یک آدم حیران (قرار دادن لوگوی متحرک بالای فیلم)

rabab

New Member
:tavajoh:
با عرض سلام
یک سؤال که نمی دانم مربوط به کدام بخش و نرم افزار می شود و آن این است که در فیلمهایی دیده می شود که نام یا آرم شرکت یا یک تصویر به صورت متحرک در گوشه تصویر وجود دارد و گاهی نیز این تصویر جابه جا می شود می خواستم بدانم این کار چگونه و با چه نرم افزاری صورت می گیرد.
با تشکر یا علی

اين لوگوهاي متحرك بوسيله برنامه هاي گرافيك كار ميشه مانند افتر يا سينما فوردي يا نرم افزارهاي ديگه ولوگوي مورد نظر را با بسوندهاي مختلفتي اكسبورت ميدن ما نند avi با قابليت آلفا يا image هاي مختلفي كه آلفا مباشند مثل png,tga ,وغيره والبته به صورت لوپ بعد فايهاي اكسبورت شده را داخل برنامه مونتاج اينپورت ميكني همين

rabab

New Member
اين لوگوهاي متحرك بوسيله برنامه هاي گرافيك كار ميشه مانند افتر يا سينما فوردي يا نرم افزارهاي ديگه ولوگوي مورد نظر را با بسوندهاي مختلفتي اكسبورت ميدن ما نند avi با قابليت آلفا يا image هاي مختلفي كه آلفا مباشند مثل png,tga ,وغيره والبته به صورت لوپ بعد فايهاي اكسبورت شده را داخل برنامه مونتاج اينپورت ميكني همين
ببخشید می شود یک کم بیشتر توضیح دهید تا من هم بتوانم از راهنمایی شما استفاده کرده و یک لوگوی متحرک برای فیلم ها بسازم
یا علی

ببخشید می شود یک کم بیشتر توضیح دهید تا من هم بتوانم از راهنمایی شما استفاده کرده و یک لوگوی متحرک برای فیلم ها بسازم
یا علی
-------------------------------
سلام
نميدونم چطور توضيح بدم
اگر كار با برنامه هاي گرافيك دزاين رو بلد باشي توضيحاتم تقريبا مفهوم بود
مثلا شما ميخواهي كلمه (سلام) رو گوشه تصوير بالا داشته باشي ، با برنامه افتر افكت اين كلمه رو مينويسي وبعد هرجور كه ميخواي حركت ميدي مثلا در محور ايكس 360 درجه ميچرخوني حالا مثلا در مدت زمان 10 ثانيه بعد رندر ميگيري البته با پسوندهايي كه قبلا ذكر كردم مثلا tga يا tng بعد از تمام شدن وارد برنامه تدويني كه كار ميكني ميشي و اينبورت ميكني.
البته اميدوارم خوب توضيح داده باشم
يا علي

rabab

New Member
عليک سلام
امتحان مي کنم اگر جايي به مشکل برخورد کردم دوباره مزاحم شما مي شوم .
باتشکر ياعلي

f@rh@d

Member
شما یه فیلم رو با یه سایز کوچک تر می تونی بندازی رو یه ملیپ با سایز بزرگتر ! حالا اون کوچیکه می تونه نمای حرکت لوگوت باشه

novin_2020

New Member
با سلام
اول از همه باید لوگو یا اون آرم استیشن طراحی بشه با فتوشاب یا نرم افزارهای دیگه
بعد بایدبا برنامه هایی مثل 3dmax یا افترافت با کمک پلاگین ها انیمیت مکینیم
حال باید یک خروجیRGB &ALPHA بگیریم که هر موقع نیاز بود تو هر برنامه میتونیم روی فیلم با هر ابعادی در جاهای مختلف استفاده کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا