یکی بگه این چیهههه

mahsa9090

New Member
سلام
من از مولتی مدیا هیچی سرم نمیشه . خب؟!:shock:
ایجا هم تازه اومدم.خب؟!:clap:
الان استادمون خواسته یه تیکه فیلم اموزشی واسش بسازم در مورد ""وردپرس"". خب؟!:neutral:
این سورس تقریبا نمونه چیزی هست که استاد میخاد منظورم اینه که در همین حد میخاد. مجبور شدم یه سایت دیگه آپلود کنم.خب؟!:-<
میشه راهنمایی یم کنید چطوری این کار رو انجام بدم.وقتم هم خیلیییییییی کمه ؟؟:sad::-?:rose:

http://homeup.ir/5B7

arash-mmb-tz

Active Member
اولا از عنوان بندی مناسب استفاده کنید.

ثانیا ، شما دقیقا چی می خواید ؟ می خواید از صفحه نمایش فیلم بگیرید یا فیلم تو پروژتون بزارید؟

اگه می خواید از صفحه نمایش فیلم بگیرید ، از نرم افزار Snagit 11 استفاده کنید که هم عکسبرداری و هم فیلم از صفحه نمایش می گیره.

و یا اگه می خواید ویدیو تو MMB بارگذاری کنید ، یه آبجکت ویدیو بزارید و سپس در قسمت کد های اول صفحه این رو بنویسید:

کد:
VideoLoad("Video","Path")
VideoPlay("Video")

در قسمت Path ، ادرس فایل خود را بنویسید. شما می تویند در قسمت Path ، این عبارت رو بنویسید:

کد:
<SrcDir>\Video.mpg

در قسمت Video.mpg ، نام فایل ویدو رو بنویسید و باید ویدیو و فایل اوتوران پیش هم باشه (این کار باعث می شه که آدرس دهی به صورت صحیح نوشته بشه)

mahsa9090

New Member
اولا از عنوان بندی مناسب استفاده کنید.

ثانیا ، شما دقیقا چی می خواید ؟ می خواید از صفحه نمایش فیلم بگیرید یا فیلم تو پروژتون بزارید؟

اگه می خواید از صفحه نمایش فیلم بگیرید ، از نرم افزار Snagit 11 استفاده کنید که هم عکسبرداری و هم فیلم از صفحه نمایش می گیره.

و یا اگه می خواید ویدیو تو MMB بارگذاری کنید ، یه آبجکت ویدیو بزارید و سپس در قسمت کد های اول صفحه این رو بنویسید:

کد:
VideoLoad("Video","Path")
VideoPlay("Video")

در قسمت Path ، ادرس فایل خود را بنویسید. شما می تویند در قسمت Path ، این عبارت رو بنویسید:

کد:
<SrcDir>\Video.mpg

در قسمت Video.mpg ، نام فایل ویدو رو بنویسید و باید ویدیو و فایل اوتوران پیش هم باشه (این کار باعث می شه که آدرس دهی به صورت صحیح نوشته بشه)

من ویدیو رو توی mmb گذاشتم ولی اجرا نمیشد :cry:

این لینک دانلود سورس پروژه منه

ایراد کارم از کجاست ؟؟؟:shock:

http://homeup.ir/5C9

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
یک نگاه گذری به سورستون کردم تو Page 12 و 13 آدرس دهی که شما کردین فقط مختص کامپیوتر شماست که اگه بخواین به شکل سی دی جابجاش کنید دیگه خبری از اون فیلمها نیست پس فیلمی هم پخش نخواهد شد باید مانند بقیه Page هاتون آدرس دهی رو به شکل <SrcDir> انجام بدین تا موقعی که درخواست پخش ویدیو رو میدهید در کنار فایل اجراییتون به دنبال اون ویدیو بگرده و با موفقیت هم پخش بشه , اینطور که تصور میکنم شما ویدیوهاتون رو در درایو F قرار دادین و با اینکه آدرس دهیتون رو با <SrcDir> نوشتین اقدام به Play کردن ویدیوهاتون میکنید در صورتی که در کنار فایل اجراییتون خبری از این ویدیوها نیست.

جدیدترین ارسال ها

بالا