یک مشکل عجیب با بیلدر

harem

Member
سلام دوستان این سورسی رو که گذاشتم این طور کار می کنه :وقتی تاریخ سیستم روز سوم باشه پیغام مجید آنلاین رو نشون میده.
ولی یه مشکل داره وقتی سورس رو اجرا میکنم اگه تاریخ سیستم روز سوم باشه سورس بدون مشکل کار می کنه و مجید آنلاینو نشون میده ولی اگه سورس در حال اجرا باشه وتاریخ سیستم خود به خود از روز دوم به روز سوم تبدیل بشه مجید آنلاین رو نشون نمیده:shock: امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید اگرم سورس رو دانلود کنید خواهید دید که اگه تاریخ در روز سوم باشه واون سورس رو اجرا کنید مجید آنلاینو نشونش میده ولی اگه سورس در حال اجرا باشه وتاریخ سیستم به روز سوم تبدیل بشه کار نمیکنه و نشونش نمیده اگه اساتید لطف بفرمایند وبگویند مشکل کار من کجاست ممنون خواهم شد.:rose: :rose: :rose:

مشاهده پیوست file.zip

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
این مشکل دقیقا به این خاطر هستش که تابع CBK_DateNum به صورت لحظه به لحظه تاریخ رو از سیستم میگیره شما میتونید برای رفع این مشکل موقع شروع صفحه تاریخ رو توی یه متغیر دیگه ذخیره کنید و با اون فراخوانی کنید

پیوست ها

• demo.zip
    710 بایت · بازدیدها: 7

harem

Member
خیلی ممنون دوست عزیز از وقتی که گذاشتید ولی اون مثالی که گذاشتید نیز اگه برنامه یا همون مثال در حال اجرا باشه وتاریخ سیستم از ساعت 12 نصف شب روز دوم به روز سوم تبدیل بشه باز مجید آنلاینو نشون نمیده اما اگه تاریخ سیستم در روز سوم باشه وبعد برنامه رو اجرا کنیم مجید آنلاینو نشون میده من می خوام وقتی برنامه در حال اجرا باشه اگه تاریخ سیستم به روز سوم تبدیل بشه مجید آنلاینو خودکار نشون بده.
با تشکر

Member
اینو چک کن ببین کار میکنه

پیوست ها

• demo.rar
    601 بایت · بازدیدها: 11

harem

Member
آفرین بر شما دوست عزیز عملیات کاملا موفقیت آمیز بود:oops: :rose: می خوام بدونم کاربرد این script timer ی که گذاشتین چیه؟

Silver PC

Well-Known Member
خب معلمومه همینطور پشت سر هم داره همون اسکریپت رو اجرا میکنه ( هر 10 صدم ثانیه یکبار اگر اشتباه نکرده باشم )

Member
به نظرم زدم هر یک ثانیه (البته بهتره فاصله بین اجرا شدن ها بیشتر باشه تا کمتر از رم و سی پی یو استفاده کنه)

جدیدترین ارسال ها

بالا