یکی به داد کامپیوتر من برسه!

mahdi zarei

Member
سلام
کامپیوتر من سرعتش خیلی اومده پایین به نظر شما اشکال از کجاش است :cry:

بافی

Member
mahdi zarei گفت:
سلام
کامپیوتر من سرعتش خیلی اومده پایین به نظر شما اشکال از کجاش است :cry:

اول بيا Defrag كن...گرچه وقتي سرعت مياد پايين مي تونه دلايل زيادي داشته باشه حالا اول اين كارو بكن ببين تاثير داره يا نه...آنتي ويروسا هم سرعت رو ميارن پايين ...

Hwt

Active Member
از كي اينجوري شده ؟‌ يهو شد يا به تدريج ؟‌ اين اگه روشن بشه مي تونم بيشتر بهت كمك كنم .

سلام دوست عزيز
نوع مادر بورد شما چيه
يك بار load difualt كنيد حتما درست ميشه
و گر نه درايو ويندوز خودرا فرمت با فت ان تي اف اس كنيد.

kn_hacker2000

New Member
سلام
شما مشكل خود را كاملا به صورت كلي ذكر فرموده‌ايد اي كاش دقيق تر در مورد اينكه از چه زماني اين اتفاق افتاده ؟ آيا پس از انجام كار خاصي اين مورد پيش آمده يا كاملا اين اتفاق غير منتظره بوده است .
به وجه اين مشكل مي تواند 1-از فن پردازنده باشد كه البته بايد هنگ و ريست هم براي شما اتفاق بي‌افتد . 2- اين ايراد مي تواند از رزيدنت شدن ( ماندن يك برنامه توسط سيستم عامل داخل فضاي رم ) يك برنامه هم باشد كه به فرض بر روي استارت آپ شما تعريف شده باشد و يا حتي مي تواند از نصب بد درايور ها باشد و ...
البته نظر آقاي rezaqoreyshi كاملا محترم مي باشد ولي فكر نمي كنم با تعويض متد پارتيشن بندي اين مشكل برطرف گردد . به اين دليل كه مشكل سرعت پائين به هيچ وجه به پارتيشن دستگاه بر نمي گردد مگر زماني كه دستگاه به اشتباه پارتيشن بندي شده باشد كه در ان زمان باز هم با تبديل فت به ان.تي.اف.اس هيچ مشكلي را حل نمي كند .

با تشكر
كيوان آذربرزين

بافی

Member
يه دفعه يكي از دوستام load defult كرد و سيستمش بالا نيومد...برد داد بايوسشو update كردن...چرا؟!!!

afsanehhhh عزيز
منظور شما از load defualt كردن كدومشونه باطري مادر بورد رو برداشته يا از setup system load defualt كرد.

masood_y

Member
اصلا ربطي به تنظيمات Bios نداره كه!!!
لطفا سوال خود را واضح تر مطرح كنيد. يعني بگيد از چه موقع اين طوري شد؟ مثلا بعد از نصب يك نرم افزار يا تعويض يك سخت افزار يا ... .
بدون اينكه بدونيم چه اتفاقي پيش اومده تا سرعت پايين اومده نمي تونيم كمكي بهت كنيم چون اين موضوع دلايل بسيار زيادي داره.

بافی

Member
rezaqoreyshi گفت:
afsanehhhh عزيز
منظور شما از load defualt كردن كدومشونه باطري مادر بورد رو برداشته يا از setup system load defualt كرد.

از setup منظورمه...ديگه سيستمش بالا نيومد مجبور شد update كنه... :?:

mahdi zarei

Member
من حدود سه سال است که کامپیوتر دارم اما سرعتش از سال اولی که گرفتمش خیلی پایین تر امده
راستی من یک بار اونو تو همون سال اول یه خدمات رایانه ای بردم و بعد ار اون سرعتش خیلی افت کرد
از راهنمایی های شما هم ممنون

هارد تو عوض كن سرعتت بالا مياد ..
شوخي كردم ...يه آنتي ويروس هم نصب كني بد نيست
شايد يه ويروسي چيزي داره اذيت ميكنه

جدیدترین ارسال ها

بالا