یه مشکل کوچولو دارم . لطفا منو راهنمایی کنید

marmmaarr

New Member
مشکل قبلیم رو که کسی راهنماییم نکرد امیدوارم این یکی رو جواب بگیرم.
میخوام وقتی برنامم اجرا شد روی نوار استارت(نوار وظیفه) نشون داده نشه.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.:-?

silvercover

کاربر متخصص
برای اینکار از پنجره Project Settings مطابق شکل عمل کنید. لطفا در دفعات بعد هم از عناوین مناسب تری برای طرح سوالتون استفاده کنید.

پیوست ها

• ss2.png
    ss2.png
    13.1 کیلوبایت · بازدیدها: 8

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
مخفی کردن پروژه در Taskbar

البته با این این روشی که آقا حامد بهش اشاره کردن, اگه اشتباه نکنم پروژه عضوی از دسکتاپ میشه و فقط تو دسکتاپ نمایش داده میشه, بهرحال, من این پلاگین کم حجم رو که فقط برای انجام اینکار ساخته شده (توسط dgilmour) براتون میزارم, شاید بدردتون بخوره

پیوست ها

• tbarbtn.rar
    4.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17

splinter cell

Well-Known Member
پلاگین باحالیه!!!تا حالا ندیده بودمش.
از نظر حجمش که 2.5 کیلوبایته!البته این کار رو خیلی از پلاگین ها میکنند اما اگر پلاگین رو فقط برای این مورد خواسته باشیم فکر کنم این یکی مورد مناسبیه(حجم کم). یا حق!

marmmaarr

New Member
آخ از اون راهی که silvercover عزیز گفتن رفتم ولی فقط دفعه اول جواب گرفتم لطفا بیشتر توضیح بدید ممنون

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
خانم يا آقاي marmmaarr لطفا حتما قوانين سايت رو مطالعه كنيد...
عنوان تاپيكتون را بهتر مطرح كرده و براي تشكر از كليد
post_thanks.gif
استفاده كنيد...

تا بعد...!

marmmaarr

New Member
[saman];677059 گفت:
سلام
خانم يا آقاي Marmmaarr لطفا حتما قوانين سايت رو مطالعه كنيد...
عنوان تاپيكتون را بهتر مطرح كرده و براي تشكر از كليد
post_thanks.gif
استفاده كنيد...

تا بعد...!

بله درسته دکمه تشکر رو گذاشتن برای تشکر خوب ما هم استفاده کردیم ولی به نظرتون این تشکر های خشک و خالی آدم رو راضی میکنه ؟ به هر حل من چند وقته که عضو این سایت شدم (تازه کارم) شما باید دست ما کوچیک ها رو بگیری تا مثل خودتون بزرگ بشیم.چشم از این به بعد فقط استفاده از دکمه تشکر............:)

marmmaarr

New Member
silvercover عزیز خواستم از راه حل شما عمل کنم اما متوجه شدم که من mmb4.9.7 رو دارم و Project Settings این نسخه با اونی که شما دارید مقداری تفاوت داره شاید به همین دلیل که شانسی یه دفعه جواب گرفتم. به هر حال این راه دیگه جواب نداد.

marmmaarr

New Member
nevercom عزیز پلاگین شما خیلی جالب بود اما محتوای تولیدی شما رو به دلیل قدیمی بودن نسخه ی mmb خودم نتونستم مشاهده کنم اما با دستورا تی که توسط Word Pad از اون محتوا بیرون کشیدم یه کارایی تونستم بکنم.البته تا به حال از هیچ پلاگینی استفاده نکرم و طرز کار اون ها رو هم نمیدونم.به هر حال فقط تونستم با طراحی یک Button از اون پلاگین استفاده کنم.حتی توی Page Start هم امتحان کردم نشد و یا با یک Script و اجرای دستور RunScript توی Page Start هم جواب نداد.با وجود این پلاگین میخوام زمان اجرای اوتوران از پلاگین استفاده بشه.خواهشمندم کمی بیشتر توضیح بدید.من تا حالا از هیچ پلاگینی استفاده نکردم

ubuntu

Member
بله درسته دکمه تشکر رو گذاشتن برای تشکر خوب ما هم استفاده کردیم ولی به نظرتون این تشکر های خشک و خالی آدم رو راضی میکنه ؟ به هر حل من چند وقته که عضو این سایت شدم (تازه کارم) شما باید دست ما کوچیک ها رو بگیری تا مثل خودتون بزرگ بشیم.چشم از این به بعد فقط استفاده از دکمه تشکر............
دکمه تشکر سه برابر تشکر کتبي اعتبار دارد و هر چه اون آمار بيشتر باشه نشان دهنده سابقه و حسن نيت فرد. ولي اون تشکر کتبي دو روز ديگه تو انجمن گم مي شه.
silvercover عزیز خواستم از راه حل شما عمل کنم اما متوجه شدم که من mmb4.9.7 رو دارم و Project Settings این نسخه با اونی که شما دارید مقداری تفاوت داره شاید به همین دلیل که شانسی یه دفعه جواب گرفتم. به هر حال این راه دیگه جواب نداد.
اولا اين گزينه خيلي وقته تو MMB هستش و ديگه ورژن نمي شناسه. تازشم اگه MMB 4.9.8 مي خواهيد در امضاي آقاي سيلور کاور است.:wink:

splinter cell

Well-Known Member
ولی به نظرتون این تشکر های خشک و خالی آدم رو راضی میکنه ؟
کاملاً با سامان موافقم!
در مقابل لطفی که دوستان میکنند و وقت خودشون رو میذارند و مشکل من و شما رو حل میکنند و بهمون جواب میدن.فکر کنم فشردن یک دکمه تشکر کوچکترین کاریه که میتونیم بکنیم و لااقل اون دوستمون میفهمه که پیشنهادش مشکل یکی رو حل کرده و دلگرم میشه به ادامه کار و این باعث پویایی و نشاط انجمن میشه.حالا اگر این کار به تنهایی ارضاتون نمیکنه میتونید پیغام تشکر خصوصی برای فرد مورد نظر بفرستیدو....یکی از کاربرد های پیام خصوصی همینه دیگه!و ازشلوغ شدن یک تاپیک هم جلوگیری میکنه.البته این نظر منه!وصد البته هیچ الزامی بر قبولش از طرف شما نیست.

در مورد پلاگین هم با اجازه دوست خوبمNEVERCOMEشما اول پلاگین رو به پروژه اضافه کنید بعد برای کدهای زیر رو بنا به خواسته تون در قسمت شروع صفحه اضافه کنید
کد:
To hide the taskbar button:
PluginSet("PlugIn","1")
PluginRun("PlugIn","HideTaskbarButton")

and to show it:
PluginSet("PlugIn","0")
PluginRun("PlugIn","HideTaskbarButton")

امیدوارم موفق باشید

آخرین ویرایش:

marmmaarr

New Member
اجازه بدید ساده بگم من کار کردن با پلاگین رو اصلان بلد نیستم.ولی الان میخوام با یه پلاگین کارم رو راه بیندازم.خوب می خوام موقع شروع برنامه پلاگینی که دارم استفاده بشه.لطف کنید و کد های لازم رو برای من تایپ کنید و یا اگر زحمت کشیدید و یک محتوا برای دانلود گذاشتید سعی کنید با نسخه ی Mmb 4.9.7 و نسخه های پایین تر درست شده باشه...:)

marmmaarr

New Member
بله حرف های همتون درسته خوب حرف حساب هم جواب نداره قبول فقط دکمه ی تشکر و پیام خصوصی.

marmmaarr

New Member
splinter cell عزیز وقتی کد ها رو کپی کردم و داخل Page Start ریختم و Ok کردم اینطور شد :

** Error To hide the taskbar button:
** Error and To show it:

خط اول کدها و خط چهارم را مشکل گرفت و اول خط Error را تایپ کرد . آیا تمام کد هایی که نوشتید لازم است که باشند یا نه. راه حلی دارید؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
ممنونم که سعی می کنید به قوانین عمل کنید...

شما برای کار با پلاگین ها میتونید اون لینکی که توی امضای silvercover هستش استفاده کنید....

تا بعد...!

جدیدترین ارسال ها

بالا