یک سوال خواهش می کنم خیلی مهم است

reza11_2005

Member
با سلام من بر نامه کورش کبیر را دیدام
که دکه esc را از کار انداخته
م هم می خواهم همچنین کار کنم
اما نمی دانم چگونه جستجو هم کردام اما نشد باز هم می شود یکی رهنمای کنند

wild-man

Member
من سه سال پیش یه اوتوران ساختم این کار رو توش انجام دادم سعی می کنم پیداش کنم و بهت بگم ولی یادم میاد که به دکمه esc اسکریپت می دادیم و اون اسکی رو از حالت کاری دیفالتش در می اورد یا میتونی از دکمه اماده خود نرم افزار استفاده کنی واسه خروج بعد نزاری نشونش بده!

wild-man

Member
من که الان پروژه رو ندارم ولی توی نت واسط اینها رو پیدا کردم

مون طور که خودتون هم می دونید وقتی پروژه ای در حال اجرا باشه و وقتی ما کلید ESC را فشار بدیم پروژه بسته می شه برای جلوگیری از این کار در تولبار اصلی برنامه مالتی مدیا بیلدر روی شکل چوب جادویی کنار شکل ابر کلیک کنید .

با این کار منویی باز می شه که گزینه اخر اون Capture Esc and exit key دارای یک زیر منو با اسم Go to last page می باشد که شما باید اون را انتخاب کنید . با انتخاب این گزینه وقتی کاربر کلید ESC را می زنه پروژه به صفحه اخر می ره و از برنامه خارج نمی شه .

یا

یه اسکریپت درست کن و اسمش رو بزار CBK_EXIT و اون رو کپی کن و از منوی Page برو به
Master Top layer حالا اینجا پیستش کن حالا پرژت رو اجرا کن و حال کن دیگه نه با Esc خارج میشه و نه با دکمه های میانبر ویندوز و اون دکمه قرمزه ای که برای صفحه ی استاندر ویندوز هست برای بستن هم از کا می افته.

Ehssan_it

Well-Known Member
تو master top layer یک اسکریپت ایجاد کن و توی اسم اسکریپت بنویس CBK_EXIT
توجه داشته باش عین همین عبارت رو بنویسی
* فکر کنم مشابه همین تاپیک قبلا هم بوده با جواب کامل

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
تو master top layer یک اسکریپت ایجاد کن و توی اسم اسکریپت بنویس CBK_EXIT
توجه داشته باش عین همین عبارت رو بنویسی
* فکر کنم مشابه همین تاپیک قبلا هم بوده با جواب کامل

بله درسته
قبلا پاسخ اين سوال رو داده بودم و يك نمونه هم گذاشتم.

دوست عزيز جناب reza11_2005
لطفا قوانين رو با دقت مطالعه بفرماييد.

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=4159

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

قانون شماره 26 ) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد ، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث اذيت كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت حذف خواهد شد.

دوست من
ايجاد يك مبحث جديد با موضوعي كه قبلا مطرح شده و پاسخ هم داده شده جز شلوغ كردن فضاي تالار و بي نظمي و در نهايت اخطار از طرف مديران هيچ نتيجه مثبتي نخواهد داشت.

بهتر نبود اول كمي جستجو ميكرديد؟ بعد اگه به پاسخ صحيح نرسيديد و يا احتياج به راهنمايي بيشتر داشتيد در ادامه همون مبحثي كه قبلا راجع به همين موضوع ايجاد شده بود سوالتون رو مي پرسيديد؟

موفق باشيد

BEHESHT

Well-Known Member
سلام تصویری مو به مو ببین :

attachment.php

این گزینه رو بزن این شکلی میشه:
attachment.php

شماره یک ایجاد میشه با عمل قبلی و شماره دو رو که با کادر آبی محصور شده رو کلیک کن:

attachment.php

بعد رو اسکریپت کلیک کن و به دلخواه تغییر بده همین

بازم هم عرض می کنم جستجو جستجو جستجو بفرمایید

موفق باشید:rose:

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    28.3 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 2.JPG
    2.JPG
    15 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • 3.JPG