یک سوال در زمینه اارتباط بین هاست و دامنه

amir-cg

Active Member
با سلام....
من یک سوال داشتم...
من الآن یک هاست رایگان دارم که دومین خریداری شده ی خود را به آن وصل کردم....می خواهم بدانم اگر این هاست را حذف کنم ، دومین من غیر قابل استفاده می شود؟؟؟؟؟
خواهشا کمک کنید!!!!!!

mohammad@er

Well-Known Member
سلام ...

دامین ادرس اینترنتی هست و هیچ ربطی به هاست ـتون نداره ..

دامین از طریق دی ان اس های هاست به هاست متصل میشه ...

اگر هاستو حذف کنید دیگه دامینتون نمی تونه هیچ ادرسی رو فراخوانی کنه ... پس بلا استفاده میشه تا زمانی که به یه هاست دیگه متصل بشه ...

amir-cg

Active Member
سلام ...

دامین ادرس اینترنتی هست و هیچ ربطی به هاست ـتون نداره ..

دامین از طریق دی ان اس های هاست به هاست متصل میشه ...

اگر هاستو حذف کنید دیگه دامینتون نمی تونه هیچ ادرسی رو فراخوانی کنه ... پس بلا استفاده میشه تا زمانی که به یه هاست دیگه متصل بشه ...
منظور منم همینه...من می خوام این هاست رو حذف کنم و بلا فاصله به یه هاست دیگه منتقل کنم....الآن دی ان اس های این دومین با این هاست کاملا جور شده...من می خوام این هاست رو حذف کنم و به یه هاست دیگه منتقل کنم.مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟؟

mohammad@er

Well-Known Member
منظور منم همینه...من می خوام این هاست رو حذف کنم و بلا فاصله به یه هاست دیگه منتقل کنم....الآن دی ان اس های این دومین با این هاست کاملا جور شده...من می خوام این هاست رو حذف کنم و به یه هاست دیگه منتقل کنم.مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟؟

سلام ..
هیچ مشکلی پیش نمیاد ..
اگر دامنتون ای ار باشه ... از وقتی که تو پنل ایرنیک در خواست تغییر دی ان اس ها یا کارگزار رو می دید حداکثر 8 یا 9 ساعت طول میکشه تا تایید شه ... البته شده برا من که به صورت انی تغییر کرده ...

شما باید یه بک آپ با پدر مادر از این هاست فعلیت بگیری و به اون هاست پریومت ریستور کنی !!! ...

هیچ مشکلی برای دامین پیش نمیاد ..

خیالت راحت ...

اگر مشکلی تو کار داشتی بهم بگو برات انجام بدم ...

amir-cg

Active Member
سلام ..
هیچ مشکلی پیش نمیاد ..
اگر دامنتون ای ار باشه ... از وقتی که تو پنل ایرنیک در خواست تغییر دی ان اس ها یا کارگزار رو می دید حداکثر 8 یا 9 ساعت طول میکشه تا تایید شه ... البته شده برا من که به صورت انی تغییر کرده ...

شما باید یه بک آپ با پدر مادر از این هاست فعلیت بگیری و به اون هاست پریومت ریستور کنی !!! ...

هیچ مشکلی برای دامین پیش نمیاد ..

خیالت راحت ...

اگر مشکلی تو کار داشتی بهم بگو برات انجام بدم ...
دامنه توسط نیک نائید شده....در ضمن از نیک تغییر دی ان اس ندادم.....از ******** این کار رو کردم....
حما///اگه کاری داشتم ، می گم....

آخرین ویرایش:

mohammad@er

Well-Known Member
دامنه توسط نیک نائید شده....در ضمن از نیک تغییر دی ان اس ندادم.....از******* این کار رو کردم....
حما///اگه کاری داشتم ، می گم....

همین ******** رابط شماست تو نیک ...

برای تغییر کارگزار باید از پنل نیکت این کارو کنی !!!

در ضمن لطفا پستتون رو ویرایش کنید ....

در خدمتیم ...

amir-cg

Active Member
همین ******** رابط شماست تو نیک ...

برای تغییر کارگزار باید از پنل نیکت این کارو کنی !!!

در ضمن لطفا پستتون رو ویرایش کنید ....

در خدمتیم ...
بفرما...پست رو تغییر دادم....چرا باید کارگزار رو عوض کنم؟؟؟؟؟

mohammad@er

Well-Known Member
سلام .

کارگزار همون dns هست . باید از پنل نیکت تغییر بدی ...

مثلا...

ns1.majidonline.com

ns2.majidonline.com

جدیدترین ارسال ها

بالا