یک نمونه از بازی های اینترنتی-مخصوص اینترنت با سرعت پائین

سلام
نمی دونم تا حالا اسمی از erepublik شنیدید یا نه
این یه بازی اینترنتی هست که خیلی زیبا و جزابه

این بازی نیاز به کارت گرافیک یا اینترنت پر سرعت و وقت زیاد نداره و کاملا مجانیه
تنها با روزی 10 تا 20 دقیقه می تونید بازی کنید

بازی به این صورت هست که شما وقتی ثبت نام کردید به عنوان یک شهروند ایرانی (یا یه کشور دیگه که خودتون انتخاب می کنید) شناخته می شید.
این شهروند باید هر روز کار کنه تا درآمد داشته باشه ،
با درآمدش باید غذا بخره تا از گرسنگی نمیره
در صورتی که کشورش وارد جنگ با یه کشور دیگه شد می تونه بجنگه و از کشورش دفاع کنه
توی جنگ می شه دست خالی جنگید یا با اسلحه. اگر اسلحه خاستید باید با پول بخریدو ......
اگر به سیاست علاقه دارید می تونید عضو یکی از حزب های ایران بشید و فعالیت کنید. حتی می تونید کاندید نمایندگی مجلس هم بشید و وارد مجلس هم بشید
اگر محبوبیتتتون بین مردم بالا بره می تونید کاندید ریاست جمهوری هم بشید و از اون طریق رئیس جمهور ایران بشید

اگر به فعالیت های اقتصادی علاقه دارید می تونید پولهاتونو جمع کنید و باهاش یه کارخونه تاسیس کنید و کارمند بگیرید ، حقوق بهشون بدید و محصولاتتون رو برای فروش بزارید یا به کشورهای دیگه صادر کنید

همونطور که می بینید این بازی بدون نیاز به گرافیک بالا یا سرعت بالا کلی ریزه کاری داره و بازی استراتژیکی جالبی هست
این نوع بازی ها طرفداران زیادی داره الان جمعیت ایران توی این بازی حدود 4000 نفر هست که حدود 2500 نفر کاربر اکتیو داره
بازیهای اینترنتی دیگه ای هم هست مثل تراویان وتریال وارز و ..... ولی این یکی واقعی تره

لینک ثبت نام
http://www.erepublik.com/en/referrer/Morteza+Mohseni
اگر از طریق این لینک ثبت نام کنید می تونم وضعیتتون رو مشاهده کنم و در صورت نیاز بهتون کمک کنم
در صورتی که برای ثبت نام مشکلی داشتید برام پیام خصوصی بزارید
یه انجمن فارسی هم برای آموزش و .... هست:
http://erepublik.ir/forum/

آخرین ویرایش:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
دوست عزیز روزی که این انجمن راه اندازی شد قرار بود که فقط راههای طراحی بازی توش گفته بشه نه راههای بازی کردن و معرفی بازی . از شما خواهش میکنم که اول قوانین این انجمن رو بخونید . ممنون :)

ali_tavanaie

Well-Known Member
تعدادی تاپیک توی قسمت معرفی سایتهای اینترنتی درباره این بازی ساخخته شده،اونجا باید مطرح میکردید.

جدیدترین ارسال ها

بالا