تغییرات فایل 1 یک سوال راجع به پریمیر

b.m75

New Member
سلام :green:من یه سوال داشتم ، من می خوام یه کلیپ بسازم بعد می خواستم پس زمینه رو یه تصویر دلخواه بزارم یعنی آدما باشن ولی پس زمینه رو عوض کنم ! حالا این کارو با premiere cs5 میشه انجام داد
؟ اگه میشه چه جوریه؟:cry::cry::cry::cry::cry:

sajad_VFX

Member
میشه یه کم توضیح واضح تر بدی !!!
در هر حال:
اگه تصویرت پرده سبزه که راحت از پوشه Keying (یکی از پوشه های افکت) افکت مورد نظرت رو انتخاب کن مثلا Green Screen یا Chromakey
اگه پرده سبز نیست که باید روتوسکپی کنی
اگه میخوای تصویرت کوچیک کنی و زیرش یه تصویر دیگه معلوم باشه که بکگراندت رو بزار روی لاین پایینی و تصویرت رو بزار لاین بالایی و با Motion > Scale کوچیکترش کن
( من سوالتون رو درست متوجه نشدم همینا به ذهنم اومد)

b.m75

New Member
سوالم رو هم یه بار دیگه میگم که واضح تر بشه ، ببیبنین مثلا من یه تیکه فیلم معمولی دارم با پس زمینه عادی یعنی پس زمینه خودش بعد می خوام به جای پس زمینه خودش مثلا کل پس زمینه آبی بشه! نمیدونم واضح شد؟

sajad_VFX

Member
آره واضح شد! توقع خیلی زیادی از نرم افزارا دارین! اینطوری نمیشه باید پس زمینه فیلمت پرده سبز یا آبی باشه
تنها راه حل شما روتوسکپی با افترافکت یا نرم افزارای مشابه مثله فیوژن که البته بازم به دردسرش نمی ارزه
اگه هم حوصله دارین فریم به فریم توی فتوشاپ بگراندش رو بردار!!

hamedara82

New Member
البته من هم متوجه سوال نشدم ولی شاید این به درد شما بخوره (نمی دونم
برای تغییر رنگ پس زمینه اینطور که شما گفتین یک راه حل وجود داره ،بخوام مثال بزنم روش من اینطوریه که اب دریا رو که تو فیلم ابی هست بتونی سبز کنی بدون اینکه به سایر المان ها مثل اسمان و خورشید و ... تغییری ایجاد کنی
روش کار اینطوریه >>>
خوب اول auto ontrast رو برای فیلم انجام میدی و بعد افکت change to color که با دو ایتم from و to میتونی رنگ رو تغییر بدی به او رنگی که خودت میخوای

امیدوارم بدرد شما بخوره!

جدیدترین ارسال ها

بالا