یک سوال در مورد نمایندگی فروش هاست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

toofaan

Member
با سلام.
من یک سوال دارم خواهشا یکی جوابم رو بده.
اگر نمایندگی فروش هاستین رو بگیرم بالفرض با دامین mydomain.com آیا می تونم بجای اینکه بیام هاست رو بفروشم سایت خود رو با آن راهاندازی کنم . منظورم اینه که با دامین mydomain.com و کل فضای هاست یک سایت راه بندازم یا اینکه بایستی دوباره دامین دیگه ای ثبت کنم و یک فضا براش تعریف کنم.
با سپاس

iranads

Active Member
مشکلی نداره.. وقتی که شما به عنوان رسلر باشید کنترل پنل Whm دارید. اونجا میتونید اکانت های مختلف داشته باشید و به هر کدوم هر چقدر که خواستید فضا اختصاص بدید.

با سلام.
اگر نمایندگی فروش هاستین رو بگیرم بالفرض با دامین mydomain.com آیا می تونم بجای اینکه بیام هاست رو بفروشم سایت خود رو با آن راهاندازی کنم . منظورم اینه که با دامین mydomain.com و کل فضای هاست یک سایت راه بندازم یا اینکه بایستی دوباره دامین دیگه ای ثبت کنم و یک فضا براش تعریف کنم.
با سپاس

از هر نظر اين کار شما مشکلی نداره. :D
شما دوست داری از ريسلرتون برای يک دامين استفاده کنيد.
تازه به نفع اونها هم کار کرديد.

علی امیری

sodahost

Member
جالبه !

سلام دوست عزیز .
این سوال شما یه کمی مشکل داره !
1 - اگه کسی ریسلر میگره میخواد هاست به چند نفر بفروشه نه اینکه به یه نفر هاست بده !
2 - از لحاظ هزینه هم ارزش نداره چون مثلا 1 گیگ ریسلر رو با 30 گیگ ترانسفر میخری 100 هزار تومان ولی 1 گیگ هاست رو به صورت معمولی با 80 گیگ ترانسفر می خری 100 هزار تومان !!
------------------
به هر حال اگه سرویس خواستی ما هستیم !
http://www.SodaHost.net
09126513808

mryroot

Member
با سلام.
با سپاس

وقتی که شما به عنوان رسلر باشید کنترل پنل Whm دارید. اونجا میتونید اکانت های مختلف داشته باشید و به هر کدوم هر چقدر که خواستید فضا اختصاص بدید. شما هر کاری می توانید با این پنل مدیریت بکنید
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید

تونستن که بله می تونید
اما فکر نمی کنم به صرفه باشه چون معمولا قیمت فضای نمایندگی از قیمت هاست اشتراکی گرون تره!

hipsen

New Member
کسی میدونه برای راه اندازی یک سرور اختصاصی چه امکاناتی میخواد و هزینه راه اندازیش چقدر
اصلا می شه یک همچین چیز رو ساخت

mehriz

Active Member
کسی میدونه برای راه اندازی یک سرور اختصاصی چه امکاناتی میخواد و هزینه راه اندازیش چقدر

دوست عزيز به نظر من شما از نمايندگي شروع كن و به همين مراتب با بالا و سرور اختصاصي بگير . چون حداقل دنگ و فنگي كه سرور اختصاصي داره نمايندگي اصلا نداره . و خيالي اسوده داريد . در مورد امكانات بيشتري نسبت به يه نمايندگي داريد و براي راه اندازي سرور اختصاصي يه كم هزينه بايد بكنيد .

Mozafary

Member
لطفا تاپیک قدیمی رو با یک موضوع بی ربط به عنوان بروز نکنید!ایجاد تاپیک جدید مانند پست دادن در تاپیک قدیمی رایگان میباشد!

leili1

Active Member

اگه بخای یه سرور اختصاصی راه بندازی هزینه داره حالا دقیقشو نمیدونم به نظر من اول بری با یه سرور مجازی کارکنی بهتره
سرور اختصاصی

لطفا تاپیک قدیمی رو با یک موضوع بی ربط به عنوان بروز نکنید!
تاپیکش زیاد قدیمیه قدیمی هم نیست ولی قشنگ این بود که این دوست جانمون برای سوال خودش یه تاپیک جدید بزن :D

pardisgroup

Active Member
اول اینکه سرور برای چی می خوای ؟ فروش هاست یا ... ؟
دوما سرور داریم از 50 تومان تا 450 و 500 تومان !!! سرور داریم تا سرور ............:shock:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا