یه کار زدم (نظر بدید ممنون میشم) فوری

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام

من این کارو در اندازه 35 در 50 زدم میخواستم ببینم این سایز برای پوستر درست هست یا نه .
در ضمن اگه اشکالاتشم بگیرید ممنون میشم .
یه سوال دیگه ، برای پوستر با این سایز با توجه به این که طراحی لوگو هم داشته چقدر از طرف بگیرم که هم خدا رو خوش بیاد هم منو هم طرفو؟

فعلا

پیوست ها

• XP-END.gif
    XP-END.gif
    135.4 کیلوبایت · بازدیدها: 58

YTERROR

Active Member
جالب شده ولی به نظر من یکم طرحش قدیمیه و متن پایین پوستر هم از دور خونده نمیشه چون مهمترین امر در طراحی یک پوستر اینه که از فاصله دور راحت خونده بشه

سلام
کارتون خوبه
البته این موضوع همچین کاریو می طلبه
کار بازاری باید باشه
ولی کار شما شیک و خوبه
واسه قسمت پایین راست میگن زیاد مشخص نیست و در ضمن پراکنده هست
شما می تونید در پایین کارتون یک باکس مجزا ایجاد و به صورت مرتب و نزدیک و جمع و جور آدرس رو بنویسید.
البته هر جور خودتون صلاح می دونید.
این فقط یه نظر هست
موفق باشی
خدانگهدار

ToFaN

Well-Known Member
شرمنده من خیلی روکم
این بکگراند اصلا به این رشته کاری و اصلا به این ماشین نمیاد
دریا چه ربطی به ماشین داره؟
کلا کارهاتو جوری طراحی کن که به هم مرتبط باشن

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
حمید کار خوبی شده ولی همونجوری هم که یوسف گفت بک گراندت به این کار نمی یاد اگر چه خیلی بک گراد قشنگیه

به نظر من یه چیزی تو مایه های مثلا یه حصار! یا یه چیزی که نشنون دهنده محافظت و در عین حالت قدرت باشه استفاده کن بقیه کار خوبه آدرس فقط یکمی بزرگ بشه البته تو سایز 35*50 همین الانم خودشو نشون می ده ولی بزرگتر بشه بهتره

درباره قسمت هم اگه بخوای طبق لیست مصوبی که چند وقت پیش تو تاپیک گذاشتن حساب کنی باید کلی از طرف بگیری ولی اینجوری من فکر می کنم حدود 10 - 15 هزار تومن واسه لوگوش بگیر (چون فقط اسم هستش و کار خاصی نشده) و واسه طراحی پوستر هم ببین چقدر روش وقت گذاشتی خودت حساب کن

راستی سایز پوستر هم همین فکر کنم درست باشه چون من پوستر 50*70 زدم تا حالا که این میشه تقریبا نصف اون دیگه

S.H.R.M.K

Well-Known Member
بچه ها مرسی از نظراتتون.
منم میدونم که بکگراند به کار نمیاد ولی اونی که سفارش داده میگه الا و بلا من اینجوری میخوام یه طرح واسم آورده میگه اینو تو آمریکا طراحی کردن! منم مثل این میخوام
خلاصه ممنون
راستی سارا جان میخوام بهش بگم 150 تومن برم ببینم چی مشه...
فعلا

YTERROR

Active Member
ببخشید 150 تومان چی ؟؟؟؟ به هزار گفتن ؟

این شعار تبلیغاتی هم معمولا رسمه بین دزدگیریا که اگه اضافه کنی بیشتر شبیه تبلیغات دزدگیر میشه

امنیت هزینه نیست بلکه سرمایه است

mostafa_az

Well-Known Member
حميدرضا لوگو رو خودت زدي ؟
سارا خانوم چرا تو سر قيمت ميزي بابا - اين لوگو ها رو اينقدر پائين قيمت ندين . اين لوگو اگه مغازست بايد اون قيمت باشه - اگه شركته بايد به 50 تومن هم برسه .

بكگراند هم همونجوري كه دوستان گفتن به طرح نمياد .كليت طرح هم خوب در اومده .

مخلصيم
مصطفي

sayeh2222

Member
اقا یکی میشه یک اموزش بزاره ما هم همچین چیزی یاد بگیریم ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مصطفی جان منم اولش گفتم دیگه اگه بخواد طبق قیمت مصوب بگه حتی می تونه تا 300 هزار تومن!! (طبق اون لیست قیمتی که به ها گذاشتن) هم بگه!

ولی فکر کنم توی همون تاپیک هم به این نتیجه رسیدیم که جامعه ما هنوز گنجایش و ظرفیت این قیمتها رو نداره ولی وقتی خود حمید می گه می خواد 150 تومن ازش بگیره خیلی خوبه چون واقعا حقشه و اگه بتونه بگیره کار اشتباهی نکرده چون داره پول هنرشو می خوره و اینو متاسفانه کمتر کسی می فهمه

S.H.R.M.K

Well-Known Member
دوباره سلام
آره مصطفی جان لوگو رو خودم ساختم تو کرل یعنی طراحیش مال خودم نیست من دوباره اجراش کردم چون یه عکس خیلی کوچیک ازش داشت و نمیشد استفاده کرد.
راستی قیمت رو گفتم 150 طرف سرگیجه مزمن گرفت واسش آب قند آوردم خوب شد.
اینم بگم به نظر من کار طراحی یه کار تخصصی هستش و نباید اینقدر ارزشش رو بیاریم پایین .البته همون طور که سارا گفت این هنوز بین ما ایرانیا جا نیفتاده ولی خوب به هر حال ما باید خودمون یه کاری بکنیم وگرنه هر روز قیمت ها پایین تر میاد ،من که حاضرم تا جایی که برام مقدور باشه هزینه های این کارو بدم مثلا الان میدونم که اگه این کارو قیمت بالا بگم شاید طرف دیگه طرفم هم نیاد واسه کاراش ولی خوب اگه همه طراح ها این کارو کم کم بکنن این تو جامعه جا میفته.
البته این کارو با چند تا از بچه های طراح دیگه که مغازه دارن صحبت کردم گفتن بین 80 تا 100 میگیرن که بزنن.
بازم جای شکرش باقیه!

YTERROR

Active Member
ببخشید من فزولی می کنم ولی یکم به نظر من در مقابل سایر قسمتهای دیگه خیلی خیلی بالا می گید جوری که یکم زیادی گرونه درسته این کار وقت گیره و ....... ولی این قیمتا برای کارهای حرفه ای که بدون هیچ ایرادی باشه و خیلی سطح کار باید بالا باشه تازه اون موقع تا 100 تومان ارزش داره

بطور مثال اگه شما که برای یک پوستر که فقط به جز پوستر بودنش قرار باشه 100 تا 150 بگیرید پس منه طراح سایت که حداقل هیچ کاری نکنم باید 2 تا بنر فلش از صفر بسازم و کلی برنامه نویسی کنم و ....... بیام 200 تا 300 تومان بگیرم یکم غیر منصفانه میشه

اگه این جوری باشه من باید برای هر بنر فلش که مثلا شاید تویی سایت یاهو در ایمل باکاساتون دیده باشید حداقل هیچی نگیرم باید 100 تا 200 تومان به بالا باشه هم چند برابر کار سخت تره و هم ........

ولی بلعکس نظر شما به نظر من برای جلب مشتری نباید قیمت رو برد بالا باید با مشتری کنار اومد تا هر حدی که اون می خواد باید با شمتری کنار بیاد تا بتونه پیشرفت بکنه نباید من و یا شما که در آینده می تونیم جایگاه خوبی داشته باشیم با گرفتن هرینه های بالا پیشرفتمون و کند کنیم این کار قسمتا رو کسایی می گیرن که مثلا سابقه کار زیاد دارند یا این که مشتریشون یکم زیادی پولدار باشه

امیدوارم موفق باشید من هیچ نظری در مورد گرفتن هزینه طراحی برای کار شما ندارم به نظرم باید ببینی مزه دهن مشتریت چقدره و جوری باهاش کنار بیایی که اگه خودش یا همکاراش تویی صنف خ.ودش بازم کار طراحی داشتند نرن جای کس دیگه ای بیان جایی شما

S.H.R.M.K

Well-Known Member
ببین دوست عزیز من تا حدودی با نظر شما موافقم که باید با مشتری راه اومد ولی نظر کلیم یه چیز دیگه هست که فکر کنم اگه بخوام بگم یه چند صفحه باید بنویسم چون یکم پیچیدس و به همین راحتی نمیشه بیانش کرد .

البته سعی میکنم تو یه فرصت مناسب یه توضیحی در این مورد بدم چون فکر میکنم خیلی لازم باشه که حداقل دید خود ما نصبت به کارمون عوض بشه تا بتونیم دید دیگران رو هم در این مورد عوض کنیم.

به این تاپیک هم یه سری بزن شاید بتونی با این طعرفه ها کنار بیای
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=40456&highlight=تعرفه

mostafa_az

Well-Known Member
بالاخره كم كم بايد جامعه رو به سمت قيمتهاي جديد سوق داد تا تو قيمتهاي قديمي توقف نداشته باشن .

مخلصيم
مصطفي

hamid ir

Well-Known Member
شرمنده حمید رضا جان ولی به نظر من طرحت خوب نشده ایراد بزرگشم تو بکشه . آخه بک گراند بیشتر تو چشه خودت میدونی دیگه:wink:
راستی یه چند وقته شهرام نیست
مخلصت حمید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا