یه چاپ خونه خوب جهت همکاری با ما نیازمندیم.

سلام
با تبریک سال نو و آرزوی سالی همراه با موفقیت برای دوستان ، در خواست داشتم از عزیزانی که چاپ خونه دارند یا آشنایی با چاپ خونه ای دارند اینجانب جهت چاپ کارهای خود آماده همکاری با جنابعالی را می باشیم .
کارت ویزیت
کارت اینترنت
بروشور
پوستر
و........:cool:

موفق باشید

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آقا مهدی در مورد کارت ویزیت که باید بگم اگه کارتون در تعداد پایین هست باید با یه چاپ خونه که کارش اینه (مثلا تو ظهیر السلام) صحبت کنید و در کنار کاراشون براتون اون کار رو هم بزنن ولی اگه تعداد زیاد هست میتونم برات یه جای خوب پیدا کنم که آشنام هست.

کارت اینترنت هم بستگی به نوع کار داره و دستگاه مخصوص میخواد البته اگه روش سریال نامبر چاپ میشه...اونم اشنا دارم واست

پوستر و بروشور هم که دیگه حله...

خواستی یه پیغام برام بزار در مورد کارتون بیشتر اطلاعات بده تا ببینیم چی میشه.

سلام
یه چیزی که یادم رفته بود که بگم این که حداقل تیراژ چه قدر کمتر از هزار هم می زنید.
متشکرم.

9*12 سایز جیبی تقویم پشت رو چه قدر می شه
یه طرف طرح تبلیغاتی یه طرف تقویم
1000 چه قدر می شه؟
500 چه قدر می شه؟
متشکرم

S.H.R.M.K

Well-Known Member
دوست عزیز 500 تا که کمتر جایی پیدا میشه بزنه اگر هم بزنه قیمتش زیاد فرق نمیکنه و اصولا کارای پائین تر از 1000 رو با چاپ دیجیتال میزنن.البته نمیگم نیستا ولی خیلی کمه جای که این کارو بکنه.

جنسش مهمه معمولی باشه یووی سلفون مات ؟

ولی اگه معمولی بخوای 20000
سلفونش 35000 تا 40000

تو این مایه ها

firouzeh

New Member
در مورد کارت اینترنت که باید بری حتما ورنی چاپ مدیرش هم آقای خمسه پوره و هیچکسی تو ایران مثل این آقا چاپ نمیزنه .
در مورد پوستر و.. . تندیس نقره ای را پیشنهاد میکنم که در خیابان زرتشت رویروی بیمارستانه مهر هست مدیرش هم آقای جمشیدی....

S.H.R.M.K

Well-Known Member
اگه بخوام چی؟
دفتر داری؟

نه دفتر ندارم ولی اگه خواستی یه پیغام برام بزار.

در مورد کارت اینترنت که باید بری حتما ورنی چاپ مدیرش هم آقای خمسه پوره و هیچکسی تو ایران مثل این آقا چاپ نمیزنه .
در مورد پوستر و.. . تندیس نقره ای را پیشنهاد میکنم که در خیابان زرتشت رویروی بیمارستانه مهر هست مدیرش هم آقای جمشیدی....

سلام

ورودتون رو به مجید آنلاین تبریک میگم.
در مورد ورنی چاپ که من اصلا تا حالا چیزی نشنیدم ولی خیلی جاها هستن که کارت اینترنت چاپ میکنن و با کیفیت عالی!!

firouzeh

New Member
سلام
کار اصلی ورنی چاپ چاپ روی pvc (که سطح چاپ شونده کارت اینترنت هست ) هستش . چاپ pcv یه دنیا مشکلات داره از دستگاه گرفته تا مرکب uv و... اگر یه بار کار بدی ورنی چاپ و بالای دستگاهش وایستی دیگه به هیچ جایی کار نمیدی .... ادرس هم : ضلع جنوبی میدان هفت تیر - اول مفتح جنوبی پلاک 7 البته گفته باشمم که رییسه انجا یکم بداخلاقه.....ولی کارش حرف نداره....موفق باشی

سلام

من که نمی تونم از بوشهر پاشم برم که آدرس می دید یه شماره تلفن بدید من بهشون زنگ بزنم.

متشکرم

جدیدترین ارسال ها

بالا