یه نمونه کار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mrpl

Member
اصلا واسم مهم نیست تو چه جوری فکر می کنی.
آره واقعا کار اشتباهی بود..واسه یک مشت بچه نباید کار گذاشت تا نیگا کنن..من اشتباها فکر کردم اینجا یه سایت تخصصیه.حواسم نبود دیدن نمونه کار دیگران جنبه و شعور صحبت کردن و نظر دادن می خواد.(البته توهین به شخص خاصی نیست منظورم)
خودتو خیلی تحویل گرفتی. من با اون دوست محترمی بودم که یه سوال کرد.

آخرین ویرایش:

mostafa_cs

Well-Known Member
Mrpl عزیز میدونم شاید دلت پر باشه اما بهتر بود یکمی ملایم تر جواب میدادی یا اینکه اصلا پست نمیزدی حتی اگر حق با شما باشه.
چون اگه قرار بود با هر کسی همونطور که حرف میزنه برخورد بشه اونوقت وضعیت میریخت به هم و بازم شاهد تاپیکهای 10 صفحه ای بودیم که هر کسی بیاد و زور آزمایی کنه تا خودی نشون بده.
--
در کل کسی که به عنوان هنرمند شناخته میشه باید نوع رفتار و برخوردش با سایرین متفاوت باشه و این شایسته نیست که یک صفحه نقل قول زده بشه با جوابهایی که باعث آشفتگی فروم بشه.
در مورد تخصصی بودن هم عرض کنم خدمتتون باید از چند بعد بهش نگاه کرد چون تخصص فقط در ایجاد طرحهای خارق العاده نیست فرهنگ هم یک تخصصه که خوشبختانه اکثر افرادی که توی این انجمن هستند از این بابت متخصصند به غیر از من.
نترس خودم لال نیستم.
ترس ایشون از لال بودن یا نبودن شما نیست ترس ایشون از اینه که اگه قرار باشه هر کسی که لال نیست بیاد خودش از خودش دفاع کنه اونوقت اینجا میشه مثل فرومهای هرزه ای که یا واسه دوستیابیه یا واسه گذروندن وقت افراد بیکار.
(یعنی کلا برام مهم نیست نظر کسی=چون از خودم و کارام مطمئنم)
اگه مهم نیست پس چرا توی قسمت نظر خواهی قرار دادین؟
کسانی اینجا میان که توی فرومهای خارجی وقتی طرحشون گذاشته میشه کسی اجازه انتقاد از طرح رو به خودش نمیده اما هرگز همچین حرفی رو نمیزنن که شما میگید.
امیدوارم در ادامه جوابی داده نشه یا اینکه مدیران محترم خودشون یه تصمیمی درباره ی این تاپیک بگیرن.

S4DEGH

Well-Known Member
بهتره اين مسائل بچه بازي خاتمه پيدا كنه !

(یعنی کلا برام مهم نیست نظر کسی=چون از خودم و کارام مطمئنم)

طبق گفته مصطفي جان .. اين بخش نظر خواهي و گالري هست .. پس ظرفيت پذيرش انتقاد رو داشته باشيد .....
اگر هم مهم نيست براي چي گذاشتيد توي اين بخش !

شما توي انجمن فلش هم همين مشكل رو داشتي با كاربرا !!! اينجا هم همينطور !!

كلا مشكل داريد شما !

اگر همين رفتار ادامه پيدا كنه دسترسيتون رو محدود ميكنم شوخي هم باكسي ندارم .... اينجا يك جو آموزشي و اطلاعاتي هست نه اينكه هي دعوا راه بندازيد و جو خراب بشه !!

اين آخرين اخطار من بود .. !

kambiz-g

Member
بهتره بحث همين جا تموم بشه
از دوستاي عزيز هم خواهش دارم كه ديگه پست ندن

Mandana

Active Member
صدف جان بار آخره بهتون تذکر میدم.اینجا دور هم جمع شدیم تا به ایراد کارهامون پی ببریم و نقاط ضعف کارهای همدیگر رو به هم گوشزد کنیم.در صورتی که قصدتون شنیدن نظر نیست، لطفن از ایجاد تاپیک خودداری کن دوست گلم
4xvim2p.gif

یادت باشه گل بی خار، خداست
ممنونم و موفق باشی.همگی موفق باشید
66x1ufd.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا