یکی از کار های من

نظرتون در مورد اتوران چیه ؟

• مجموع رای دهندگان
    21

Star-PCPack

Member
سلام دوستان عزیز این دمو یکی از کارهای منه که براتون گزاشتم اول نظرتونو در موردش بگید بعد حدس بزنید که اینو با چه نرم افزار ساختم و از چه چیزی در اون استفاده شده فلش یا یه چیزه دیگه در ضمن فونت موجود حتما نصب کنید تا اتوران درست کار کنه وقت نکردم نصب اتوراتیک فونت بزارم :green: منتظرم در ضمن ریسورس نکنید چون هیچی به دست نمی آرید اتوران به روش خاصی قفل شده تا ریسورس نشه اگر هم شد نمی تونید حتی یه کد درست حسابی متوجه بشید . :cool: منتظرم :wink:
در ضمن می تونم بهتون بعد از حدس یاد بدم تا چه جوری یه همچین اتورانی بسازید
ببخشید یه مورد از قلم انداختم اگه خواستید rss نمایش داده بشه این فایل داخل فایل demo کنار autorun.exe کپی کنید تا rss هم درست کار کنه فایل style.rar دانلود کنید تا rss نمایش داده بشه حتما اینو کنار autoun.exe بزنید ها انوقت درست کار نمی کنه این rss ریدر با قدرت ابزارک :)
اینم تصویر دمو اون
attachment.php

پیوست ها

• demo.rar
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 481
  • Styles.rar
    345 بایت · بازدیدها: 112
  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    306.7 کیلوبایت · بازدیدها: 251
آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز

سلام و خسته نباشيد

چون گفتيد نظر بديد جسارتا عرض ميكنم:

1- براي اجراي حالت Mouse Over و Mouse Down به احتمال زياد از كدنويسي درون يك حلقه استفاده كرديد نه از افكتهاي فلش. اين امر باعث شده سرعت اجراي برنامه، نمايش حالت هاي مختلف كليد و اجراي دستورات كليدها خيلي كند بشه كه اصلا مطلوب نيست.

2- دستوري كه براي كليد جستجو پيشرفته در دي وي دي نوشتيد پنجره ارسال ايميل رو باز ميكنه كه با توجه به عنوان كليد يعني "جستجو" به نظر نميرسه عمليات صحيحي براش تعريف شده باشه.

3- با توجه به سليقه اي كه تو نوع اجراي برنامه و كليدها داشتيد انتظار ميرفت كه حداقل منوهاتون Popup باشن. نه تنها اينطوري نيست بلكه همزمان ميشه دوتا منو رو اجرا كرد كه اين منطقي نيست.

بهتر بود حداقل با كليك روي هر كليد منوهاي در حال نمايش مخفي و منوي جديد مربوط به اون كليد فعال بشه.

4- كليدهاي صفحات، انتخاب صدا و قطع صدا عملا هيچ كاري انجام نميدن.

5- در مورد گرافيك طرح هم از 100 امتياز كمتر از 30 ميدم.

موفق باشيد

NOGHTEH

Member
اگه می شد ترکیب رنگهاتونو بالا ببرید بهتر بود .. خیلی یرنگه ولی کلا قشنگه

• Like
Reactions: pcj

Star-PCPack

Member
پاسخ

دوست عزيز

سلام و خسته نباشيد

چون گفتيد نظر بديد جسارتا عرض ميكنم:

1- براي اجراي حالت Mouse Over و Mouse Down به احتمال زياد از كدنويسي درون يك حلقه استفاده كرديد نه از افكتهاي فلش. اين امر باعث شده سرعت اجراي برنامه، نمايش حالت هاي مختلف كليد و اجراي دستورات كليدها خيلي كند بشه كه اصلا مطلوب نيست.

2- دستوري كه براي كليد جستجو پيشرفته در دي وي دي نوشتيد پنجره ارسال ايميل رو باز ميكنه كه با توجه به عنوان كليد يعني "جستجو" به نظر نميرسه عمليات صحيحي براش تعريف شده باشه.

