یک سری سوال

UnbeatenWarrior

New Member
سلام دوستان
من یک سری سوال داشتم و چون زیاد وارد نبودم در انجمن گفتم همین جا سوالاتم رو مطرح کنم . سوالات رو هم احتمالا کسای دیگه ای هم پرسیدن ولی اگه ممکنه یک بار هم اینجا توضیح بدید ممنون میشم .
راستش من عاشق طراحی هستم
رشته تحصیلی ام هم کامپیوتر هست و سال سوم هستم
به فتوشاپ نسبتا تسلط کاملی دارم اما تا حالا با هیچ نرم افزار سه بعدی کار نکردم
برای همین چندتا سوال داشتم :
1. برای اینکه تو این زمینه در اینده یه ادم موفق شد باید چی کار کرد، یعنی خودتون پیشنهاد می کنید الان از چه نرم افزارهایی شروع به کار کنم ؟رو چه قسمت هایی بیشتر کار کنم و ...
2.من شهرستانیم و اینجا هم اموزشکده به درد بخوری تو این زمینه ها وجود نداره ، برای همین میخواستم ببینم این مجموعه ها اموزشی تو اینترنت تا چه حد مفید اند ؟شما خودتون از چنین چیزهایی استفاده کردین برای یادگیری یا کلاسی ، چیزی رفتید ؟
3.در کل بعد از کسب مهارت تو این زمینه در جلوه های ویژه هم میشه دستی داشت ؟درسته
4.رشته ای تو دانشگاه وجود داره که بشه دقیقا و جداگانه همین مسیر رو دنبال کرد ؟اگر نیست چه رشته ای رو باید رفت که با این رشته ارتباط داشته باشه ؟

5.اینده این رشته کاری چیه ؟ یعنی در اینده چه زیرشاخه هایی برای اشتغال وجود دارند ؟ نحوه ی به استخدام دراومدن به شرکت های فرضا انیمیشن سازی یا بازی سازی چه طوری هست ؟
فعلا همین ها به هنم رسید ،و در اخر هم یه خواهش داشتم تجربه ها و نکات مهمی که تو این زمینه کسب کردید رو بگید . چون بلاخره شما پیشکسوتی و باید تا میشه ازتون چیز یاد گرفت .

سلام

پست یک مبارک
به انجمنمجید خوشامدید
:rose:
سوالاتون خیلی خوبه و تفسیرش زیاده.
یه پست مشابه که کمی از جواباتون اونجا هست. پستهای مشابه دیگه ای هم هست که با سرکشی میتونید پیدا کنید.
در مورد همه سوالها هم من فکر میکنم همشون رو میشه کم و بیش گفت جواب مثبت و شدنی دارند.
از هر روشی هم ممکنه شما پیشرفت و موفقیت پیدا کنی ولی به خودتون و پشتکارو استعداد و علاقتون هم مربوطه...
فعلا اینجا رو ببینین ...
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=169056

و یه پیشنهاد که گالری سه بعدی و کارها رو هم نگاه کنید هم اساتید هستند و هم سر نخ دستتون میاد ...

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا