یک سایت خودرویی جدید(فارسی)

memfis

Member
سلام
این سایتی رو که میخوام معرفی کنم مدت کوتاهیه که توسط من و یکی از دوستانم ایجاد شده.
برای این سایت از یک سیستم مدیریتی بهره برده ایم که توسط خودم ساخته شده، در این سایت جدید ترین مقالات خودرویی را می توانید مطالعه کنید.
دوستان فقط نظر یادتون نره.
دوستانی که دارای سایت و وبلاگ هستن تبادل لینک یادتون نره.:green:
www.stot.ir

mihanpayam

New Member
سلام

سلام سلام ..

اقا سایتت خیلی با حاله

راستی فکر کنم اون نیسان قشقائی رو هم ایران داشته باشه ؟؟؟ نه ؟؟؟ اما هنوز وارد بازار نکرده ...

در کل عالی بود ...

یا علی:oops:

memfis

Member
اقا سایتت خیلی با حاله

راستی فکر کنم اون نیسان قشقائی رو هم ایران داشته باشه ؟؟؟ نه ؟؟؟ اما هنوز وارد بازار نکرده ...

در کل عالی بود ...
مرسی:rose:
سایت چند بخش داره که از اون بخش ها یه بخش مربوط به خودرو های داخلی هستش هر خودرویی که تو اون قسمت مطلب داده باشیم یعنی اینکه تو ایران هست یا به زودی میاد مثل همین قشقائی:cool:

mihanpayam

New Member
منم عشق فرمونم

مرسی:rose:
سایت چند بخش داره که از اون بخش ها یه بخش مربوط به خودرو های داخلی هستش هر خودرویی که تو اون قسمت مطلب داده باشیم یعنی اینکه تو ایران هست یا به زودی میاد مثل همین قشقائی:cool:

ok . ( ببخشید از بچه ها اگه یه مقدار از بحث دارم منحرف میشم ) تمام فامیل منو به عشق ماشین میشناسن .. .ازون بچه گی هم اینجوری بودم ...وحشتناک اهل لائی کشیدنم ( البته برا خودنمائی نیست , خودم خیلی حال میکنم ) هزاران بار خدا بهم رحم کرده از خطر در رفتم ..اینو گفتم که علاقمو به رانندگی بگم ( اخه محل زندگیتو نوشتی : " پشت فرمون " )

باز هم از همه معذرت میخوام به خاطر یه کوچولو انحراف بحث ....

علی یار همتون ..:rose::rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا