یک سوال در مورد تنظیمات دایرکتور

با سلام
خواهشا اگر می دانید که چگونه می توان خروجی برنامه ی دایرکتور را هم اندازه پنجره stage یعنی در خروجی نمایش داده شده پنجره در حالتmaxکه باز می شود کل صفحه باز شود؟ راهنمایی ام کنید ممنون میشوم
و همچنین چگونه با کلیک روی یک buttonبه صفحه بعدی لینک شود چه تنظیماتی باید انجام دهم؟بسیار سپاسگذارم اگر جواب را برایم ایمیل بزنید[email protected]

sport414

Active Member
با سلام
جواب سوال اول : این کدها را استفاده کن .

[movie.stage.drawRect = _system.deskTopRectList[1_
[movie.stage.rect = _system.deskTopRectList[1_
جواب سول دوم : mouse.jpg

سلام دوست عزیزبسیار سپاسگذارم از راهنمای تان

اما کدها را کجا استفاده کنم من میخواهم یک سی دی تبلیغاتی درست کنم که از چند صفحه با موضوعات مختلف شده که هرشخصی از طریق صفحه اول به صفحات بعدی لینک میشود با توجه موارد موردنیازش.
شرمنده سوال دوم رامی شود برایم توضیح دهید.؟؟؟؟
چطوری مشود دکمه بعدیوقبلی را طراحی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم دوست عزیز

sport414

Active Member
برای شما فیلم قرار داده بودم ولی فقط صفحه اول اون نمایش داده شده متاسفانه. آقا مجید چرا برای فیلم های کوتاه امکانی نگذاشتی !!!!
اون کدها رو هم در فریم اول بنویس.

دانلود کن.از اینجا.

آخرین ویرایش:
با سلام و درود
بسیاربسیار از شما دوست عزیز سپاسگذارم
مشکل اولی حل شد اما یک سوال دیگرهم باعرض شرمندگی دارم اینکه اگر ما یکسری عکس داخل یک صفحه قرار دهیم و بخواهیم کاربر به محض اینکه ماوس را روی ان قرار داد عکس مورد نظرش نمایش داده شود در یک صفحه دیگر روی صفحه ی قبلی و با حرکت ماوس توسط کاربر اگر روی عکس دیگری بود بطور خودکار پنجره قبلی بسته و عکس بعدی نمایش داده شود چه کاری باید من انجام دهم؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی واجبه برام خواهشا راهنماییم کنید بازم از لطف شما سپاسگذارم

سلام
شرمنده چه کدی باید بنویسم برای اینکه وقتی روی یک باتن کلیک کردند از برنامه خارج شونو؟؟؟؟؟؟؟
ممنونم

sport414

Active Member
با سلام
در این انجمن معمولا رفقا از کلید تشکر برای قدردانی استفاده می کنند.
""اگر ما یکسری عکس داخل یک صفحه قرار دهیم و بخواهیم کاربر به محض اینکه ماوس را روی ان قرار داد عکس مورد نظرش نمایش داده شود در یک صفحه دیگر روی صفحه ی قبلی و با حرکت ماوس توسط کاربر اگر روی عکس دیگری بود بطور خودکار پنجره قبلی بسته و عکس بعدی نمایش داده شود چه کاری باید من انجام دهم؟؟؟؟؟؟؟؟""
اما جواب سوال شما: دانلود کنید.

آخرین ویرایش:

sport414

Active Member
با سلام
"چه کدی باید بنویسم برای اینکه وقتی روی یک باتن کلیک کردند از برنامه خارج شوم؟"
کد خروج از برنامه quit
موفق باشید انشائ الله

