یک سایت رو چطوری میتونم به صورت افلاین ذخیره کنم

jopeter

Member
یک سایت رو چطوری میتونم به صورت افلاین ذخیره کنم طوری که وقتی رو هر لینکش کلیک میکنم بون وصل شدن به اینترنت بتونم اون صفحه رو ببینم
ممنون میشم راهنمایی کنید

amirhomayoun

Active Member
باید از نرم افزارهای دانلود کل سایت استفاده کنی. به نظر من httrack نرم افزار خوبیه. مجانی و open source هم هست. با یه جستجو به راحتی پیدا میشه. اما خب نرم افزارهای پولی هم هست. فکر کنم Offline Downloader یا WebZIP Offline Browser این کار رو بکنن.

jopeter

Member
سلام
سایتی که من میخوام افلاین ذخیره بشه سلیت کوچیکیه با تعداد محدودی لینک
من منظورم استفاده از صفحه بالای بروسرم
file /workoff line
هستش
یعنی باید همه صفحات و لینکها رو ان لاین باز کنم بعد دکمه افلاین رو بزنم و همه صفحات رو ذخیره کنم؟

amirhomayoun

Active Member
نه. خود IE این امکان رو در اختیارت نمیگذاره که بتونی یه جوری ذخیره کنی صفحات رو که با کلیک بر روی لینک بجای وصل شدن به اینترنت، بره به صفحه آفلاین ذخیره شده.

باید از همون نرم افزارها استفاده کنی. کار کردن با همشون خیلی راحته. مثلا همون httrack رو که نصب و اجراش کنی، یه صفحه میاد ازت یه اسم میپرسه (به عنوان اسم پروژه ات) هرچی دلت خواست بذار اسمشو. یه جا رو هم باید انتخاب کنی برای ذخیره سایتت. تو صفحه بعد آدرس سایت رو میدی و اگه مشکل خاصی پیش نیاد و تنظیمات بیشتری لازم نباشه (مثل این که بگی فلان فایلها رو دانلود نکنه/بکنه) ظرف مدت کمی همه سایت پیاده میشه رو هاردت.

البته اگه نخوای لینکهات کار بکنه میتونی دستی ذخیره کنی صفحات رو و بعد هر صفحه رو با دابل کلیک روی خود فایل باز کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا