یک بازی باحال توسط خودم با Mmb

بازی ساخته شده توسط خودم به وسیله ی MMB

اینم یک بازی که ده دقیه پیش کارش رو تموم کردم از امکانات بازی میشه به:

1:)رقابت تنگاتنگ بین شما و یک فرد دیگر

2:)سیو کردن بازی

3:)لود کردن بازی

4:)درست کردن دو نام برای بازیکنها

و.......

:tavajo: لطفا حتما بعد از نصب بازی قسمت توضیحات بازی را مطالعه کنید در این قسمت شما بر روی هر چیز کلیک کنید توضیح ان نمایش داده میشود.

لینک دانلود

لینک به علت یک مشکل در بازی برداشته شده است البته تا مدتی نه چندان دور دوباره لینک را قرار خواهم داد

:>>: لطفا در بارهی بازی نظر بدهید تا اگر مشکلی دارد بر طرف کنم :cool:

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
بسیار عالی بود. فقط یه چند نکته رو متذکر میشم:

اول اینکه پیام های نمایش داده شده توی MessageBox ها فارسی نیستند...
دوم اینکه شما که زحمت کشیدی چرا با نسخه ثبت نشده اون برنامه ستاپ ساز کار کردین...
سوم، اگه موقع اثابت تیر به هدف یه جلوه تصویری هم قرار بدی بهتر میشه.

فکر کنم همه منتظر نسخه بعدیش و سرسش باشن.

باشه تا چند لحظه ی دیگه مشکلاتش رو برطرف میکنم!!

با تشکر از انتقادات شما

سیلور جان میشه بگی پیغام ها درکدوم MessageBox ها فارسی نیست من که در این بازی فقط از فونت های arial و Tahoma استفاده کردم که در سیستم همه نصب هست دیگه چرا فارس نیست پیغام ها؟ اگه میشه دقیقا بگو کدوم پیغام ها منظورت هست؟

الان دارم سعی میکنم کرکش رو گیر بیارم.

من موقع ای که به هدف شلیک میکنی یک صدا قرار دادم ایا برای شما کار میکنه یا نه اگه هم بگی جلوه ی تصویری چی باشه و کجا نمایان شه ممنون میشم.

silvercover

کاربر متخصص
مثلا پیام هایی که موقع وارد کردن بازیکن 1 و 2 نشون میده...

صدا برای من کار میکنه. اما مثلا یه جلوه ای شبیه اثابت گلوله یا آتش یا امثال این که حس بهتری رو القا کنه.

نسخه ی 1.2.1 بازی ساخته شد

در این نسخه :cool:

1:) پیغام ها همه درست شد

2:)دگمه های بازی عوض شد

3:)ستاپ بازی ریجستری شد

:nokte: در نسخه ی بعدی پول و چند نوع تفنگ و افکت ها زیبای تصویری و صوتی برای شلیک اضافه میشود

پول:شما با دریافت هر پنج امتیاز 10000 تومان جایزه میگیرید و میتوانید تیر وتفنگ هایی پرقدرت تر که ضریب اشتباه انها کمتر است بخرید.

زمین:در نسخه ی بعد یک محیط دیگر نیز اضاغه میشود

:nokte: به یاد داشته باشید که این بازی تا به حال نسخه ی ازمایشی بوده است و از نسخه های بعدی این بازی نسخه ی اصلی ان د ردسترس قرار میگیرد. این نسخه فقط برای رفع مشکل و پیشنهادات شما است لطفا برای بهتر شدن بازی پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کنید.

دانلود نسخه ی 1.2.1

http://fire-wizard.persiangig.com/other/Game-Target.Setup.zip

ahmad906

Member
ایول خیلی بازی قشنگ و جالبی شده خسته نباشی

مگه با Mmb هم میشه بازی ساخت ؟ D:

یه پیشنهاد دارم بهتر نبود به جایی اون هدف که حرکت می کنه

یه هدف می بود که از پایین به بالا پرتاب می شد ؟

اره عزیزم میشه بازی ساخت چه جورشم.

باشه در ورژن بعدی این بازی یک زمین برای پرتاب کیت میزارم فکر کنم جالب بشه.

گفتم که انتقادات و پیشنهادات خودتون رو بهم بدین تا بازی جالب تر بشه.

hossein_mmb

Member
بازي قشنگيه. ولي مشكلاتي داره مثلا بعضي وقتا هدف اينقدر كند حركت ميكنه كه ميشه 20 تا كليك روش كرد. وسط كار هم مدام پيغام ظاهر ميشه.
بهتر بود براش مراحلي رو هم در نظر ميگرفتيد.
ولي به هر حال جالبه.
خسته نباشيد.

ارام حرکت کردن در بعضی اوقات یک امر طبیعی هست ولی در ورژن بعدی بعد از هر بار شلیک کاری میکنم که خشاب عوض کنه بعد نمیشه وقتی هدف ارام حرکت کرد 20 تیر بهش بزنی .

این بازی رو من روی 3 تا سیستم امتحان کردم وسط بازی هیچ پیغامی نمیده. پیغامی که روی سیستم شما نشان داده میشه چی هست .دقیقا بگین لطفا.

در ضمن اگه منظورت از پیغام اون لیست مشخصات تعداد تیر و امتیاز و... هست اون همیشه بعد از اینکه تیر تمام شد ظاهر میشه نه وسط بازی اگه به جز اون هست بگو ما هم بفهمیم پیغامش چی هست.

در مورد مرحله هم باید بگم که اگه بالا هم مطالعه کرده باشی یک زمین دیگه میخوام اضافه کنم اما نه به عنوان مرحله چون این بازی جنبه ی رکورد زدن ورقابت بین شما و x رو داره.

ahmad906

Member
اره عزیزم میشه بازی ساخت چه جورشم.

باشه در ورژن بعدی این بازی یک زمین برای پرتاب کیت میزارم فکر کنم جالب بشه.

گفتم که انتقادات و پیشنهادات خودتون رو بهم بدین تا بازی جالب تر بشه.

موفق باشی :oops:

منتظر ورژن بعدی بازی هستیم:)

(البته شاید من نباشم ببینم :cry: )

جدیدترین ارسال ها

بالا