یکی برام یه سایت بسازه

mahdi120012

New Member
سلام
من خیلی وقته که وبلاگ دارم و خیلی دوست داشتم که سایت داشته باشم ولی هر کاری میکنم و هرچی مقالات اموزشی رو توی این انجمن میخونم چیزی سر در نمیارم

من الان اگه بخوام یه سایت کوچیک و تمرینی بسازم که کمی اشنا بشم باید چه هاستی بخرم که مناسب تازه کار هایی مثل من باشه ؟

کسی میتونه منو کمک کنه ؟

1mdfr

Member
با سلام

سلام
اگه تو می خواهی سایت کوچیکی درست کنی هاست رایگان بهتره.
اگه خواستی برات سایت درست کنم به هم پ.خ کن.:rose:

msaeedmp

Member
یک سرویس میزبانی وب با حداقل فضا و امکانات اولیه (100 مگابایت) : 12000 تومان یکساله
ثبت دامنه با پسوند موردنظر شما: شروع از 3800 تومان
نصب رایگان سیستم مدریت محتوای جوملا و یا وردپرس و ...

در صورت تمایل می توانید به وبسایت شرکت دیتاارقام مراجعه کرده و با کارشناس فروش مشورت نمایید.

msaeedmp

Member
باسلام
وبلاگ محیط بسیار محدودتری دارد. چه از نظر امکانات مدیریتی و چه از نظر توسعه و گرافیک. ضمنا ورود و اطلاعات شما در اختیار خودتان نسیت و همگی از طریق سرویس دهنده وبلاگ انجام می شود.
شما با داشتن یک وبسایت می توانید علاوه بر اینکه به امکانات گسترده تری دست پیدا کنید و ظاهر و امکانات را متناسب با سلیقه و نیاز خودتان توسعه و قرار دهید، اطلاعات و ورود و ... همگی در اختیار خودتان است.

این توضیحات در واقع یک کلیت از این تفاوت است ولی بسیار جای توضیح دارد.
موفق باشید

mahdi120012

New Member
ممنون که راهنمایییم کردین

چون دفعه ی اولمه کسی میتونه یه سایت رایگان برام بسازه تا راه بیفتم ؟ البته وبلاگ زیاد داشتم ولی تاحالا سایت نداشتم ا

hdnsoft

Well-Known Member
اگر میخوایین با محیط سایت آشنا بشین من حاضرم در سایت خود یک ساب دومین براتون ایجاد کنم ، سیستم مدیریت محتوا هم نصب میکنم ، فکر میکنم وردپرس گزینه بهتری باشه ،
اگر از سایت و محیط وردپرس خوشت اومد ، خب بعدا میتونی دامنه و هاست اجاره کنی ، اینجوری فکر کنم بهتر باشه
آدرس سایت من داخل امضام هست
ساب دومین هم هر چی شما انتخاب کردی میشه www.yoursundomain.P4I.ir

mahdi120012

New Member
ممنون دوست خوبم 1mdfr من توی همون سایتی که گفتی ugig.ir عضو شدم رمز و نام کاربری که باهاش عضو شدم رو برات فرستادم

ممنون که کمکم میکنی

1mdfr

Member
با سلام

ورد پرس فارسی از همشون بهتره بنابر این آنرا نصب میکنم

1mdfr

Member
با سلام

اگه ایجاد کردید از ایمیل تایید کرده ودامین را به هاست متصل می کنید بعد می روید cpanel بقیش هم کنترل پنل که جاهای زیادی داره وبرای ساخت ساخت سایت راه های زیادی وجود داره.
سایت من هم با هاست رایگان .:oops:

1mdfr

Member
با سلام آماده شد

سلام سایتت آماده شد .
اطلاعات رو پ.خ کردم .
مشکلی داشتی مطرخ کن.
موفق باشی :rose:

mahdi120012

New Member
یه سوال در مور مجید انلاین دارم

مجید انلاین از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده میکنه ؟

نوع ها ستش چیه ؟

یه سوال دیگه هم دارم

توی همین هاستی که برام سیستم مدیریت محتوا رو نصب کردین میشه انجمنی مثل انجمن مجید انلاین هم راه اندازی کرد ؟

1mdfr

Member
با سلام

مجید آنلاین از سیستم مدیریت انجمن vBulletin استفاده می کنه که یا باید لیسنسشو بخری یا در هاست های وارز که خریداری می کنی بنصبی.
در اون هم می تونی انجمن نصب کنی اگه می خوای بده نصب کنم.
فق اگه می خواهی سایتت واقعی تر بشه هر چه زودتر یک دامین بخر.

آخرین ویرایش:

mahdi120012

New Member
دستت درد نکنه هر وقت هاست خریدم بهت میگم که روی اون نصب کنی

میخوام یه هاست 100 مگابایتی از امین هاست بخرم با یه دامین .com اگه خریدم بهت میگم

راستی به نظرت امین هاست خوبه ؟

mahdi120012

New Member
یه سوال دیگه هم دارم
اگه بخوام هاست بخرم امین هاست بهتره یا میهن وب هاست ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا