Fa یونیکد کردن فایل های html

mmb4us

Member
دوستان سلام

میخواستم بدونم برای یونیکد کردن فایل های html بغییر از پلاگین Utile Plugin v0.3 روش دیگه یا پلاگین دیگه ای نیست. اخه این پلاگین با فایل های html مشکل داره

با تشکر

hossein.mahdavi

New Member
با سلام دوست عزیز برای تغییر یونیکد پیج های Html نیازی به پلاگین نیست . تنها ابزاری که لازم است یه Notepad روشش به این صورته :
ابتدا فایل Html رو با نوت پد بازش کن سپس در ابتدای خطوط html به دنبال همچین جمله ای بگردید مثلا charset=Windows-1256 سپس اونو به charset=utf-8 تغییرش بدین و فایلو ذخیره کنید البته باید توجه داشته باشید که هنگام ذخیره فایل Encoding نوت پد را روی utf-8 تنظیم کنید ، بعد از دادن پیغام از سوی برنامه اونو ذخیره کنید .

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من با این پلاگین کار کردم و تا الان مشکلی برام پیش نیومده حتی فایل اچ تی ام ال رو هم تست کردم و مشکلی نداشت دوست عزیز hossein.mahdavi اگه قرار بشه این فایل توسط MMB ایجاد شه این کاری که گفتین عملی نیست و باید از پلاگین استفاده بشه

mmb4us

Member
من با این پلاگین کار کردم و تا الان مشکلی برام پیش نیومده حتی فایل اچ تی ام ال رو هم تست کردم و مشکلی نداشت دوست عزیز hossein.mahdavi اگه قرار بشه این فایل توسط MMB ایجاد شه این کاری که گفتین عملی نیست و باید از پلاگین استفاده بشه

محمود جان سلام
ببینید دوست عزیز من وقتی از پلاگین Utile Plugin v0.3 برای یک فایل html استفاده می کنم برای دفعه ی اول پیغام خطای File not find میدهد اما برای بار دوم به بعد دیگه این پیغام نمیاد . اینم بگم که مسیر فایل html رو درست به پلاگین میدم و فایل هم تو اون مسیر هست ولی بازم این پیغام میاد

ممنون میشم راهنمایی کنین

[SUP][LTR]fileout$ ='C:\123.html'
PluginSet("PlugIn","fileout$")
PluginRun("PlugIn","uconvert")

[/LTR][/SUP]

mmb4us

Member
دوستان سلام

دوستان ممنون میشم به فایل پیوستی زیر نگاهی بندازین و بگین مشکلش چیه که پیغام خطای File not find میدهد.

بسیار ممنون میشم راهنمایی کنین:rose:

پیوست ها

• 123456.rar
    119.7 کیلوبایت · بازدیدها: 22
آخرین ویرایش:

mmb4us

Member
چیزی پیوست نشده.

حامد جان سلام

ببخشید متن رو سریع ارسال کردم فراموش کردم فایل رو پیوست کنم

الان تو پست قبلی فایل رو پیوست کردم

یک دنیا ممنون میشم بگین مشکلش کجاست که این پیغام خطا می دهد

با تشکر:rose:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
کد:
filein$ ='C:\ansi.txt'
fileout$ ='C:\utf.txt'
PluginSet("PlugIn","filein$")
PluginSet("PlugIn","fileout$")
PluginRun("PlugIn","uconvert")
PluginGet("PlugIn","result$")
تابع uconvert دو پارامتر میگیره، پارامتر اول فایلی هست که میخاید تبدیلش کنید، و پارامتر دوم مسیر کامل برای ذخیره کردن فایل تبدیل شده هست.
شما تو کدتون فقط یک پارامتر به پلاگین ارسال می کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا