یک سوال در مورد HttpHandler

amozesh

Member
با سلام
من یک مشکل با Handler ها داشتم و اون اینکه می خوام هر جایی تو آدرس مثلا mysite.com/path.../download.aspx زده شد صفحه ای که مثلا mm.aspx هست رو اجرا کنه خوب می دونم که به این صورت می تونم عمل کنم
کد:
Imports System.Web

Namespace HandlerDonwload

Public Class MyHttpHandler
        Implements IHttpHandler

' Override the ProcessRequest method.
        Public Sub ProcessRequest(context As HttpContext) _
        Implements IHttpHandler.ProcessRequest
            context.Response.Redirect("~/mm.aspx")
        End Sub

' Override the IsReusable property.        
        Public ReadOnly Property IsReusable() As Boolean _
        Implements IHttpHandler.IsReusable

Get
                Return True
            End Get
        End Property
    End Class
End Namespace

'______________________________________________________________
'
' Web.config 
'
'<configuration>
'   <system.web>
'      <httpHandlers>
'         <add verb="*" path="Download.aspx" type="HandlerDonwload.MyHttpHandler,HandlerTest"/>
'      </httpHandlers>
'   </system.web>
'</configuration>

حالا مشکلی که وجود داره اینکه اگه من نخوام آدرس صفحه عوض بشه و توی هموم mysite.com/path.../download.aspx اون نتیجه رو نشون بدم بدون استفاده از server.Transfer چون اونم بازم همون میشه چیکار باید بکنم
ممنون می شم زود جواب بدید

amir_m

Member
با سلام.

شما می تونيد از RewritePath استفاده کنيد.

البته اگر درست منظورتون رو متوجه شده باشم.

amozesh

Member
با سلام
امیر جان این موردی که شما گفتید فقط بعد از اولین پست بک به صفحه جدید انتقال پیدا می کنه بعد هم آدرس هم عوض می شه و به درد موقعی می خوره که می خواید اطلاعات صفحه جاری رو به یک صفحه دیگه انتقال بدید.
ولی من می خوام وقتی تو هر جای آدرس Download.aspx بود مثل این باشه که من صفحه mm.aspx رو زده باشم و دقیقا همون صفحه رو بیاره
سیستمش باید این جوری باشه که هرچی توی صفحه mm.aspx نوشته شده رو در این صفحه وارد و بعد مثل یک صفحه عادی به ایونت ها و ... پاسخ بده
اصلا این کارو میشه کرد چون من جای دیگه هم دیدم که این کارو کردن مثلا DOTNETNUKE البته اون سیستمش فرق داره ولی از یک Handler این جوری استفاده می کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا