یکی به من بگه در فلش چگونه فارسی بنویسم

Mahyar_Mbr

New Member
سلام من میخوام در برنامه هایی که بنر فلش میسازند فارسی تایپ کنم لطفا کمکم کنید.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

فکر میکنم شما 999999999000000 نفری باشی که این سوال رو پرسیده

ولی بخاطر ورود جدید که هستید راهنمایی میکنم :

برای فارسی نویسی در برنامه هایی که امکان فارسی نویسی وجود نداره باید از برنامه های فارسی نویس استفاده کنید

که یکی از بهترین گزینه ها فارسی نویس مریم نسخه 4 به بالا ست

برای اطلاعات بیشتر در انجمن سرچ کنید

موفق باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام
1- بهترین راه حل flash CS5 هست که خودش مستقیم فارسی ساپورت می کنه . (البته اگر بخوای با فلش بنر بسازی)
2- راه بعدی Farsi Style آقا مرتضی هست که توی این آدرس هست که یک فارسی نویس کوچیک باهاش ساخنه که خیلی عالی هست و 100 البته مجانی اینم لینکش http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=124631
برو اونی که زده convertor.zip رو دانلود کن و لذتشو ببر . دعاشو هم به جون مرتضی کن
موفق باشی

البته فلش از ورژن 7 اگه اشتب نکنم و مطمئن 8 فارسی رو ساپورت میکنه
فقط باید یونیکد فارسی رو روش نصب کنی که اونم با خود برنامه فلش ارائه میشه ولی از نظر فونت خیلی ضعیفه
یعنی تنها فونت فارسی یونیکد همون تاهما س که تو سایتا میبینی و برا طرحای فلش که رو گرافیک تاکید دارن مناسب نیس
بهترین چیزی که من پیدا کردم همون برنامه مریمه که مدیر فرمودن
که ضمن راحتی از نظر فونت هم غنیه

اما اگه دنبال طراحی هستی بهتر میرعماد رو هم کنار دستت داشته باشی که کار همون شرکته مریم سافته

FlashBank

کاربر فعال
اگه راه حرفه ای و اصلیشو میخوای باید طبق گفته ی admird به این قسمت بری
2- راه بعدی farsi style آقا مرتضی هست که توی این آدرس هست که یک فارسی نویس کوچیک باهاش ساخنه که خیلی عالی هست و 100 البته مجانی اینم لینکش http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=124631

اگه نه واسه یه کاره خیلی کم میخوای از فارسی نویس های پروین و مریم استفاده کن

pm484

New Member
اونوقت اگه مریم یا فارسی نویس نصب کنی مستقیم فارسی می نویسیم یااینکه بایدکپی پیست کنی؟"

JavidFlasher

کاربر فعال
نه باید کپی کنی تو فلش.بعدش هم break apart کنی بهتره مطمئن تره رو همه سیستم ها جواب میده
دو بار متنتو تو فلش بگیر این رو بزن:ctrl+b

sharktech

کاربر فعال
از این فایلی که زمیمه کردم استفاده کن و هیچ نیازی به فارسی نویس هم نداره !

من از این حتی تو فتوشاپ هم استفاده می کنم !

پیوست ها

• farsinevis.zip
    333.7 کیلوبایت · بازدیدها: 152

masoudies

Member
فارسی نویس مریم نسخه 4 رو دارم، اما توی win 7 کار نمیکنه...
چی پیشنهاد میدید که کار کنه و مثه مریم خوب باشه؟
نمیدونم مریم ورژن چدیدش ارائه شده؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اول اینکه لطف کنید در انجمن جستجو کنید این فکر کنم 999999999999999999 تاپیکی باشه که در مورد فارسی نویسی سوال شده

نمیدونم مریم ورژن چدیدش ارائه شده؟

به وب سایت نرم افزار مراجعه کنید

موفق باشید

masoudies

Member
خب داداش آدرسش رو بده... نمیتونستم تمام مطالبی که سرچ کردم رو باز کنم تا ببینم کدوم گفته...:green:

mohammadbasri

کاربر فعال
خب داداش آدرسش رو بده... نمیتونستم تمام مطالبی که سرچ کردم رو باز کنم تا ببینم کدوم گفته...:green:

چطور تو گوگل وقتی دنبال یه چیزی میگردین همه سایتها رو باز میکنین اما تو مجید ان لاین نه !!!
والا من روی سرچ کردن خیلی وقت میذارم و باز هم زودتر از سوال کردن نتیجه میگیرم
و در مورد آدرس دادن هم باید بگم که خودم آدرس تاپیکهای خودمو ندارم و باید سرچشون کنم چه برسه به آدرسهای دیگران!
موفق باشید.
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا