دوست عزیز
من اگر هاست لینوکس بخواین یک گیگ بهتون میتونم بدم 29 تومان سالانه با بهترین کیفیت و تضمینی
اول هاست مون واسه تست بگیر اگر بد بود و راضی نبودی هزینه اش نپرداز
قیمت هامون عالی هست
ببینید سایتمون رو
Www.rayannet.com

masoudtnt

Banned
چرا هم اول تا قیمت نگاه میکنن مشکوک میشن یه نفر هست دندونش گرد نیست با بهترین کیفیت ارزون میده
یه نفر هست هزار تا درد سر داره و مشکل داره و از این راه داره کسب در آمد میکنه شرکت هست باید مالیات بده و .... خوب معلومه قیمت بالا تر میده
قیمت دلیل خوب و بد بودن سرور نیست
کیفیت باید از مشتریان پرسید

sarsabz

Member
شما گویا از تفاوت قیمت خارج با داخل خبر نداری! دیدی مرسدس وقتی می یاد تو ایران قیمتش یه هو 2 تا 3 برابر میشه! هاست هم همینه
اما یه نکته ای دوستان اشاره کردند، اگر زبان انگلیسیت خوبه توسط یه جای معتبر از شرکت های خارجی بگیر، ولی اگر نه خوب نیست از همین ایران خودمون بگیر (حتی از شهر خودتون ) که اگر ساپورتش بد بود فردا بتونی بری یفشو بگیری!
من خودم تو کاره خرید از این هاست های خارجی هستم، هرکدام رو هم به خوای برات می تونم بگیرم ولی همیشه به مشتری می گم (مشتری پرونی می کنم!) که هاست ایرانی با کیفیت و ساپورت بالا (اگر پیدا کنی) به مراتب بهتره! حتی با توجه به این بحث اینترنت ملی و قطع شدن های فیبر های نوری اینترنت ایران!!! دیتا سنتر هم تو ایران باشه بهتره

جدیدترین ارسال ها

بالا