یکسری مقاله در مورد شبکه و هک و آشنایی با ویروسها و ورمها ....

aryana

Member
armanbm گفت:
networm گفت:
مي دوني شايد كارم بد باشه كه اينجا اينو مي گم ولي...
من ناراحت مي شم كه يك نفر يا چند نفر سايت بسازن بر مبناي امنيت شبكه ولي سايت خودشون از كمترين امكانات امنيتي بر خوردار نباشه البته با معذرت ولي اين عادت ما ايرانياس كه بيايم تا يك چيزي ياد مي گيريم استاد بازي در بياريم
خوب البته شما در زمينه شبكه مقاله دادين و نه در زمينه حمله هاي بدون اكسژلويت و دستي خب اينم خودش جاي تقدير داره ژس نمي تونم زياد گله كنم

خب خودتون مي دونين كه بعد از مرحله زير چه اتفاقي ميفتده ولي من هيچ وقت ديفيس نكردم و نمي كنم
لطفا باگهاي موجود رو برطرف كنين
اگ در زمينه رفع مشكل داشتين به خودم بگين

index.1.jpg

آقا يه ضرب المثل هست كه ميگه :

اين همه چريدي كو دمبت!

اگر شما مردي خودت يك سايت بساز بعد حرف بزن
دوما 4 تا پست فرستادي فكركردي خيلي حاليته ؟

به نظر شما اشكالي داره كه آدم همون قدري رو كه بلده به ديگران ياد بده؟؟؟؟!!!

armanbmدوست عزیز
اشکال نداره همیشه هر کاری موافق و مخالف داره حالا به هر دلیل ممکن

من هم به شوق دوستان موافق این کار رو ادامه میدم

iman_ebru

Active Member
بابا آريانا جان بيخيال.
اينكه چيز مهمي نيست كه اينقدر گير دادي بهش. اعصابت رو براي اين چيزا خراب نكن. من خودم از طرف اين دوستمون كه گفتند تبليغ ميكني از شما معذرت ميخوام. حالا خوب شد؟ لطفا امضاتو عوض كن.
قبلا از بابت مقالات تشكر ميكنم

networm

New Member
سلام دوستان
اين تاپيكرومن بعد از خيلي وقت هست كه دارممي خونم و اصلا نميدونم از كجا شروع شده بحث البته من يهكار بدي كردم كه معذرت مي خوام و اون اينهكه عكس پسوردهارو گذاشتم
من اصلا با حرفهاي شما مخالف نيستم....
حالا در كل فكر مي كنم حرفام غلط بوده اونروز اگر خواستين مي تونين به سايت من بياين كه گفتين سايت ندارم در پايين لينكش هست منم واقعا دارم سعيمو مي كنم....
در ضمن من اسم شما كه عكس سايتتون رو انداختم يادم نمياد ولي از شما هم بخاطر اين عمل زننده معذرت مي خوام من تو سايت شما در خدمت هستم و خوشحال ميشم كمكي بتونم بهتون بكنم

www.dastebil.com

networm

New Member
سلام دوستان
اين تاپيكرومن بعد از خيلي وقت هست كه دارممي خونم و اصلا نميدونم از كجا شروع شده بحث البته من يهكار بدي كردم كه معذرت مي خوام و اون اينهكه عكس پسوردهارو گذاشتم
من اصلا با حرفهاي شما مخالف نيستم....
حالا در كل فكر مي كنم حرفام غلط بوده اونروز اگر خواستين مي تونين به سايت من بياين كه گفتين سايت ندارم در پايين لينكش هست منم واقعا دارم سعيمو مي كنم....
در ضمن من اسم شما كه عكس سايتتون رو انداختم يادم نمياد ولي از شما هم بخاطر اين عمل زننده معذرت مي خوام من تو سايت شما در خدمت هستم و خوشحال ميشم كمكي بتونم بهتون بكنم

www.dastebil.com

saman.itc

New Member
سلام
مقاله ها تون قشنگه
ولي ديكه خيلي تكراري همه هم ميدونن
اگه ميخواي واقعا اطلاع رساني كني بهتره يه چيزي بگي كه تو هر كتاب شبكه اي نگاه كني نباشه
ببخشيد رك حرفام زدم

aryana

Member
saman گفت:
سلام
مقاله ها تون قشنگه
ولي ديكه خيلي تكراري همه هم ميدونن
اگه ميخواي واقعا اطلاع رساني كني بهتره يه چيزي بگي كه تو هر كتاب شبكه اي نگاه كني نباشه
ببخشيد رك حرفام زدم

سلام
دوست عزیز راست میگی
ولی من میخواستم از پایه شروع کنم ولی بخاطر مشغله زیاد و دست تنها بودن سرعتم خلی کند شد میشه گفت سرعتم اصلا صفر شده نه!! :(
به به کمک دوستان خیلی نیاز دارم

aryana

Member
سلام دوستان
با تاخیر فراوان و پوزش فراوانتر بخش مقالات سایت آریانا با یکسری مقاله جدید رو ارایه میده.

ما در مرحله مقالات در مورد شبکه و اصول اونه که مرحله به مرحله جلو میریم.

برای شروع مقالت زیر رو توی سایت میتونید بخونید:

مفاهيم اوليه پروتکل TCP/IP ( بخش چهارم )
در باره سيستم عامل لينكس و سرورهاي لينكس...
راه اندازي شبكه لينكس و سرويس فايل در لينوكس (((برای دوستانی که از مبتدی بودن مقالات شاکی بودن))) امیدوارم از خوندنش خسته نشید

این هم لینک بخش مقالات

لطفا نظرات تون هم رو
اینجا به من بگید!!

جدیدترین ارسال ها

بالا