یک فیلم والد و 11 فرزند

mohsenshahab

Active Member
سلام من یه فیلم فلش دارم که اصلی هست و 11 تا فیلم بهش وصل هستن که بسته به نیاز کاربر باز میشن در ضمن این فایلها همه فایل اجرایی هستن حالا اینجا دو تا سوال پیش میاد
وقتی فیلمها رو روی سی دی میریزم .و به یک نفر میدم چه جوری میشه اون 11 تا فیلم که تو یه فولدر هم هستن به تنهایی اجرا نشن یعنی اگه کاربر بره تواون فولدر نتونه اون 11 تا فیلم رو تک تک ببینه
دوم اینکه همانطور که دوستان میدونن وقتی فیلم فلش رو به یک فایل اجرایی تبدیل کنیم حجمش خیلی زیاد میشه چه جوری میشه این حجم رو کمش کرد
مرثی

Security9776

Active Member
سلام ، دوست عزیز ،
شما باید یک متغییر در اون فایل های جانبی تعریف کنید به طوری که در زمان اجرا مقدار اون رو چک کنه و اگه اون مقدار درست نبود فایل رو Unload کنه و اون متغییر رو در فایل اصلی قرار بدی تا در هنگام لود شدن فایل ها اون متغییر چک بشه . البته این در حالتی هست که شما بخواهید فایل ها رو در فایل اصلی لود کنید و با این کار شما دیگه نیازی ندارید که تمام فایل ها رو جدا جدا exe کنید که حجمشون هم بره بالا . در ضمن برای استفاده از این روش حتما باید اسکریپت ها رو encrypt کنید .
در صورتی هم که بخواهید فایل ها جدا جدا لود بشند باز هم باید همین کار رو بکنید با این تفاوت که باید یک کانکشن بین فایل های swf تو ایجاد کنید و از طریق اون ها متغییر ها رو ارسال کنید که این روش رو به دلیل پیچیدگی و .... توصیه نمی کنم .
و راه سوم هم فکر کنم قفل نگهبان این امکان رو به شما می ده ( البته نمی دونم نگهبان بود یا چیز دیگه ای ) که خوب هم هزینه داره و هم قفل نگهبان رو هم می شه شکوند .

موفق و سربلند باشید ، محسن

mohsenshahab

Active Member
سلام محسن
اینکه گفتی همه فایلها رو exeنکن وقتی این سی دی به دست یکی برسه که فلش پلیر نداره ایا اون فیلمهای وابسته به فیلم والد که exeنشدن نشون داده میشن؟؟؟؟
راجع به قفل نگهبان.من یه چیزی میخوام که کاربر برای رفتن داخل فولدر مشکلی نداشته باشه(یعنی یه قفل نمیخوام)من یه چیزی میخوام که اون 11 تا فایل قابل اجرا شدن نباشه مث این سی دی ها یی که تو بازار هستن و فایلهای اوتورن به صورت مجزا باز نمیشن
مرثی محسن

Security9776

Active Member
سلام ،
ببین وقتی اون ها رو اگزه نکنی و اون دستورات رو بزاری فقط از طریق فایل اصلی که خودش اگزه هست و مثل فلش پلیر عمل می کنه قابل دیدن هست .
قفل نگهبان هم فایل ها رو با فایل اصلی مچ می کنه و نمی زاره که که فایل ها جدا از فایل اصلی لود بشند . البته فکر کنم قفل نگهبان هست . مثلا فایل های آهنگ و فیلم و .....

موفق باشید ، محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا