یه پورتال فروش تمپلیت

siavashmusic

Active Member
سلام به همه دوستان
من خیلی وقته دنبال یه پورتال فروش تمپلیت هستم تا بتونم ازش استفاده کنم فارسی و یا انگیسی بودنش مهم نیست فقط یکی بیاد مشکل مارو حل کنه ممنون میشم
هرچندتعدادی از دوستان توی همین انچمن از برنامه های مختلف برای چنین کاری استفاده میکنند ولی شاید بالا 100 بار براشون پی ام دادم دریغ از یک جواب ...
بگذریم ....

YTERROR

Active Member
سیاوش جان همه این پرتالها تحت لایسنس و فری نیست و به مشکل می خورند که دارن استفاده می کنند وگرنه پرتالهای خیلی زیادی بگو با چه امکاناتی می خوایی ا برات بزارم ولی فری نیستند

siavashmusic

Active Member
جالبه بعد از این همه مدت پاسخ مناسبی برای سوالم پیدا نکردم!!!! از طرفی جالبتر اینه که توی انواع و اقسام فروم های داخلی و خارجی این سوال رو مطرح کردم اما دریغ از یه جواب که حداقل بگن نیست که این هم پاسخ منطقی نیست چون توی دوتا لینک بالا در ایران دوستان دیگه دارن استفاده میکنن و با وجود اینکه تا الان بیشتر از 10 بار برای هر کدوم ایمیل زدم ولی دریغ از یک پاسخ...
واقعا جای تاسف داره از کسایی که خواستم علنی دارن از این پورتال ها استفاده میکنن و خودشون روحرفه ای میدونن و جالبتر از این که به فرهنگ اوپن سورس هم ادعاشون میشه
سر آخر میگن این ........ تا با هم ..... کنیم !!! نمیدونم والله دیگه دارم راضی میشه که پول کلان هم بابتش بدم تا کارایی که درست کردم روی دستم نمونه بابت ساخت تمپلیت ها و ویرایش بعضی هاشون عینکی شدم از بس پای کامپیوتر تا صبح نشتم حاتلا واسه فروشش 2 ماهه سرگردون توی این فروم اون فروم میگردم...

خواستن جز از تو ننگ است ...

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
سلام سیاوش داغ نکن می بینی که فروم چند روز خرب بوده و منم برای مشکلات داشنگاه و انصرافم از دانشگاه و .... درگیر بودم

ناراحت نباش خودم بدادت می رسم اگه از یاهو یا ایمیل می دادی سریعتر می دیدم ما که این حرفا رو نداریم به آدمش ایمیل باید بدی نه به ......

این و نگاه کن به نظر من بهترینه و راحت می تونی فارسیش کنی و ......

دمویی ظاهر اصلی :
دمویی فروش و نمایش تم :
دمویی کنترل پنل ادمین :
دمویی عضو طراح :
دمویی اسپانسر :

خوب دیگه فکر کنم از این کاملتر نباشه البته چندتایی که دادی خیلی ابتدایه و .......

اینم لینک دانلود که پسورد فایل زیپ رو برات پیام شخصی کردم اگه بازم خواستی بگو ولی این خیلی باحاله از این بهتر گیر نمیاری یکی زمرد قبلا معرفی کرده بود که یکی از بچه ها نصب کرده ولی خیلی در پیته این ظاهرش یکم معمولی ولی یک تم باحال براش درست کنی خوب میشه

لینک دانلود :

منم 10 تا تم دارم 2 تاش تویی سایت مونستر گزاشتم ولی شارژم تویی مونستر تموم شده دیگه نمی تونم بزارم اگه زمانی سایت زدی بگو منم تمامو بدم بزاری برای فروش

آخرین ویرایش:

siavashmusic

Active Member
عادل جان ممنونم
راستی من به شما جسارت نکردم منظورم با کس دیگه ای هست دقیقا همون کسی که توی پیام شخصی که برام فرستادی اسم بردی با اون بودم والله دیگه خسته شده بودم ولی دریافت کنم این برنامه رو ببینم چطوره جوابش رو بهت اطلاع میدم از اینکه زحمت آپلودش رو کشیدی ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا