یک نمره بدید

sha 3d

New Member
سلام د وستان این کار خودمه هر چند به کارهای شما نمیرسه ولی میخوام یک نظر بدید با تشکر01_2_.jpg

دوست عزیز کاش یکم کیفیت عکستو بالا میزدی . تو این عکس هیچ جزییاتی معلوم نیست.
مدلینگم کار خودته یا وقت رندرینگ؟

آره این بهتره. کار خوبیه موفق باشی فقط پنجرت کامل نیس که. یه نمای بیرونی بنداز پشت پنجره و یه رفلکت متوسط بزنی به شیشه پنجره بد نمیشه.

sha 3d

New Member
اره راست میگی من هم تازه نو پا هستم راستش دو سه ماهی است مکس یاد گرفتم هنوز خیلی مونده

ali_118

کاربر VIP
دوست عزیز بهترین کسی که میتونه کار رو نقد کنه خود شما هستین
به طور مثال توی این رندر متریال mdf ها از نظر "من" رفلکت زیادی داره، اما بنده اطلاعی از چیزی که شما قصد شبیه سازی اش رو داشتید ندارم، شاید چیزی که از نظر من اشکال محسوب میشه از نظر شما صحیح و بدون نقص باشه (اینکه هدف شما "های گلاس" بوده یا جنس دیگه یا اینکه "پنجره ی آشپزخونه" واقعی بوده یا تزیینی و .. )
بنابرین برای یک کار در این سطح من و دیگران نمیتونیم مستقیما روی پارامتر ها نظر بدیم، اما شما میتونین بپرسین که یک پنجره ی خوب، یک ام دی اف معمولی، یا یک تایل شیشه ای موج دار رو چجوری بسازین، اینکه چطور سایه های عمیق تر یا نویز کمتر و رندرتایم بهینه تر داشته باشین ..
خود شما باید کارهاتون رو با "ایده آل" خودتون مقایسه کنید و جهت رفع مشکلاتش تلاش کنین.

و ضمنا یاد آوری میکنم نمونه کار برای نظرسنجی باید در بخش"گالری" انجمن قرار بگیره.
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا