یه نمونه کار مولتی مدیا آموزشی میخوام

adame_haji

Member
سلام من الان تو امتحانا هستم و یکی از اقوام که معلمه اومده بهم میگه اگه میشه یه برنامه آموزشی مولتی مدیا ساده درست کن که برای پروژه تحویل آموزش پرورش بدم .
قبلا یدونه راجع به ایدز زده بودم ولی تو هاردم بود که 1 هفته پیش سوخت .
منهم اصلا وقت هیچ کاری ندارم و الان هم تو بهبهه امتحانا هستم .
از عزیزانی که نمونه آماده دارن لطف کنن اگه راه داره یه دستی برسونن تا دل خانواده ای رو شاد گردانند :d
حالا میتونه فایل فلش باشه . فایل پاورپوینت باشه . یا اینکه با یکی از برنامه های برنامه نویسی یه کاری رو انجام داده باشند که بشه داد به آموزش پرورش .
تو هاردی که سوزوندم یه فایل فلش بود که آموزش فلش بود به زبان ساده . اونم خیلی باحال بود فقط حیف سوخت زفت پیکارش

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

یا علی

YTERROR

Active Member
سلام نموننه کارهای من حجمشون بالاست ولی یکی از کارهام که با فلش بود یک سال پیش واسه آموزش پرورش ناحیه 4 مشهد ساختم که حجمش 30 مگابایته بگو دقیقا چی می خوایی تا ببینیم فلش بدردش می خوره یا .....

adame_haji

Member
سلام
دمت گرم
نمیدونم چرا این مجید آنلاین دو روزه که سیستم من بازش نمیگنه
تا امروز که تصمیم گرفتم با یه فیلتر شکنن اونو انتحان کنم که دیدم باز شد و شما هم جوا منو دادید .
آقا دمت گرم من دیگه داشتم پشیمون میشدم و چون اصلا وقت نداشتم میخواستم آموزش طراحی با فلش رو بصورت HTML بزنم رو بزنم رو سیدی ( یعنی کارو بمالم بره پی کارش ) ولی الان میبینم که شما مثل اینکه نمونه کار داری
فلش که باشه خیلی عالیه
ببین برادر من چون اینو برای رفیق معلممون میخوام بدم و چون اونم میخواد بفرسته آموزش پرورش باید اولش اسم خودش باشه .
الگه برات شدنیه بگو تا برات اسم و فامیل و بقیه مخلفات رو برات بفرستم تا برام اول آموزش بزنی . برای گرفتنش هم میتونیم بصورت اینترنتی باشه و هم اینکه میتونه بصورت پستی باشه که تموم هزینه هاش رو هم خودم میدم .
اگه برات مقدور نیستم که ازت ممنونم به علت کمبود وقت همون Html رو بزنم و رایتش کنم تنگ سیدی و بره پی کارش

یا علی

YTERROR

Active Member
خواهش می کنم آره سایت ایراد نداره ولی این طور که می گن بخاطر سرور جدیده که هنوز زیاد جا نیفتاده و .....

ولی در مورد کار شما من درست متوجه چیزی که می خوایی نشدم بگو دقیقا چی می خوایی و چه سبکیه تا ببنیم وقت می کنم یا نه ممنون

adame_haji

Member
ببین داداش این رفیق ما برای ارائه کار به آموزش و پرورش خودش باید کارشو انتخاب کنه و هیچ محدودیتی نداره
بهترین کاری که میتونه ارائه بده یه کار مولتی مدیا هست که جنبه آموزشی داشته باشه . حالا این آموزش میتونه هر چیزی باشه مثلا آموزش پاورپویت یا آموزش فلش یا اینکه اصلا آموزش درس باشه مثلا آموزش انگلیسی یا آموزش شیمی یا اینکه اصلا آموزش نباشه یه تحقیق قابل ارائه باشه مثل تخقیق در مورد ایدز یا هر چیز دیگه
خب این پروژه باید در قالب یه سیدی اونم بصورت مولتی مدیا باشه مثلا یه فایل فلش یا اینکه یه فایل پاورپوینت . حالا اگه مولتی مدیا نبود هم اشکال نداره ولی پویا باشه مثل اینکه این آموزش رو در قالب صفحه های Html به هم لینک شده باشه . در کل یعنی اینکه هر چی میخواد باشه ولی آدم خر کن باشه :دی:
دمت گرم برادر اگه راه داره و میتونی یه دستی برسون که از این رفیق معلممون من خیلی استفاده ها میتونم بکنم :دی:
خدا خیرتون بده

یا علی

YTERROR

Active Member
اوکی فقط بگو تا کی چون من الان یک کار برداشتم که چند روز دیگه تموم میشه بگو ببینم تا کی می خواد

اگه عجله داره یک کار هم میشه کرد البته از اخلاقیات دوره و از ...... ولی خوب اگه یکی عجله داره که این اخلاقیات حذف میشند اونم این که آدم می تونه از یک چیز آماده استفاده کنی می فهمی چی می گم مثلا آموزش یک چیزی به زبان انگلیسی باشه و با یکم ادیت بشه اون چیزی که این آفا معلم می خواد البته اگه عجله نداشته باشه آدم خودش یک چیز خوب راحت می تونه درست کنه

زمان بگو تا بهت بگم

adame_haji

Member
متاسفانه باید بگم این دوستمون هم عجله داره 1 هفته بهم مهلت داده بود ( همین هفته پیش ) منم خیلی دنبال یه چیزی بودم که بیتونم خودم درست کنم ولی امتحانا امونم رو بریده بودن . :-?
میخواستم یه کلیپ آموزش فلش تحت فلش براش بزنم ولی کو وقت و این حرفا . ببین اگه راه داره دم دستت چیزی هست یه جوری بهمون برسون .
حالا این آموزش به زبون انگلیسه چی چی هست . من که مخم قد نمیده اگه تخصصی باشه :neutral: ولی اگه جای ماسمالی داشته باشه خیلی خوب میشه . ولی اگه مثلا آموزش انگلیسی مباحث فلسفی راجع به اقتصاد باشه جای ماسمالی چه هیچی جای دوغ مالی هم نداره:D
دمت گرم

adame_haji

Member
YTERROR جان کجا رفتی پس . ما همچنان منتظریم .
. راستی رفتم سایتتونو دیدم اطلاعات جالبی بدست آودم همشو save کردم تو کامپیوترم .
هر موقع وقت کردم میام میخونم و سایتتونو هک میکنم :D

یا علی

YTERROR

Active Member
سلام ببخشید واسه من فروم این چند روز باز نمی شد باشه برات می گردم سعی می کنم یک مقاله پیدا کنم

ولی خودتم به فکر باش چون این فروم مجید آنلاین یکبار باز میشه یکبار نمیهش و ......

مقالات سایت قدیمه مال 1 سال پیشه ولی اگه هر موقع خواستی بیا سایت مارو هک کن مخلصیم

adame_haji

Member
ما چاکرتیم
داداش یه چند روز مشکل داشتم نبودم
ببین کاری تونستی بکنی ؟
من خیلی شرمنده این رفیقم شدم
اگه بتونی یکار بکنی شرمنده شم هم میشم
دمت گرم

adame_haji

Member
آقا دم همتون گرم
خودم دست به کار شدم و یه آموز فلش به صورت اچ تی ام ال براش زدم