یک مشکل و دو سوال در مورد مامبو ۴.۵.۳h

bamshad

Well-Known Member
من به یک مشکل و دو سوال بر خوردم
مشکل :
یک اینکه چرا وقتی در قسمت سطل بازیافت وقتی میخوام منوها رو پاک کنم وقتی روی پاک می زنم توی یک صفحه میره که میپرسه میخواین پاک بشه؟ و زیرش هم چند تا ارور مینویسه و وقتی من روی بلی میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و منوها سر جاشون هستند؟ ( http://i2.tinypic.com/rcklz8.jpg )

سوال1 :
چه جوری میتونم منویی که ساختم رو در قسمت منوها اضافه بکنم این در صورتیه که من وقتی منویی رو که می سازم به همراه زیر شاخه در سایت نشون داده نمیشه

سوال2 :
من وقتی یک مطلب رو می نویسم و میفرستمش در صفحه اول فقط در قسمتهای محبوب ترین و آخرین خبرها می یاد ولی در همون صفحه دز زیر Menu1 و Menu2 می نویسه چیزی برای نمایش نیست
باید چی کار کنم که مطالب رو در صفحه اول نشون بده؟ ( http://i2.tinypic.com/rckmms.jpg )
ممنون

mambolearn

Active Member
سلام !!

مشکل : این مشکلی هست که در مامبو نسخه انگلیسی هم موجود بود و به این دلیل که کاربران استفاده زیادی از اون نمیکردند و نسخه 4.6 مامبو هم در راه بود ( که مشکل در این نسخه حل شده ) ما وقتمون رو روی این قسمت نذاشتیم و به همون صورت مامبو انگلیسی منتشر کردیم .

سوال 1 - متوجه منظورتون نشدم . لطفا توضیح بدین ...

سوال 2 - وقتی مطلبتون رو مینویسید در قسمت پارامترها یک گزینه هست با نام " نمایش در صفحه اصلی " . اگر این گزینه را تیک بزنید در صفحه اصلی هم نمایش داده میشه ...

یا علی
فیروزمندان

bamshad

Well-Known Member
سلام ممنون از توضیحاتت ؛ در مورد سوال اولم هم توضیحات زیر فکر کنم کافی باشه:
در قسمت مدیریت > مدیریت منو > جدید > یک منو جدید می سازیم دیگه به صفحه اصلی سایت اضافه نمیشه

اگه باز هم متوجه نشدید بگید دوباره بگم
ممنون

mambolearn

Active Member
سلام
مسیر رو اشتباه میرید !

مدیریت مامبو >> منو >> منوی اصلی >> جدید

یا علی
فیروزمندان

bamshad

Well-Known Member
mambolearn گفت:
سلام
مسیر رو اشتباه میرید !

مدیریت مامبو >> منو >> منوی اصلی >> جدید

یا علی
فیروزمندان
عزیزم شما اشتباه متوجه شدید
من میگم میخوام یک منوی جدید مثل "منوی من" به جای "منوی اصلی" بسازم
ممنون

Black Prince

Active Member
دوست عزيز اول به قسمت Menu Manager ميري. بعد كه يك منو جديد بسازي يك ماژول مثل ماژول نمايش منو اصلي به ليست ماژول ها اضافه ميشه. بعد ميري در قسمت ماژول ها و منو جديدي كه درست كردي رو تنظيم ميكني تا در صفحه اصلي نمايش داده بشه.

bamshad

Well-Known Member
آقا ممنون ولی همینطور که از عکس مشخصه منوی اصلی با منوهایی مثل "Services" و "Learns" فرق میکنه؟
چه جوری باید درستش کرد؟
ممنون

پیوست ها

• error2.JPG
    error2.JPG
    18.8 کیلوبایت · بازدیدها: 4

joomla

Member
موقعیت ماژول

سلام
شما اگه می خواهی منو های Services & Learns مثل منوی اصلی بشه شما باید موقعیت این دو منو را که در حال حاضر left هست right بکنید

جدیدترین ارسال ها

بالا