3- با توجه به سليقه اي كه تو نوع اجراي برنامه و كليدها داشتيد انتظار ميرفت كه حداقل منوهاتون Popup باشن. نه تنها اينطوري نيست بلكه همزمان ميشه دوتا منو رو اجرا كرد كه اين منطقي نيست.

بهتر بود حداقل با كليك روي هر كليد منوهاي در حال نمايش مخفي و منوي جديد مربوط به اون كليد فعال بشه.

4- كليدهاي صفحات، انتخاب صدا و قطع صدا عملا هيچ كاري انجام نميدن.

5- در مورد گرافيك طرح هم از 100 امتياز كمتر از 30 ميدم.

موفق باشيد
دوست عزیز اول اینکه من گفتم دمو اگر نسخه کال این اتوران می خوای با جستجو / نب اتوماتیک ابزار مورد نیاز / پشتیبانی / موسیقی / وضعیت و ... باید من 1 ساعت وایسم آپلود کنم این دمو هست ولی در مورد منو ها راست می گین حتما منو هارو درست می کنم به فکرم نرسیده بوده ولی از نظر گرفیک به نظر به دلیل یه رنگ بودنش گیر دادین ولی اتورا طرحش باحاله چون از گرافیک بالای برخورداره یه مورد دیگه منو ها فلشه و دستور ماوس آور استافده نکردم :wink: یه مورد دیگه این اتوران به صورت کاملا پرسرعت طراحی شده من از این پرسرعت اتوران ندیدم یه مورد دیگه شما چه طوری می گید که صفحات کار نمی کنه مگه متوجه نشدید که این یک طرح یعنی {تم} پس این تم بعد از پیاده سازی می شه یه اتوران شما که استاد هستید دیگه به این چرا مورد گرفتید کلید قطع صده و پشخ صدا هم به دلیل وجود نداشتن هیچ صدایی کار نمی کنه ولی اگه من به هش یه Play List اضافه کنم به نظتون کار نمی کنه :-? ممنون از توجه تون اگه کمی صبر کنید تغییراتی که شما گفتید اعمال می کنم می دم تا یه بار دیگه بررسی کنید پس تا فردا صبر کنید :green: در کل نظرتون یکم عادلانه نبود ولی نظر نظره و من هم انتقاد پذیرم :neutral:

• Like

Star-PCPack

Member
پاسخ 2

اگه می شد ترکیب رنگهاتونو بالا ببرید بهتر بود .. خیلی یرنگه ولی کلا قشنگه
ممنون از لطفتون :rose: من تا فردا رنگ بندی اینو ادیت می کنم تا بهترتر بشه و این امتیاز کمو نگیرم ولی در کل از نظرات متشکرم

• Like

Star-PCPack

Member
2
- دستوري كه براي كليد جستجو پيشرفته در دي وي دي نوشتيد پنجره ارسال ايميل رو باز ميكنه كه با توجه به عنوان كليد يعني "جستجو" به نظر نميرسه عمليات صحيحي براش تعريف شده باشه.
در این مورد هم دوست عزیز سیستم جستجو رو فلش کار کردم واسه همین نزاشتم تا ازش استفاده نکنن چون این فلش به یه دتیابیس وصل شده می شه لیستشو تغییر داد و یا حتی با یه نرم افزار ساده می شه این دی کامپلیر کرد و به هر صورتی که طرف خواست تغییر داد :green: به همین دلیل این قسمت نزاشتم و چون آیتم این منو رو از آیتم پشتیبانی از طریق ایمیل کپی کردم یادم رفته درستورشو حذف کنم معذرت می خوام :rose:

• Like

Star-PCPack

Member
آهان دوستان به نظرتون رنگشو به چه حالتی تغییر بدم تا خوبتر جلوه بده

• Like

FlashBank

کاربر فعال
با سلام .

دوستانه : نمونه کار هر طوری باشه واسش زحمت کشیده شده و جای ( دکمه تشکر رو داره )

به نظر من خیلی خوب نشده و خیلی هم بد نیست پی همون نمره ی (خوبه ) کافیه -- جای کار داره ولی دادن نمره ی بد و پایین تر کمی به ناحق میتونه باشه در رنگ بندی همین رنگ کمی روشن تر و رنگ فونت ها مشخص تر باشه بهتره . البته نسخه دمو هست و از این بیشتر نمیشه نظر داد .

موفق باشید .

• Like

Star-PCPack

Member
ممنون به نظرتون فونت هارو به چه رنگی بزارم تا بیشتر معلوم بشه کمی صبر کنید تا فردا نسخه تغییرداده شده اونو می دم

• Like

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز اول اینکه من گفتم دمو اگر نسخه کال این اتوران می خوای با جستجو / نب اتوماتیک ابزار مورد نیاز / پشتیبانی / موسیقی / وضعیت و ... باید من 1 ساعت وایسم آپلود کنم این دمو هست ولی در مورد منو ها راست می گین حتما منو هارو درست می کنم به فکرم نرسیده بوده ولی از نظر گرفیک به نظر به دلیل یه رنگ بودنش گیر دادین ولی اتورا طرحش باحاله چون از گرافیک بالای برخورداره یه مورد دیگه منو ها فلشه و دستور ماوس آور استافده نکردم :wink: یه مورد دیگه این اتوران به صورت کاملا پرسرعت طراحی شده من از این پرسرعت اتوران ندیدم یه مورد دیگه شما چه طوری می گید که صفحات کار نمی کنه مگه متوجه نشدید که این یک طرح یعنی {تم} پس این تم بعد از پیاده سازی می شه یه اتوران شما که استاد هستید دیگه به این چرا مورد گرفتید کلید قطع صده و پشخ صدا هم به دلیل وجود نداشتن هیچ صدایی کار نمی کنه ولی اگه من به هش یه Play List اضافه کنم به نظتون کار نمی کنه :-? ممنون از توجه تون اگه کمی صبر کنید تغییراتی که شما گفتید اعمال می کنم می دم تا یه بار دیگه بررسی کنید پس تا فردا صبر کنید :green: در کل نظرتون یکم عادلانه نبود ولی نظر نظره و من هم انتقاد پذیرم :neutral:

دوست عزيز
هدف از ارسال نظر، كمك به شما براي بهينه كردن برنامتون بود نه انتقاد و قضاوت ناعادلانه. گفته بوديد نظر بديم بنده هم با بررسي برنامه شما نظرم رو اعلام كردم.

در مورد گرافيك طرحتون علاوه بر يك رنگ بودن تمام پروژه، عدم تناسب رنگ و ابعاد كليدها و پشت زمينه شلوغ كه باعث ناخوانا شدن عناصر داخل صفحه ميشه هم مدنظر بودن.

ضمن اينكه بنده سرعت اجراي اتوران شما رو مطلوب نميبينم. البته اين به خاطر همون افكت fade كه در شروع اتوران استفاده كرديد و لازمه سرعتش رو بالا ببريد. همينطور در مورد Mouse Over كليدهاتون و همين كندي افكتي كه استفاده كرديد.

در مورد ساير موارد هم ممكنه كمي حق با شما باشه دوست عزيز. اما من بالشخصه زماني طرحي رو براي نظرسنجي قرار ميدم كه كامل باشه و كاربري كه ميخواد نظر بده دسترسي لازم براي ديدن تمامي بخشهاي برنامه رو داشته باشه.

اگه شما صفحاتي رو طراحي نكرديد يا مثلا صدايي كنار برنامه قرار نداديد. بهتر بود تصوير كليدها رو اينجا ميزاشتيد نه خود كليد كه كاربر بياد روش كليك كنه و هيچ عملي اتفاق نيفته.

موفق باشيد

blue-rays

New Member
سلام دوست عزيز. اگه ميخوايد پيشرفت كنيد بايد انتقاد پذير باشيد و تو كاراتون از پيشنهاد دوستان استفاده كنيد. :wink:كارتون در كل خوب بود ولي چيزي كه واسم جالب بود اينه كه گفتيد سورس برنامتون رو نميشه بيرون كشيد. من امتحان نكردم. واقعآ همينطوره؟
چطوري اين كارو كرديد؟ قرار بود اگه جالب باشه ياد بديد.:green:

• Like

perna

Member
من سورس برنامه رو بیرون کشیدم .:lol:

فردا تکمیلش می کنم برای عموم نمایش میدم که کپی رایت رو کلا" نغز کنم ، آخه اینجا ایران است .. شوخی

اسم برنامه ای که باهاش ساختی این رو AutoRun Pro Enterprise II هستش و توی این هم فکر نمی کنم که تو فایل فلش import کرده باشی چون اون جور که من توی compile شدش دیدم از زبان java استفاده شده بود که شاید برنامه تبدیلش کرده ... و البته انتقادات ...

اونجور که من توی عکس دیدم فکر کردم که background متحرک هستش ولی دیدم که نیست که می تونستی این کار رو بکنی
نمونش رو می تونی توی این کار من ، مشاهده کنی http://perna.gigfa.com/sonoz که اگه این کار رو بکنی جلوه گرافیکی اتوران فوق العاده میشد ( منظورم اینه که اون حباب های background بالا برند یه چیزی مثل live والپیپر های گوشی desire )

زمان دکمه هات مشکل دارند؛ که گفتی حل میشه

یک نواختی رنگش خوبه ولی چشم آدم رو میزنه ، رنگ فونتت رو هم سفید کنی فکر کنم خوانا تر بشه

در کل هم خوشم اومد ، مخصوصا" rss که تاحا شخصا تو autorun کاربردی ازش ندیده بودم

ولی ای کاش تمام این کار ها رو با فلش می کردی ...... اونوقت موقعی که نتیجه کارت رو میدیدی سراغ همچین نرم افزار های ساخت اتوران نمی رفتی

• Like

mousavmousab

New Member
سلام به دوست گلم

دوست گلم من قبلاٌ این کار رو کرده بودم ولی مثل اینکه دقت نکرده بودم و حروف بزرگ یا کوچیک یا کار دیگه انجام داده بودم که برنامه ران نمی شد و فکر می کردم که نمیشه با وی بی این کارو کرد.
ولی حالا که شما هم تاکید کردی من الان تونستم این کار را با موفقیت بکنم.

خوشحال می شم به وبلاگ من هم سر بزنی

Www.homecode.blogfa.com
موفق باشی

Star-PCPack

Member
خوب من گفته بودم که بر روی autorun proکار می کنم دومندش شما نتونستید حک کنید اگر حک کردین سورسشو بیرون بریزید تا من رفع کنم مشکلشو و نتونید حک کنید در ضمن من انتقاد پذیرم و با انتقاد که آدم همیشه موفق می شه ممنون از نظراتتون گفته بودم تغییرش می دم بدم ولی مشکلاتی پیش اومد که نتونستم دوباره شروع به فعالیت کنم الان سایتمو که حک شده بود دارم رفع مشکل می کنم و می خوام اینبار قدرتمند تر از قبل عمل کنم و یه مورد دیگه هر یک از مدیران اینجا اگر قبول کنن که یک انجمن برای autorun pro بسازن من می تونم به صورت حرفه ای آموزش بدم

p30graphic

Active Member
ببین کاره خوبی بود به نظرم ولی یه موقع هست که فقط یک اشکال کل رو زیره سوال میببره. کاش با فلش آماده می شد

APOCALYPSE

Member
آقای استار پی سی سایت جالبی دارید به هر قسمتش که کلیک کنی صفحه اصلی میاد تکنولوژی اچ تی ام ال 5ه اون اتوران رو هم که...

جدیدترین ارسال ها

بالا