یک نمونه بسیار خوب از فلش و چندتا سوال

p30graphic

Active Member
این نمونه تازگی به دستم رسیده به نظرم کار خوبی بود اول خواستم که شما هم ببینیدو دوم اینکه چندتا سوال واسم پیش اومد.

1- توی فلش باید چکار کنیم که کار وقتی اجرا میشه بدون توجه به رزولیشین مانیتور فول اسکرین بشه؟
2- توی این کار وقتی فول اسکرین میشه کل بکگراند هم باهاش فول اسکرین شده بدون اینکه کش بیاد یا خراب بشه
3- این نمونه باز شدن منو ها و متن ها رو از کجا میشه پیدا کرد چون میدونم کار خود طراحش نبوده و آماده اکرده ولی من پیدا نمیکنم این سورس ها رو

پیوست ها

• farsi.part1.rar
    4.4 مگایابت · بازدیدها: 263
  • farsi.part2.rar
    4.4 مگایابت · بازدیدها: 181

mohammad.sub7

کاربر فعال
این نمونه تازگی به دستم رسیده به نظرم کار خوبی بود اول خواستم که شما هم ببینیدو دوم اینکه چندتا سوال واسم پیش اومد.

1- توی فلش باید چکار کنیم که کار وقتی اجرا میشه بدون توجه به رزولیشین مانیتور فول اسکرین بشه؟
2- توی این کار وقتی فول اسکرین میشه کل بکگراند هم باهاش فول اسکرین شده بدون اینکه کش بیاد یا خراب بشه
3- این نمونه باز شدن منو ها و متن ها رو از کجا میشه پیدا کرد چون میدونم کار خود طراحش نبوده و آماده اکرده ولی من پیدا نمیکنم این سورس ها رو

-------------------------------

سلام دوست عزیز

به نظر من کار خیلی ساده ای هستش . حرفه ای نیست!
با اکشن 2 هم نوشته شده

1. این نمونه اینطور نیست ریزولوشن رو عوض کردم وقتی فول اسکرین شد فرق کرد . سایز کار رو با کادر بزرگ دورش پوشونده تا اگه ریزولوشن بالا بود کادر دور نمایش داده بشه. حالا اینکه چی کار کنیم چطوری ریزولوشن
اصلاً تغییر نکنه با اکشن 3 میدونم اما اکشن 2 یادم نیست

2. اینه:

PHP:
fscommand("allowscale", "false");

3. این مدل باز و بسته شدن ها تو نمونه سایت های فلش خارجی هست اما میشه با افتر افکت راحت طراحی کرد

--------------

سورس این نمونه که گذاشتی رو پ.خ خواستی بده واسط بفرستم چون کاربر ایرانی ساخته نمیخوام در معرض عموم باشه هر چند کار معمولی ساده ای هستش

p30graphic

Active Member
پ خ دادم. ممنون
ممنون متوجه شدم. فقط اینکه از چه روشی میشه کاری کرد که فلش موقع اجرا فول اسکرین بیاد بالا. نیاز به کد نویسی داره یا توی تنظیمات Publish میشه پیداش کرد؟

mohammad.sub7

کاربر فعال
اگه منظورتون فول اسکرین با خاصیت ثابت بودن تو همه ریزولوشن هاست.نیاز به کد نویسی داره البته اکشن 2 یادم نیست. اما فول اسکرین معمولی اینجوری:
PHP:
fscommand("fullscreen", "true");

آخرین ویرایش:

p30graphic

Active Member
بسیار سپاسگذارم اولا
دوم اینکه این سورس رو شما از کجا گیر آوردین؟ با برنامه خاصی ازش fla گرفتین؟ وقتی گفتن سورسش رو دارم فکر کردم که کار خارجیه و این فقط تغییرش داده

smmousazadeh

Well-Known Member
-------------------------------

سلام دوست عزیز

به نظر من کار خیلی ساده ای هستش . حرفه ای نیست!
با اکشن 2 هم نوشته شده

..........

یه سوال برای من پیش امده :
چرا دوستان فکر میکنن اگر یه کاری با اکشن 2 بود زاغارته ؟

mohammad.sub7

کاربر فعال
یه سوال برای من پیش امده :
چرا دوستان فکر میکنن اگر یه کاری با اکشن 2 بود زاغارته ؟

-----------------------

سید عزیز اصلاً منظور من به خاطر اکشن 2 نبود. چون دوستمون گفتن خیلی عالیه خواستم بگم اونطوریم که فکر میکنن نیست.

من کسی رو میشناسم که کارهایی که با اکشن 2 انجام داده خیلی بهتر از کارهای اکشن3 من هست و اگه

کسی برنامه نویس خوبی باشه حتی اکشن 1 هم کافیشه همونطور که نمونه های خارجی زیبا قدیمی هستن که همین الان با اکشن 3 درست کردنشون سخته

موفق باشی سید ما خیلی ارادت داریم بهت:rose:

erpol

Member
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
یه سوال فنی داشتم اگه بتونید کمکم کنید ممنونتون میشم یک عمر
حالا سوال : یه فایل فلش دارم که میخوام به قسمتی از اون مثلاً قسمت درب بهش لینک بدم تا وارد صفحه دیگه ای بشه چجوری این کار رو انجام بدم لطفاً یکی کمک کنه
باتشکر
اینهم لینک سایتم که فایل فلش روش آپلود شده www.itlor.com
اینهم ایمیلم : [email protected]

yaa110

کاربر فعال
سلام، تو اکشن 3 با دستورهای stage.align و stage.scaleMode و stage.displayState به راحتی می تونید این کار را انجام بدید.

mohammad-70

Member
fscommand("fullscreen", "true");

سلام،ببخشید این کد را باید در کدام قسمت کپی کنیم،ممنون.

travon

Member
بنر

سلام
یه نمونه بنر فلش ساختم
ولی نمیدونم چه جوری اونو لینک دار کنم
یعنی وقتی روش کلیک میکنم لینک سایتم بیاد
اگه میخواهید میتونم براتون بنر بسازم

پیوست ها

• banner.zip
    126.9 کیلوبایت · بازدیدها: 22

travon

Member
براي باز كردن پنجره اكشن اسكريپت ميتوانيد با زدن كليد F9 بر روي كيبورد خود انرا ظاهر كرد
در اکشن اسکریپت مطالبی باید نوشت که با Shape یا دیگر اجزای بکار رفته در محیط Scane منطبق باشد
چند نکته:
حساس به حروف بزرگ و کوچک می باشد
اگر برای مثال روی سمبل (yourSymbol) برنامه نویسی کردید باید دقیقا همین حرف در Action Script تایپ شود

erpol

Member
داداش این فایلمه همه چی رو توش گذاشتم اگه زحمتی نیست در صفحه index وقتی رو قسمت درب درفایل فلش کلیک میکنی بیاد به صفحه index 2
ممنون میشم برام انجام بدی
فایل پیوست شده

پیوست ها

• 111111111111.zip
    690.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8

travon

Member
فایل .flv رو هم بده
یعنی ذخیره شده ی فایل فلش که ساختی (فرمت flv)

erpol

Member
منظور اتصال ایندکس 1 به ایندکس 2 که ایندکس 1 همون فایل فلشه
فایل پیوست شد

پیوست ها

• 10.zip
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 10

جدیدترین ارسال ها

بالا