یک سوال عاجزانه مولتی مدیا بیلدر mmb

hooshtoolak

New Member
سلام به همه

خیلی سریع میرم سراغ اصل مطلب
من میخواستم دو تا برنامه بسازم با مولتی مدیا بیلدر
1- یک چت روم اکسترنال در کامپیوتر
2- ساخت یک نرم افزار برای ارسال و دریافت ایمیل

اگر ممکن هست به من بگین که آیا با مولتی مدیا بیلدر امکان ساخت این دو نرم افزار وجود داره یا نه ؟؟؟

با تشکر
[email protected]

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
لازم نیست سوالتون رو توی دوتا مبحث مطرح کنید اونی که توی تاپیک عناصر مطرح کردید برای چی بود؟
برای ارسال و دریافت ایمیل باید پلاگین استفاده کنی چت روم رو هم الان یادم نیست براش نمونه یا پلاگین هست ولی فکر میکنم با بازی کردن با توابع بشه یه کارایی انجام داد مطمئن نیستم تا الان امتحان نکردم

hooshtoolak

New Member
لازم نیست سوالتون رو توی دوتا مبحث مطرح کنید اونی که توی تاپیک عناصر مطرح کردید برای چی بود؟
برای ارسال و دریافت ایمیل باید پلاگین استفاده کنی چت روم رو هم الان یادم نیست براش نمونه یا پلاگین هست ولی فکر میکنم با بازی کردن با توابع بشه یه کارایی انجام داد مطمئن نیستم تا الان امتحان نکردم

قبل از هر چیز از شما بخاطر پاسخ به خواسته من تشکر میکنم
و بعد عذر می خوام آخه نمیدونین این دو تا پروژه چقدر ذهن من رو درگیر کرده، و تا همین الان هیچ کس از هیچ سایتی جواب من رو نداده و به من راهنمایی نداده

و در آخر میشه خواهش کنم در مورد پیشنهادی که دادین بیشتر توضیح بدین ؟؟؟

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
برای ارسال و دریافت ایمیل از پلاگین Com استفاده کن اما چت روم نظر خاصی ندارم اما تا اونجایی که یادم هست همین پلاگین میتونست این کا رو هم انجام بده متاسفانه یه مدتی هست به کامپیوتر اصلیم دسترسی ندارم تا بتونم جواب قطعی به شما بدم شما این پلاگین رو دانلود کنید و یه نگاه به مثالاش بندازید

جدیدترین ارسال ها

بالا