آخرین ویرایش:
با سلام و درود خدمت دوست گرامی امsport414
شرمنده من یکی یکی داره به سوالاتم اضافه میشه ان شاءالله فرصت داشته باشید جوابمو بدید
اگر بخواهم مثلا اسمی همراه با حرکت ماوس نمایش داده شود چه باید انجام دهم؟
و به صفحات چگونه هنگام ورود و خروج افکت (ترانزیشن) بدهم؟
اگر بخواهم در پایین یک صفحه چند عکس بصورت عمودی حرکت کنند ایا در دایرکتور امکانش هست؟
ایا برای اینکه مدت نمایش طولانی تر شود حتما باید طول فریم ها را در اسکرو زیاد باشد
بی نهایت سپاسگذارم:rose:
موفق و موید باشید

smmousazadeh

Well-Known Member
اگر بخواهم مثلا اسمی همراه با حرکت ماوس نمایش داده شود چه باید انجام دهم؟
----- اسم به همراه موس حرکت کند یا اگر موس روی شکلی رفت نمایش داده شود؟
اگر میخاید اسم همراه موس حرمت کنه میتونید تو فریم اخر این کد رو بدید :
اگر اسمتون تو کانال 10 باشه :
PHP:
sprite(10).locH = the mouseH
sprite(10).locV = the mouseV

و اگرمیخاید روی دکمه باشه باید تو MouseOver و mouseleave کدتون رو بدید

smmousazadeh

Well-Known Member
و به صفحات چگونه هنگام ورود و خروج افکت (ترانزیشن) بدهم؟
پنجره score ( همون تایم لاین) رو باز کنید.گوشه بالا سمت راست ( زیر دکمه close به صورت عمودی 2 تا دکمه هست ، دومی) به نام Hide/Show Effect Chanal اون رو که بزنید بخش بالایی پنجره score باز میشه که سومی از بالا پنجره ترنزیشن هست. تو هر فریمی کلیک کنید میتونید یه افکت به اون فریم اختصاص بدید. شرط دیده شدن اکثر ترنزیشنها اینه که شما داخل اون فریم یه تغییری درون استیج داشته باشید.

smmousazadeh

Well-Known Member
برای طولانی شدن مدت نمایش :
اگر شما حرکتی تو صفحه دارید باید یا تعداد فریمها رو زیاد کنید یا سرعت حرکت رو پایین بیارید ولی اگر انیمیشن ندارید میتونید با کد go the frame تو فریم آخر stop کنید و تا زمانی که میخاید اونجا صبر کنید.

انجام دادم اما نشد
منظورم اینکه در طول فیلم با حرکت ماوس یک کلمه مثلا اسم یک شرکت نمایش داده شود

smmousazadeh

Well-Known Member
فایلتون رو بزارید ببینیم چیکار کردید
البته این کد رو هم زیر 2 خط قبلی بزارید:
updateStage

با سلام و وقت بخیر
انجام دادم تنظیمات گفته شده را در مورد این سوال و دستورloopو حرکت ماوس اما مشکلم حل نشد؟

آخرین ویرایش:

sport414

Active Member
با سلام خدمت دوستان
"اگر بخواهم مثلا اسمی همراه با حرکت ماوس نمایش داده شود چه باید انجام دهم؟
و به صفحات چگونه هنگام ورود و خروج افکت (ترانزیشن) بدهم؟"
جواب شما در فیلم های زیر می باشد. برای دیدن این فیلمها از برنامه کوئیک تایم استفاده کنید.
قسمت اول

قسمت دوم

با سلام
در این انجمن معمولا رفقا از کلید تشکر برای قدردانی استفاده می کنند.
""اگر ما یکسری عکس داخل یک صفحه قرار دهیم و بخواهیم کاربر به محض اینکه ماوس را روی ان قرار داد عکس مورد نظرش نمایش داده شود در یک صفحه دیگر روی صفحه ی قبلی و با حرکت ماوس توسط کاربر اگر روی عکس دیگری بود بطور خودکار پنجره قبلی بسته و عکس بعدی نمایش داده شود چه کاری باید من انجام دهم؟؟؟؟؟؟؟؟""
اما جواب سوال شما: دانلود کنید.

با سلام و درود
شرمنده یک سوال دیگری برایم در رابطه با موضوع بالاپیش امد
اینکه اگر بخواهیم وقتی کاربر ماوس را روی عکس1 می برد و عکس بعدی که نمایش داده می شود مثلا با behavior :zoom in out باز شود چیکاری باید انجام داد (منظورم اینکه چه کدی یا ویرایشی انجام بدهم که عکس 2 با یک رفتار زیباتری نه ساده باز شود)؟ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا