یک مشکل

weblogers

Member
با سلام خدمت دوستان
1.
من قبلا یک کامپیوتر زغالی پنتیوم 3 داشتم حالا رفتم و اون رو عوض کردم یه کامپیوتر با مدل بالا گرفتم.
اون کامپیوتر زغالیم سرعت اینترنتش خیلی خوب بود و من همین فروم مجید آنلاین رو تویه 20 ثانیه باز میکردم ولی اینجدیده رو که گرفتم سرعت اینترنتش خیلی پایین هست از دوستان درخواست دارم راهکاری ترفندی چیزی را به من حقیر بگن بلکه مشکلم رفع بشه.
2.
این کامپیوتر جدید که گرفتم دارایه رم 1گیگ. گرافیک 512-8500 . سی پی یو 3 . است حالا یکم بودجه برای ارتقا این کامپیوتر هست بنظ شما چی بخرم بهتره؟:neutral:

red_waves

Member
دوست من سرعت اینترنت اصلا به کامپیوتر وابسته نیست تو دایل آپ حتی ASDL یک پنتیوم 2 با یک پنتیوم 4 و بالاتر هیچ فرقی نمی کنه چون ماکزیمم سرعت ASDL در حدود 256KBps هستش در صورتی که ضعیفترین هارد دیسک ها 33MBps هستند
مرورگر وب اینجا نقش خیلی بزرگی را ایفا می کنه
اگر سرعت می خواهید برید دنبال موزیلا فایر فاکس فایل دانلودش در حدود 8 مگ هستش اگر پیدا نکردید بگین لینکشو براتون بزارم

Compowl

New Member
سلام

دوست عزیز مودمی که رو کامپیوتر قبلی شما نصب شده بود سازگاری بیشتری با خط تلفن شما داشته و در نتیجه سرعت شما بالا تر بوده ... اگر کامپیوتر قبلی رو هنوز دارید مودم جدید رو با مودم اون عوض کنید ... در ضمن من با اینکه از فایرفاکس هم استفاده میکنم ولی سرعت اینترنت اکسپلورر توی باز کردن صفحات بیشتره ... این نکته رو هم اضافه کنم اگر مرورگر صفحاتی که شما میبینید رو کش کنه صفحه خیلی سریع بالا میاد این امکان وجود داره که مرورگر شما طوری تنظیم شده باشه که بعد از بسته شدن حافظه کش رو پاک کنه ... البته عوامل دیگری هم توی سرعت ارتباط موثر هستند ولی نقش کمتری دارن اگر خواستی اونا رو هم برات توضیح میدم.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا