یک نمونه از کار من !!!

سلام به همه دوستان عزیز....
یک نمونه از کارم رو براتون گذاشتم تا نظرتون رو راجبش بدونم.
با تشکر.:rose:

پیوست ها

• Selection 1.jpg
    Selection 1.jpg
    665.4 کیلوبایت · بازدیدها: 136
آخرین ویرایش:

member99

Member
خوبه.. فقط به نظرم صورت خیلی ماسکه کرده فضای بک گراند را ... و اینکه خیلی خوب تونستید فضای پشت را از لابلای موهای خانم به نمایش بکشید و طبیعی جلوه می کنه...

بله فرمایشتون صحیح هست، اما یه مشکلی توی عکس اصلی بود اینکه عکس اصلی همینجوری بود و قسمت بالایی عکس کات شده بود !

rohnaz

Well-Known Member
کار خوبی شده.البته باید کار خامش رو هم میزاشی تا بهتر بشه نظر داد

sدرست میگیدوعکس خامش رو نداشتم یه عکس دیگه هست که ان شاو ا... اونو میزارم.

coelho

Member
با کارت زیاد حال نکردم
اما موهارو بسیار تمیز در اوردی مرد.یه توضیحی در مورد تکنیک جدا کردن موها بدی خوبه نارنین.چون گرافیست جماعت در رابطه با این موضوع اختلاف نظر دارند.اره جانم اگه یه توضیحی بدی به نظر بد نمیاد.موفقیتت بر بام اسمان ثبت باد...................

با کارت زیاد حال نکردم
اما موهارو بسیار تمیز در اوردی مرد.یه توضیحی در مورد تکنیک جدا کردن موها بدی خوبه نارنین.چون گرافیست جماعت در رابطه با این موضوع اختلاف نظر دارند.اره جانم اگه یه توضیحی بدی به نظر بد نمیاد.موفقیتت بر بام اسمان ثبت باد...................
اصلا برام مهم نیست حال کنی یا نه !!!!!!!!
اگه لازم ببینم هودم توضیح میدم که چجوزی با 4-5 تا کاره آسون همه ی تار های مو رو از بک جدا کرد.
توی نونه کارای بدیم ملوم میشه !

coelho

Member
اصلا برام مهم نیست حال کنی یا نه !!!!!!!!
اگه لازم ببینم هودم توضیح میدم که چجوزی با 4-5 تا کاره آسون همه ی تار های مو رو از بک جدا کرد.
توی نونه کارای بدیم ملوم میشه !
مزاح فرمودیم نازنین اخم نکنید:wink:
شخصا با 5 روش جدا سازی اشنا هستم با خود گفتم اگر شما هم در جدا کردن روش خاصی دارید بگوید بشه 6 تا, تا به دامنه دانش بشری افزوده شود جوان.سپاس فراوان...................

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
سلام خسته نباشی . ممکنه عکس اصلی رو قرار بدی تا بهتر بفهمیم چه کردی ؟

با تشکر

pro_man

Active Member
منم خیلی دوست دارم عکس اصلی این خانم رو ببینم.
باید دید بک گراند اصلی چی بوده....

rasoulvalli

Well-Known Member
کاش یکم توضیح میدادید که دقیقا چه کاری انجام دادید و عکس اولیه رو هم میذاشتید خیلی بهتر میشد نظر داد

اینم از بک و عکس خام

پیوست ها

• shutterstock_30546973.jpg
    shutterstock_30546973.jpg
    408.6 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • Pishi.jpg
    Pishi.jpg
    296.4 کیلوبایت · بازدیدها: 13

جدیدترین ارسال ها

بالا