یه پلاگین بسیار قوی و پر کاربرد برای فوتو شاپ با شماره سریال رجیستر کردنش

سلام

ميخوام يه پلاگين توپ بهتون معرفي كنم كه تمام افكتهاش براي متنه و روي حروف افكتهاي

زيبايي ايجاد ميكنه اسمش artistic effects

حجمشم خيلي كمه . فقط 770 كيلو بايته

اين لينكه دانلودش

download

و اينم شماره سريال براي رجيستر كردنش

s/n: 042tgOm4AQeBasDW6IigVdTZiEW WbDFLyNurV2Ycy dzpQd9A2Gp22c58ITZftnNSbGsQ16YrwUQwqesYy6EWTleD4YuPw4m9RPPKvRnWZ87R2oV7ABqMiuXxGxzOrpxdctqp5hINGpkwf74FCklpTQu0iN/QbsXP1asxH/8oow=

فقط دقت كنيد موقعي كه ميخواهيد كد رو وارد كنيد اول در پنجره كد <code> وجود داره كه بايد پاكش كنيد و شماره سريالي كه من گزاشتم رو به طور كامل بدون اينكه هيچ يك از حروفش جا بيفته به برنامه بديد و ok رو بزنيد و برنامه رو به طور كامل ببنديد و دوباره باز كنيد اگر درست رجيستر كرده باشيد اون بالاي پنجره نوشته registered version ديده ميشه
اگر رجيستر نشد اون علامت <code> رو پاك نكنيد و دوباره سريال رو به برنامه بديد
حتما رجيستر ميشه چون مال خودم رجيستر شد

موفق باشيد
امير عباس از سايت www.p30magazine.tk

a Truth Seeking

Active Member
amirabbas_p30magazine جان ورودت رو به جمع بچه هاي خوب مجيدآنلاين خوش آمد مي گم معلومه كاربر فعالي هستي كه اولين ارسالت توپ بوده موفق باشي.

[EHSAN]

Well-Known Member
واااااااااااااااااااااااااااااااي چقدر خفنه....!!! :newshocked:
خيلي باحالي دمت گرم! >|<

سلام

عزيزان اگر پلاگيني پيدا كرديد كه شماره سريال و يا كركشو نداريد به من ايميل بزنيد اگر شركت

سازنده پلاگين معروف باشه من سه سوته كرك يا شماره سريال برنامه رو براتون پيدا ميكنم

فقط كافيه اينجا يه تاپيك بزاريد يا به من ايميل بزنيد

يه سري هم به سايت سوت و كور من هم بزنيد ثواب داره

سلام

بروبچه هاي فوتوشاپ كار من باز هم پلاگينهاي بهتري پيدا كردم كه از اين كه معرفي كردم خيلي بهتره

اگر ميخوايد بازم پلاگين معرفي كنم بگيد تا بيشتر معرفي كنم .

موفق باشيد

Norik

Active Member
اين اولی برا من کار نداد ولی منتظر بعديهاش هستم
بايد باحالتر باشن

awz

New Member
يه پلاگين هست به اسمه 3D Environment البته اگه درست گفته باشم ، از اسمش هم معلومه ديگه در چه رابطه اي هست ديگه !‌ اگه ميشه اينو با سريالش بزار اينجا !

ممنون از اون پلاگين اولي !

سلام

يكي از دوستان پلاگين براي 3d max ميخواست كه بايد بگم پلاگين براي مكس زياده ولي كركش خيلي كمه و من اگر چيزي رو با كركش پيدا كنم تو همون قسمت 3d max معرفي ميكنم

و يكي ديگه از دوستان اسم يه پلاگين رو گفت كه من هر چي سرچ كردم چيزي با يان اسم پيدا
نكردم كه پلاگين براي فوتوشاپ باشه اگر ممكنه اسم شركتشو بده و يا اسم دقيق با شماره
ورژنش كه من بتونم پيداش كنم در ضمن اصلا نگفتي اين پلاگين 3d enviroment براي
فوتوشاپه يا براي مكس

من چند تا پلاگين كه جلوه هاي سه بعدي تو فوتوشاپ ايجاد ميكنه ميشناسم كه دارم دنبال كرك
اين برنامه ها ميگردم و وقتي پيدا كردم تو همين قسمت معرفي ميكنم

در ضمن كد برنامه قبلي حتما كار ميكنه چون من خودم تستش كردم و بچه ها هم نصب كردن و مشكلي ندارن

سلام

حالا يه پلاگين معرفي ميكنم كه ميتونه سطح آب رو شبيه سازي كنه و ميتونيد باهاش جلوي يه كوه يه درياچه مصنوعي ايجاد كنيد

تمام رفلكتهاي روي سطح آب به درستي ايجاد ميشه و اگر تو كارتون دقيق باشيد هيچ كس متوجه مصنوعي بودن درياچه نميشه

در زمن ميتونيد ميزان سطح آب . ميزان رفلكت . و همچنين ميزان تلاطم آب رو تو اين پلاگين
تنظيم كنيد . اين پلاگين براي من كه خيلي مفيد بود . حجمشم خيلي كمه و فقط 540 كيلو بايته

اين لينك دانلودش

flood لینک دانلود پلاگین

اینم شماره سریالش

43250312

موفق باشید

امیر عباس از سایت www.p30magazine.tk

جدیدترین ارسال ها

بالا