یک اشکال در مورد Linux Fedora Core ورژن 5 یا 6

MHPdesign

New Member
با سلام . من یک مشکلی داشتم در مورد سیستم عامل Linux Fedora Core 5 یا Linux Fedora Core 6 که همون اول نصبش وقتی language و زبان صفحه کلید رو انتخاب می کنیم بعدش یک گزینه yes و no میاد که می گه باید کل پارتیشن های هارد رو پاک کنید . اون رو no می زنیم . بعد تو کامپیوتر من در نسخه 5 یک اشکال می گیره . می نویسه : No Drives Found . یا در نسخه ی 6 چند تا گزینه میاد که می گه اولیش کل هار رو پاک کنین دومی هم تو همین مایه ها هست . سومی می گه از فضاهای خالی هارد استفاده کنین . سومی رو که می زنیم دوباره همون اشکال قبل رو می گیره یعنی : No Drives Found . این مشکل برا چیه ؟؟؟

hel_xoy

Member
یه بار بصورت دستی خودتون پارتیشن بندی کنید ، فکر کنم دیگه مشکل حل بشه.
حداقل دو تا پارتیشن بسته:
1.swap دو برابر رم
2.ext3 (که به نظر من بهترین نوع فرمته) حداقل 10 (البته کمتر هم می شه ولی اینجوری بهتر تره) حداگثر هر چدر که دوست داشتید.

MHPdesign

New Member
یه بار بصورت دستی خودتون پارتیشن بندی کنید ، فکر کنم دیگه مشکل حل بشه.
حداقل دو تا پارتیشن بسته:
1.swap دو برابر رم
2.ext3 (که به نظر من بهترین نوع فرمته) حداقل 10 (البته کمتر هم می شه ولی اینجوری بهتر تره) حداگثر هر چدر که دوست داشتید.

من نمی خوام این کار رو انجام بدم . نمی خوام هاردم رو پاک کنم .

من وقتی تو عکس زیر گرینه ی آخر رو انتخاب می کنم طبق معمول باید رد کنه ولی نمیشه . می نویسه : No Drives Found

http://hezardastan.sourceforge.net/bordeaux_install_shots/07.png

hel_xoy

Member
دوست من این گزینه که تو عکس انتخاب شده "create custome layout" یعنی اینکه به صورت دستی هارد رو قسمت بندی کنید.
در ضمن شما اگر می خوای خود به خود و اتوماتیک وار پارتیشن بندی کنه باید گزینه ی 3 یعنی "use free space os selected drives and create default layout" رو انتخاب کنی.
در ضمن برای همون گزینه که تو عکس هست باید پارتیشن درست کنی. یعنی همون پست قبلی.
-------
کمی دقت = پیدا شدن جواب و حل شدن مشکل

جدیدترین ارسال ها

بالا