انیمیشن یک انیمیت کوتاه با کاراکتر هاپو

Jackbil

Well-Known Member
سلام دوستان!
امروز ریگ بندی کاراکتر رو تکمیل کردم و برای تست کردنش یک انیمیت ساده باهاش انجام دادم.
خود انیمیت در حدود سه ساعت طول کشیده.
بخاطر کوتاه بودنش عذرخواهی می کنم.
دوست دارم نظراتتون رو درباره اش بدونم.

موفق باشید:rose:

پیوست ها

• test animate hapoo.rar
    4.2 مگایابت · بازدیدها: 265
  • hapoo test.jpg
    hapoo test.jpg
    27.6 کیلوبایت · بازدیدها: 11

Gryphon

Member
چه کاراکتر بامزه ای:oops:
از الان منتظر دیدن انیمیشن هستم فقط بگو کانال چند قراره پخش بشه از الان بزنم رو همون کانال یه موقع از دستم در نره!
:rose::rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کدینگ ویدئوت چیه؟ تو ویندوزم ران نمیشه.با انواع پلیرها تست کردم

Jackbil

Well-Known Member
چه کاراکتر بامزه ای
از الان منتظر دیدن انیمیشن هستم فقط بگو کانال چند قراره پخش بشه از الان بزنم رو همون کانال یه موقع از دستم در نره!
ممنون از لطفت Gryphon عزیز !
هنوز ساخت در مراحل اولیه است و احتمالا 3 الی 4 ماه دیگه تمام خواهد شد و تصمیمی هنوز درباره ی ارائه اش نگرفتم فقط سعی می کنم سطح کیفی رو بالا بگیرم.

سلام.کدینگ ویدئوت چیه؟ تو ویندوزم ران نمیشه.با انواع پلیرها تست کردم
علیک سلام
AVI . من از K-Lite استفاده می کنم.

آفرین
خیلی کار قشنگی شده بیلی جون
فقط اسکین پاهاش انگار مشکل داره
روی گوشاش هم بیشتر کار کن
زیاد حرکتش طبیعی نشده
ممنون. حتما
این فقط یک تمرین و تست ریگ هستش و به قصد خود انیمیشن نیست.

موفق باشید:rose:

arminAnim

کاربر متخصص
خسته نباشی
دوست داشتنیه - کاراکتر باحالیه . همونطور که قبلا دوستان گفتن به سبک "رئیس مزرعه" نزدیکه. انیمیشنش هم خوب شده اگه کُل کار رو همینطوری پیش بری مطمئنا کار خوبی خواهد شد. من هم بی صبرانه منتظر دیدن نتیجه نهایی کار هستم.
آیدی من رو ادد کن، اگر مشکلی در بخش انیمیشن داشتی -یا هر بخش دیگه ای که بتونم کمک کنم- درمیون بگذار . خوشحال می شم.
موفق باشی

آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
اگه یک بار ِ دیگه از وسطای کارت یک پلانی ، کاراکتری چیزی بکشی بیرون و نمایش بدی !...... یک مرتبه دیدی منم این کارو کردم، اونوقت بیا و درستش کن...

آخرین ویرایش:

rasoulvalli

Well-Known Member
بابا انقدر سرعت زیاد بود نفهمیدم چی شد...ای کاش با پخش محدد ولی آهسته هم میذاشتی که ایرادات انیمیت و ریگ خودشو نشون بده اما چیزی که من دیدم خیلی قشنگ بود و خود کاراکتر رو هم که خیلی خیلی دوست دارم واقعا احسنت

unknown_i3oy

Well-Known Member
استعداد تو وجود این پسر موج میزنه :green:
انیمیت هم با Blender داری انجام میدی ؟
راستی اسمت هم بگو که ما انقدر نگیم جَکی .

madmaster_3d

Well-Known Member
ببخشید من فوضولی می کنک اسمش مسعود ملقب به جکی بوی هستش :) . من با km player آهسته کردم. خوب و قشنگ بود. فقط زمانی که می خواست از زمین جدا بشه یکمی پاش بد شده بود. مهم نیست. قشنگه . موفق باشی جکی بوی

Jackbil

Well-Known Member
ممنون دوستان بابت نظرات دلگرم کننده تون.
خسته نباشی
دوست داشتنیه - کاراکتر باحالیه . همونطور که قبلا دوستان گفتن به سبک "رئیس مزرعه" نزدیکه. انیمیشنش هم خوب شده اگه کُل کار رو همینطوری پیش بری مطمئنا کار خوبی خواهد شد. من هم بی صبرانه منتظر دیدن نتیجه نهایی کار هستم.
آیدی من رو ادد کن، اگر مشکلی در بخش انیمیشن داشتی -یا هر بخش دیگه ای که بتونم کمک کنم- درمیون بگذار . خوشحال می شم.
موفق باشی
ممنون آرمین عزیز
سعی می کنم تمام کار رو با همین کیفیت انیمیت بسازم و بعد برای سیگراف بفرستم (چون سیگراف پلی بین انیماتور ها و دیسنی و پیکسار هست)
برای مثال انیمیشن BIG BUCK BUNNY به سیگراف فرستاده شد و بعد عوامل تهیه ی بیگ باک بانی به پیکسار , دیزنی و دریم ورکس دعوت شدند و دیداری هم با جان لستر داشتند!
حتما در یک فرصت آی دی درست می کم چون در حال حاضر آی دی ندارم. ولی اگه سوالی داشتم از طریق پیام خصوصی می پرسم.
:rose:
اگه یک بار ِ دیگه از وسطای کار یک چیزی بکشی بیرون و نمایش بدی !...... یک مرتبه دیدی منم این کارو کردم، اونوقت بیا و درستش کن...
این آخرین جزییات بود و بقیه ی کار سیکوریتیه:wink:

قشنگ شده منم پیگیر کار واتمامش هستم راستی محیط راچیکار میکنی؟
آفرین ادامه بده
ممنون که خوشتون اومد
موفق باشید
خیلی جالب شده.ولی کاش یه خورده زمانش بیشتر بود.
بابا انقدر سرعت زیاد بود نفهمیدم چی شد...ای کاش با پخش محدد ولی آهسته هم میذاشتی که ایرادات انیمیت و ریگ خودشو نشون بده اما چیزی که من دیدم خیلی قشنگ بود و خود کاراکتر رو هم که خیلی خیلی دوست دارم واقعا احسنت
استعداد تو وجود این پسر موج میزنه
انیمیت هم با Blender داری انجام میدی ؟
راستی اسمت هم بگو که ما انقدر نگیم جَکی .
تشکر فراوان
بله با بلندره
مسعود زمانی البته هر جور راحتی صدا کن.
ببخشید من فوضولی می کنک اسمش مسعود ملقب به جکی بوی هستش . من با km player آهسته کردم. خوب و قشنگ بود. فقط زمانی که می خواست از زمین جدا بشه یکمی پاش بد شده بود. مهم نیست. قشنگه . موفق باشی جکی بوی
ممنون مد مستر عزیز
درسته موقع جدا شدن از زمین یکمقدار سیاه می شه که مال نورپردازی هست

همگی امیدوارم موفق باشید:rose:

coelho

Member
کاراتو دیدم و باید بگم همشون عالین و با این پشتکار که داری امیدوارم موفق بشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا